Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 17:08


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 29 čer 2012 20:00 

Registrován: 08 říj 2010 23:52
Příspěvky: 18
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Skromný dotaz: existuje k těmto bednám "současná" výhybka, nebo při repasi stačí vyměnit jenom kondíky, neb původní byla dokonalá? Díky předem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 29 čer 2012 22:51 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Současná výhybka neexistuje jelikož se nenašel sponzor. Kdyby ano nebyl by to zas takový problém, ty reproduktory se k sobě dopasovat dají. Původní výhybka má k dokonalosti bohužel velmi daleko.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 30 čer 2012 10:07 

Registrován: 08 říj 2010 23:52
Příspěvky: 18
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Děkuju za odpověď. Kolik to koštuje, takový sponzor? Mám doma ještě něco ulito z Pandurů a Grippenů, tak snad........ :P Prosím odpověď do mailu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 13 srp 2012 20:19 

Registrován: 04 srp 2009 20:04
Příspěvky: 41
Bydliště: Uherské Hradiště
Taky bych měl zájem o tu "současnou výhybku kolik by to koštovalo? Odpověď může být taktéž do mailu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 15 pro 2012 17:56 

Registrován: 15 pro 2012 16:03
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Plzeňský
Mám doma dvě výhybky rs20 i v ozvučnici :) je to jen tlumivka a pár kondíků. můhu tuto výhybku použít na repro ARN6604? (v původních rs20 byli arn665) pokud ne klídně prodám originál výhybky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 15 pro 2012 22:02 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
V zásadě můžeš, jen v závislosti která "edice" těch ARN6604 to je to bude hrát o to hůře. Obecně ty starší hrají lépe. Ta výhybka je jednoduchá, soustava není nijak extra laděná tak v zásadě tomu moc ublížit nemůžeš pokud nepoužiješ některou z posledních verzí ARN.

Cena odladění nové výhybky by závisela na tom kdo by to dělal a v jakém rozsahu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 15 pro 2012 23:30 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Mohl bych prodat pár velmi pěkných RS 20 (továrních, polepené umakartem se vzorem tmavé dýhy), osazených ještě ARZ 669 gumáky.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výhybka pro RS 20
PříspěvekNapsal: 16 pro 2012 16:55 

Registrován: 15 pro 2012 16:03
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Plzeňský
Na té tlumivce je napsáno "Tlumivka RS20" arn664 měli 10w arn6604 mají 20W, to nevadí?. Jinak RS20 jsou dva polystyrenové bloky slepené epoxidem k sobě a přes ně je ten umakart. Letama hraní se to "vybouchalo" a celý rezonujou a neni to pěkný. Odlepovat to a zalepovat znova podle mě nemá cenu, nehledě na to že jsem je sehnal už s prokoplímy středy takže tam jsou jiné neoriginal. ARN6604 jsem sehnal shnilý ze sklepa s utrhanejma svorkama na gumovejch závěsech rostla plíseň. Rozhejbal sem je umyl vyčistil, hrajou, jsou v bedně která má cca 22l nějaká německá výroba se středem a plastovou vejškou. Původní basák měl 100W 6Ohm. Napojil jsem Tesly na původní výhybku v bedně a hraje to, ale myslim si že to není úplně ono když ta výhybka je stavěná na něco jinýho, nechci Teslám ublížit, poslouchám a skládám elektronickou hudbu takže se membrána nezastaví..:) Jinak Tesly mají malej vrchlík, takže předpokládam že jsou ze starší "edice" ,magnet zalitej v takovym tom černym plastu, stejně jako na ARN664. Vypadají prakticky stejně akorát místo modrého koše mají černý. Jde mi o to jestli si tim pomůžu, když vyměním ty německý cívky za Tesla tlumivku z RS20 :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group