Poslední návštěva: Právě je 04 kvě 2024 03:25


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 03:27 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Tak se někdy spolu projedeme, já moc rád vidím nasraný revizory. Jsou to hovada co nic jiného užitečného neumí. Tuhle se mi líbil 2m chlápek co na Hradčanské prostě chytil jednou rukou revizora za krkem, druhozu za zadek a vyhodil ho z tramvaje předními dveřmi ven, řidič zavřel dveře a jelo se dál. Lidi i zatleskali protože se jim to líbilo :twisted:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 03:41 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
mě nedávno ,,pobavilo,, když jsem v jednom panu revizorovi poznal ukrutnou fetku a hajzlíka zlodějskýho co jsem kdysi znal, samozřejmě jsem mu to dal sežrat, zrudnul a bez slova odkráčel, jinak si hraju na slušného občana, nehádám se a dívám se do očí a strašně se omlouvám, že jsem si oupnkard/všechny doklady zapoměl v práci či doma, to většinou k propuštění stačí, ale zrovna na trase k tobě takoví nebyli :D, ty dvoje co jsem potkal po cestě k tobě, před nimi jsem utíkal preventivně hned jak jsem je zmerčil, hovada na první pohled :? a třetí, osamocenej po cestě zpět, ten a mnou dokonce chvilku běžel, tak 30m a vzdal to :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 10:10 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Aha. Tak to já to řeším tak, že mám tramvajenku a nemusím před nikým mikam zdrhat. Bez ohledu na to, zda jsou revizoři hovada nebo ne zastávám názor že za to, co používám, se má platit.
Revizorů by mělo být tak desetkrát víc, aby se to těm, co jezděj na černo systémově, nevyplatilo. Je jasný, že když jsem za 12 let, co žiju v Praze, potkal revizory čtyřikrát, tak je kupování tramvajenky věcí elementární lidské slušnosti a ne ekonomické rozvahy.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 12:08 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
nojóno, já byl vždycky rebel :D :lol:
oupnkard proště nechci, určitě se někdo zeptá proč.. rád odpovim.
a platit za jízdenku 32kč, to sorry..


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 12:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2008 08:35
Příspěvky: 750
Bydliště: Havířov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Za to, co používám platit? :lol: No jasně, hlavně, že skoro nikdy není kam sednout, ráno, kdy všichni spěchají do práce, tak se do MHD nakýblujou důchodci, kteří maj jinak plno času, ale to ne, oni musej zrovna teď do Kaufu a nese*e naprosto nic, ať se lidi dostanou do školy / práce jak chtějí. S takovou dopravou, ať jdou dopr**** a tím spíš za ty ceny, to už se raději domluvím s někým dalším a beru auto, zbytek s klidem obsáhnu pěšky...

A ještě mi to nedá - proč bych měl platit stejnou částku za dopravu jako ten, co si pěkně celou dobu sedí. Pořád jenom vymýšlejí kraviny s bezbariérovými busy, kde už i řidič bude za chvíli řídit ve stoje, aby tam byla jo plocha, když zlikvidovali značnou část míst k sezení... Až začnou prodávat jízdenky jako lístky na koncert s jinou cenou za sezení a stání, možná začnu o hromadné dopravě uvažovat. :twisted: :lol:

_________________
Zesy: Proton AA-1150+P-1100, Dual CV 1462, NAD 912, Transiwatty
Bedny: VA Bear Towers, [ARS 844, 1058, 821], RRR S-30B, RFT B3010
Suby: ARN 312, ARN 930
Ostatní: Denon DVD 3910, TU-1500AE, DCD 715, DRM 540, Dual CT 1462


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 18:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Tak já normálně za MHD platím i když opencard je mi silně proti mysli. Jenže už se mi také kolikrát stalo že jsem nechtěně prostě neplatil. Buď nefungoval automat na jízdenky (propadávaly mince), nebo v daném místě automat prostě nebyl, nebo ten hajzl nebere 50korunu, nebo nejsou drobné nebo prostě člověk někam ukrutně pospíchá a jen tak tak stačí naskočit než tram zavře dveře a koupí si jízdenku až na nejbližším přestupu. OK to je do určité míry vina dopravního podniku, do určité chyba uživatele.
Ale co mě sere neskutečně je to že někteří revizoři prostě jsou naprosté svině. Mám s nimi řadu nepříjemných zážitků, uvedu jen tři:

Už se mi stalo že mě jeden debil buzeroval proto že mi vypršela o minutu jízdenka mezi předposlední stanicí a konečnou. Půl minuty poté bych vystoupil.

Další případ byl když jsem si koupil kupon po stanoveném limitu a oni na to dávali pak razítko s datem koupě. Baba u okénka ho tam lípla blbě takže bylo trochu hůř čitelné, ale nic co by nešlo dekódovat. Legitimaci jsem si zapomněl doma takže jsem pak musel na centrálu. baba u okénka se pak se mnou hádala jak o život. Hnusná, nepříjemná a ošklivá k tomu. Logické myšlení 0 bodů. snaha se pořádně podívat 0 bodů, snaha cokoliv řešit a ne jen pyčovat 0 bodů. Musel jsem tam udělat brajgl a přes hromadu podpisů a blbců se proboxovat až k nějakému nadřízenému tam v patře a teprve on se na to pořádně podíval a uznal že mám pravdu. Ale jako že by nějaká základní lidská slušnost a omluva to ne.

A nejhorší případ, který mě ve výsledku stál několik tisíc Kč se mi stal v Českých Budějovicích (tímto pozdravuju tamní naprosto zkurvenej dopravní podnik). Nastoupil jsem do autobusu a u řidiče jsem si koupil jízdenku. Ještě jsem se ho ptal na něco kolem cesty a on mi říkal kterou stanici mám vystoupit jelikož se v ČB nevyznám. Jenže v tamních busech byl označovač jízdenek jinde než tehdy v pražských a než jsem si toho všiml tak jsem ho minul a za mnou bylo narváno hromada lidí. Tak jsem uhnul bokem, nechal je projít a šel jsem si označit jízdenku. To celé se stalo než se bus rozjel, rozjel se teprve až v tento okamžik. Jenže u označovače stál chlápek co mi blokoval přístup a mluvil s řidičem. Myslel jsem že prohodí jen pár slov a pak půjde pryč. Stál jsem tam chvilku s jízdenkou v ruce jak idiot. Ale on se normálně vykecával. Tak jsem ho normálně slušně slovy "s dovolením" požádal jestli by mi neuvolnil přístup. Jenže jeho evidentně otravovalo že ho ruším v rozhovoru a byl to revizor a hned mě chtěl zkontrolovat. Tak jsem se ho zeptal jak jsem si měl asi označit jízdenku když mi celou dobu blokuje přístup a že právě proto jsem ho žádal aby uhnul abych si jí mohl označit. Řekl že ho to nezajímá že jsem si jí měl označit když jsem nastupoval. Tak jsem mu vysvětlil to co jsem psal o kousek výše. To ho také nezajímalo a že je to můj problém. Argument že proč bych si kupoval jízdenku v cizím městě když bych si jí nechtěl označit, druhý den ráno jedu domů, řidič si mě bude pamatovat protože jsem si kupoval jízdenku a ptal se na cestu a je to sotva pár minut takže to není situace kdy bych celý den jezdil po městě s jednou jízdenkou nezabral. Tak jsem se tam s ním dohadoval, on volal policajty atd. Výsledek byl ten že jsem na místě neuhádal nic a ať si to vyřídím přímo s dopravním podnikem. osobně jsem tam zajít nemohl protože to byla myslím neděle. Na tamní DP jsem volal ale nedovolal. Psal jsem dopis kde jsem udal i na které zastávce a v kolik hodin jsem nastupoval aby se podle toho dal dohledat řidič jako svědek protože se to celé udávalo hned vedle jeho kabiny tak musel vědět co se tam děje - žádná odpověď. Znovu jsem volal - dovolal jsem se někomu kdo o tom nic nevěděl, neměl s tím co do činění a neporadil mi nic nového. Psal jsem tedy druhý dopis. Opět žádná reakce. Pak přišel vymáhací dopis kde po mě chtěli asi 6000Kč protože jsem nezaplatil hned a oni to předali nějaké vymáhací firmě. Znovu jsem tam volal až mě nakonec přepojili na nějaké oddělení které má tohle na starosti. Vysvětlil jsem to co jsem tu napsal a co jsem psal v tom dopise. Byl tam nějaký debil co se mnou mluvil dosti nekorektním způsobem, přišlo mi to jako výsměch. Když to zkrátím oddělení bylo zřízeno asi před dvěma měsíci nebo kolik to říkal a že žádné dopisy ode mě nemají a že už to není jejich starost ať si to řeším s tou vymáhací firmou. Bohužel nemám peníze abych to mohl řešit pomocí právníků. Řešil jsem to alespoň s tou vymáhací firmou kde mi mezitím nabíhalo různé penále a podobné debility. Tam jsem se kupodivu dostal k někomu odpovědnému a byl to slušný člověk. Paradoxně mnohem slušnější než ten debil z dopravního podniku. Ten měl pro to alespoň lidské pochopení a výsledek byl ten že se podařilo stornovat ty další částky co si mezitím vymysleli. S těmi šesti tisíci nebo kolik to bylo se však nepodařilo bohužel udělat nic.

Tak a teď Lamináte něco říkaj o tom že by takových kurev mělo být 10x tolik.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 19:20 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
No tak si to pánové užívejte stejně, když vám někdo nezaplatí za to, co pro něj uděláte. Když se vám služby DP nelíbí, máte naprosto korektní možnost, jak to vyjádřit - nejezdit s nima. Tím jsem na toto téma skončil.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 22 úno 2012 19:30 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Dát najevo svou spokojenost či nespokojenost je problematické protože je to monopol. Nemůžu využít služeb konkurenčního podniku který podniká ve stejné oblasti a kategorii.

Jasně jsem psal že jim platím.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 01:03 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Nemůžu ale hned každýho okrádat jen pro pocit, že si myslím, že nezaplatí. Takhle to v menších prodejnách fungovat, neprodalo by se zákazníkovi nic. Je to opravdu hrubý zneužití pravomoci a monopolu, a ač se mi úmyslný neslušný jednání, a nějaký vychloubání jak s tím zas někdo vyjebal nebíbí, v tomhle případě to s jistým zármutkem musím potvrdit, a ještě bych vítěze nad systémem podpořil křikem ve smyslu "fuck that bitch" :-)

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 11:07 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Thales: Však taky jsem nepsal, že mluvím o tobě. Chování revizora v ČB se mi taky hrubě nelíbí a DP bych hnal k soudu, adovkáty na to mám :-D.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 16:50 

Registrován: 02 úno 2010 14:03
Příspěvky: 65
Moje máma měla před několika lety podobnou příhodu jako píše Thales v ČB, tentokrát prozměnu v Olomouci. Táhla velký kufr z vlakáče a protože se náhodou potkala s kamarádkou která jela v autě, dala jí ho do auta aby jí ho na druhý den dovezla domů. Jenže si v tu chvíli neuvědomila, že v tom kufru byla PLATNÁ OZNAČENÁ CELODENNÍ JÍZDENKA NA MHD. Zjistila to při nástupu do tramvaje a ve dveřích zrovna stál revizor, kterého poznala a tak se ho hned ptala, zda může nastoupit do tramvaje i když nemá ten platný lístek zrovna u sebe. Cosi zamudroval a tvářil se jakoby nic. Ve chvíli kdy se zavřely dveře po ní chtěl platnou jízdenku :shock: Jakoby spolu před deseti vteřinami vůbec nemluvili. Tak ona mu znovu vysvětlila svůj problém, to prý že ho vůbec nezajímá a musí mu ukázat občanku, pak že prý si to může vyřešit na DP. Tak ona mu ji tedy dala (já bych tohle rozhodně neudělal) a o týden později byla na DP, tam jí řekli že o ničem neví a že ten revizor tuto událost asi nakonec nenahlásil. Tak jsme mysleli že je to ok a neřešili nic. Po roce přišel dopis, že dluží několik tisíc, řádově jako Thales (přesně už si nepamatuju) a vyhrožovali exekucí a já nevím co. Nakonec to dopadlo tak, že to musela zaplatit, i když MĚLA PLATNOU JÍZDENKU, protože to vymáhání bylo opět přes externí firmu a tím bylo vše jasné. Právník jí tehdy soudní spor nedoporučil...

Mymahatelnost práva v našíé zemi je naprosto nulová, když si někdo velkej vzpomene že vás spolkne tak to udělá a vy s tím neuděláte nic. Kapitalistická totalita :evil:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 16:58 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
V takovém případě si měla nechat potvrdit list který ji revizor dal, že byl spor vyřešen. Kdyby jí pak přišla obsílka, tak by se to dalo lehce právní cestou vyřešit a ještě bych ty kurvy hnal k soudu za urážku.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 19:04 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Mě přijde že spoléhají na to že většina lidí nemá tolik peněz aby si mohla dovolit právníka s nejistým výsledkem a tak zaplatí byť neprávem. kdybych měl peněz dost tak se s nimi budu klidně soudit i kdyby to řádově stálo víc už prostě z principu. Na druhou stranu co si na nich člověk vezme? Kdyby prohráli podniku to neublíží a konkrétní člověk potrestán nebude. Nejhorší je když se to táhne protože pak se začnou ztrácet různé doklady, paměť zůčastněných také není dokonalá... představte si že by přeci jen došlo k nějaké konfrontaci byť po jednopm roce. Myslíte si že by si ten řidič ještě něco pamatoval? Silně pochybuju a to by byla jen voda na jejich mlýnské kolo - ještě by se to obrátilo proti mě.
Jenže tady nejde o selhání jednoho jedince. To se může stát i v sebelepší firmě že to někomu uklouzne. Tady je problém v tom že zde bylo špatně naprosto úplně všechno. Jednak podnik jako takový nebyl schopen komunikovat telefonicky ani písemně a když už jsem se někomu dovolal tak jsem měl pocit že se mi v podstatě vysmál a že se mnou jedná jako s póvlem. Přitom nemám ten pocit že by můj mluvený projev (ač není jistě dokonalý) vyvolával takovou asociaci.

Další věc je že to není jediná špatná zkušenost s chováním zaměstnanců DP které zcela jistě nijak nesouvisely s technickými problémy. Špatné chování k cestujícím (zákazníkům) a podobně, opilecké jízdy jsou kapitolou samy o sobě. Například co říkáte na jízdu autobusem č. 108 z Bílé Hory na Hradčanskou za 6 min v podstatě bez zastavování, na červenou stylem brzda-plyn dovedené do extrému? :mrgreen: Ono se tomu člověk možná po nějaké době směje ale věřte mi že mi tehdy do smíchu nebylo protože jsem se vážně bál o život poté co skončíme na střeše a nešlo to zastavit ani vystoupit na příští zastávce jelikož se je řidič rozhodl víceméně ignorovat. Tedy alespoń nepovažuju za zastavení když mírně přibrzdil, otevřel dveře za jízdy takže v žádném případě nepřicházelo v úvahu nastoupit nebo vystoupit pokud člověk není profi kaskadér, spíše se všichni o to víc drželi čeho jen šlo aby nevypadli odstředivou silou při najíždění do zastávek. Pro jistotu jak jsme se blížili Hradčanské tak nezkoušel praktikovat ani tento manévr.

Nebo další prima zážitek (opět linka 108) byl když řidič zajel mimo trasu a pražáci ví že na Malovance je takový trojúhelník z ulic kolem tramvajové točny a on se nějak zasekl a projel to tam několikrát kolem dokola než nás pak vysypal někde na zastávce opět mimo trasu. ještě jsme si z toho s kamarádem dělali legraci že "a ještě jednou dokolečka" a počítali kolikrát si to kolečko ještě uděláme. Ale alespoň jeudil podle pravidel a nikoho neohrožoval.

Takovýchto prima zážitků mám celkem dost. A když to pak ještě vylepšují revizoi tím že mě klidně 4x během jedné jízdy stihnou zkontrolovat s tím že jsou velice příjemní pak je zážitek dokonalý.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 23 úno 2012 19:56 

Registrován: 02 úno 2010 14:03
Příspěvky: 65
Kalvoju - právě že jí žádnej list nedal pokud vím, jenom si opsal číslo občanky (teda asi). Já bych si na hlavu nenechal s**t a vubec bych se s ním nebavil, kdyby vopruzoval s policajtama tak bych je nechal klidně zavolat kdybych měl svědka. Je to ženská no tak jí to musíme odpustit :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 24 úno 2012 01:11 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Bohužel policajti nejsou ochotní toto řešit. prostě si ejn vyžádají doklady které jim ze zákona dát musíš a tím veškerá jejich invence skončí. leda že by si se s nimi handrkovala vzali tě na stanici.

Mimochodem tím lístkem pokud byl ozančený mohla doložit svou nevinu dodatečně. To sjem já nemohl protože ten debilní revizor mi v tom fyzicky bránil.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 25 úno 2012 14:10 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11108
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Bóóóže, copak je tahle diskuze o revizorech v MHD a o politických názorech na kapitalismus?

Já si dnes udělal radost neradost tím, že mi prošel rukama tenhle pěkný kousek. Veliká převeliká škoda, že jsem si nenafotil výchozí stav. Ležel patnáct roků na půdě. Mléčné plexi, šedá zpuchřelá guma na talíři, útroby plné mrtvých pavouků...
Radost, že jsem si s tím mohl pohrát. Neradost proto, že vím, že zůstane nevyužitý a nedoceněný a majitelka se ho za nic na světě nechce vzdát, protože je to památka na dědečka. Zůstane spolu se stejně zachovalým AZS218 a pěknými doma dělanými bednami u mladých na chalupě a bude po večerech u krbu přehrávat Křemílka s Vochomůrkou a Michala Davida.
Čtyři hodiny práce s vysavačem, nitroředidlem, čistící pěnou a silikonovou emulzí odhalily pod nánosy neuvěřitelného bordelu toto:

https://picasaweb.google.com/1092621191 ... 0266/NC440,

1) Plexi je umyté v myčce na nádobí při 45°C, následně vyleštěné a natřené mikroskopickou vrstvou silikonové emulze (dvě kapky na celou plochu).
2) Gumový talíř je vydrbaný kartáčem v lázni nitroředidla od zoxidovaných vrstev a natřený stejným způsobem. Před prvním použitím bude pár dnů stát, aby se silikon vstřebal.
3) Veškeré mechanické díly jsou vyčištěné neutrální neagresivní pěnou (ramínko bylo skoro černé).
4) Panty krytu jsou po vyčištění namáznuté nepatrným množstvím vazelíny a je to jediné místo, kde jsem použil neoriginální šroubky (křížové s lemem) kvůli vzhledu.
5) Řemínek byl prasklý. Je téměř nemožné sehnat vyhovující náhradu. Nakonec jsem sehnal o něco kratší řemínek čtvercového průřezu. Ten jsem natáhl na obvod kbelíku, aby se vytáhl na délku. Prozatím se zdá, že bude chodit dobře.
6) Ve stroboskopu je vyměněná doutnavka. Použil jsem doutnavku, která se používá jako orientační světýlko do schodišťových tlačítek.

Všechno ostatní bylo kupodivu pod nánosy špíny neskutečně zachovalé a stačilo jen vyčistit. Jediné, co jsem nechal v původním stavu, byl lak. Není úplně 100%, ale nechtěl jsem celý gramofon odstrojovat kvůli přelakování dýhy. Jestli ho jednou od snachy vyžebrám, udělám i to.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 25 úno 2012 18:59 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
ransom: Origo řemínky eta.litovel@seznam.cz.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 25 úno 2012 19:35 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11108
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No vida. To bych asi nevygůgloval. Dík.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 25 úno 2012 22:15 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kdybys hledal "opravy gramofonů Tesla", tak bys asi vygůglil. Je to pan Zatloukal, bývalý servisák Tesly Litovel. Má na litovelské gramofony prakticky všechno.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Radost
PříspěvekNapsal: 02 bře 2012 21:39 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11108
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak když už zase trčím celý týden na montáži, musel jsem si dopřát nějakou tu radost navíc. Tož si vezu domů k renovaci pěkně zachovalou B400. Vím, že to není nejlepší, co kdy Přelouč vypotila, ale mám k ní velice osobní vztah: Před skoro třiceti lety to byl můj úplně první magnetofon. No a ještě mám slíbenou k renovaci B43A a jako třešničku na dortu už komplet hotovou B73. Za litr.
Vůbec nevím, k čemu mi to bude a kam to dám, ale mám RADOST. Snad mě žena nezabije...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group