Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 22:18


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 20:25 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2010 09:43
Příspěvky: 329
Kraj: ČR - Zlínský
To bys měl, podpoříš vašu firmu, v Bratislavě tuším.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 20:36 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
TheLastUnicorn píše:
Já mám averzi vůči všemu, co je příliš medializovaný a uměle tlačený do popředí...proto si nekoupím Castrol ani Continental... :lol:

To já taky , ale v tomhle případě mám naopak dobrej pocit, protože na těch Conti je napsáno Made in Czech Republic. Německý gigant Continental to jen zastřešuje, ale gumy se vyrábějí různě. Něco u Vás na Slovensku, něco u nás atd atd.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 20:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tohle mě baví.
Jak jsem tu někde psal, třikrát po sobě - v odstupu několika dnů - jsem se praštil kladivem do jednoho palce.
Příloha:
Nail.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 21:01 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Poněkud mi to připomíná můj malíček na noze ... černej, jako od černocha. Asi před měsícem ... Interakce s nohou od postele - postel vyhrála :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 21:24 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Kdo víc nadává, ten vyhraje. Tak kdo vyhrál?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 21:38 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Spíš by mne zajímalo, jak se nám to povede opakovat tak detailně (já s tím malíčkem tu postel taky trefil opakovaně). To už mi lidi radili, koupit si nějaké crocsy a nechodit doma bos ... málo platné. Ale ještě větší prdel je, otevřít internet a uncle Google požádat o zjištění, kdo je taky takhle šikovnej. To je lidíííííííí :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 21:44 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Já tak nedávno nechal otevřený sklený dvířka na stolíku pod telkou...když na to člověk zapomene, tak to sklo lehce přehlédne. Tenhle error samozřejmě odnesl palec na noze. Taky tehdy padlo hodně krásných slov. :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 21:52 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jeden kolega jednou po mě chtěl, abych mu podepsal jako svědek Zápis o pracovním úrazu. Rozbil si kebuli o nízká kovová futra. Já na to musel odpovědět, že klidně, ale že tam napíšu podle pravdy, že se do té hlavy jebnul během dopoledne jenom před mýma očima celkem pětkrát. A že si přesto odmítl vzít helmu, protože si v ní prý připadá jako debil.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 22:06 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Hele kluci, proč si o těch krásných věcech :lol: vykládáme tady a datlujeme to pracně do klávesnice a nesedíme přitom u dobrého pivka či vínka někde (a pěknou muziku k tomu) ??

Jak se Vám ta situace s prací vyvíjí ? Zvládneme aspoň ten konec listopadu ? :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 22:44 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Ono to není úplně špatné vlákno. ;)
Naštvaly mě vzpěry pátých dvěří.Jsou utahaný a dveře jdo nahoru pomalu a většinou se nedostanou úplně nahoru .Vím o tom. :)
No byla tma a já si ten zámeček dveří otiskl do čela.....Ani jsem neměl sílu na nějaká jadrná slova.....
Nemám vůbec nic proti pivu.No už dvakrát po sobě jsem ale přijel domů v pátek hodně pozdě.A musel jsem do práce už v něděli.Tenhle týden zdá se to bude podobné.
Zadej nějaký termín a uvidí se. V nejhorším dám nealko a pojedu domů.....
Jinak ještě k těm pneu : foukám je na hodnoty předepsané výrobcem. :)
Tedy Tome máš to moc pěkný brrr....To už se mi také povedlo.Připadalo mi že každý další praštění se do toho stejného prstu bolelo vždycky o něco víc...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 23:04 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Scarabeo: No, pokud jde o mě, mně už zbyla jen sobota 14.11.2015 nebo sobota 28.11.2015.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 23:07 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Stačí jeden termín ,oba bych určitě nemohl.... :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 21 říj 2015 23:08 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
S ohledem na ostatní asi spíš 28.11.2015 ...
http://www.ps-service.cz/forum/viewtopi ... 5060#p5060

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 00:05 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Dneska mi konečně přišel balík komponentů do pc z Alfy, celej den sraní uplně všechno čistit, všude nová pasta, rozebrat do šroubku a vyčistit. Když všechno bylo konečně hotovo a zapnul sem to, připadalo mi to jako bych stál v nějaký serverově jak ty větráky dokážou hučet (proudem vzduchu). No na nízkejch otáčkách sou perfektní a vzduchu táhnou fakt dost. Tak sem hupnul na seřízení ventilátorů všechno ok pohoda. Něco sem ještě dělal a pak dal znova auto konfiguraci, kdežto v tom začal jeden větrák na CPU bzučet jako prase, no a tedka nejde regulovat ani jeden, jeden hučí jak prase, a druhej funguje tak na půl. Fakt paráda, no snad to nějak s Alfou vyřešim. Vybral sem na CPU přímo specialní sérii kterých by na jedný větvi mohlo bejt regulovanejch 5. Každej pár větráků je na rozdvojce 4pin->3pin/4pin. Snad to nějak vyřešim s nima no... Předešlej větrák bez problému.

Jo a od Akasy už nic nekupuju, pěkně drahej 60cm led pásek, a 60cm má jen s kabelama, čistá dýlka je 50cm.
Zrovna sem si objednal novej stůl, a pokud prodám věci ze starýho pc, kupuju novej 23" Asus monitor, v bílé barvě, hned sem se zamiloval: D

Fotky z předělávky, jen omluvte špatný světlo, nemám momentálně doma osvětlení na foto

http://task-ava.rajce.idnes.cz/PC_Upgrade_21.10.2015/

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 17:02 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Ad gumy: Já už léta letoucí kupuji ke své plné spokojenosti na zimu Bridgestone Blizzak. A na léto Potenza.
Ad vzpěry kufru: Nenaštvali, naopak potěšili mě (po předchozím nasrání) v servisu. Nejprve se paní, co se mnou bydlí, rozhodla, že se bude učite jezdit na méme autě a urvala zadní nárazník. Tak jsem to holt nameldoval na pojišťovnu na havárko, v pondělí jsem to tam dal, říkám, že auto očekávám ve středu, technik na to, že to stihnou do úterka večera, tak jsem se potěšil, jenže v úterý večer zavolali, že našli pod nárazníkem i pokřivený plech, tak že auto musí do klempírny, pak se jim rozbila lakovna, no summa sumarum jsem auto měl v pátek, ale až ten DALŠÍ. Zapůjčili mi teda náhradní vůz, 1,6 TDI pětikvalt a když jsem do něj vlez, tak jsem z něj zase hned vylítl a šel reklamovat, že mi tam zapomněli dát motor, resp. dali tam místo motoru šicí stroj.
Když mi ale auto předávali, tak mi technik říkal, že zjistili, že mi tečou obě zadní vzpěry a že mi je příště vymění na kulanci (auto je pár měsíců po záruce). A tím mě zase potěšil.
A vzpomněl jsem si na to včera - protože elektrické otevírání kufru mám nastavené až nahoru, tak pod víkem normálně v pohodě chodím. Včera jsem ovšem byl něco vyřizovat v Novém Smíchově a nevšiml jsem si, že se víko kufru zarazilo o nějakou trubku přesně nad autem, takže jsem s rozběhem vrazil čelem do hrany víka...
Termín: Já nestíhám letos žádný. Leda tak 28. - 31. prosince, to budu sám doma.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 19:38 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Ad vzpery piatych dvier: v roku 2013 som išiel domov so stavby (zamestanie) na obed, asi týždeň pršalo a v taký čas mám špinavé na nohách a čisté topánky medzi ľudí v kufri svojho služobného krátkeho fordu focusu. Otvoril som piate dvere, zohol sa pre čisté topky a dvere drb ma po hlave, rovno zámkom dverí. Rána jak z dela, okamžite krv ako na zabíjačke. Nechal som špinavé na nohách, na hlavu capol balík papierových vreckoviek a sadol za volant. Ľavá ruka držala vreckovky na hlave, z lakťa mi odkvapkávala krv na nohavice a keďže staviame rovno za fakultnou nemocnicou v Košiciach, tak tých pár sto metrov som takto odšoféroval sám. Na vrátnici nemocnice ma zabil vrátnik, ktorý hneď zafrázoval, citujem: "A vy sa kam jebete s tým súkromným autom?" Nato som odkryl papierové vreckovky a postupoval ďalej... Skončil som s tromi stehmi na hlave, o dĺžke pobytu v čakárni ani nebudem písať, aj tak sa nič nezmení. Keď som to rozprával doma manželke tak ma chvíľami ľutovala a popritom sa rehotala. Chirurga iba zaujímalo či som stratil vedomie (zjavenie všetkých svätých po náraze považoval za normálny stav..).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 20:47 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Koukám, že jsme tady pěkná banda lemplů a že je zázrak, že jsme se ještě nezmrzačili...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 21:35 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Kdepak ... kdybys byl lempl, nedokázal by ses trefit takhle přesně opakovaně. Nebo by sis prst roztloukl celej. Ale ty ses opakovaně ŠIKOVNĚ trefil do přesně stejného místa. Já to samý s tím malíčkem u nohy o tu postel ...

To by nějakej lempl jen tak nesvedl :lol: :lol: :lol:

EDIT: ty líné (zatuhlé) vzpěry v zimě -> páté dveře na čele ... to umím taky (už se mne i paní doktorka ptala - "Kde jste k tomuhle přišel") :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 21:46 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
paulus33: To si mi zase pripomenul, ako som si tuším v roku 2009 kúpil záhradku na auto a chcel som ju hneď pred obchodom nahodiť. Bolo to zatavené v takej tuhej fólii, tak som vytiahol svoj superostrý švajčiarsky nožík a šmik - odfaklil som si pol palca. Aké šťastie, že predajňa záhradiek bola priamo pri ÚVN v Střešoviciach. Tam som sa len pohádal s kravou na centrálnom príjme, že ako človek s trvalým pobytom v ČR naozaj nemám žiadnu slovenskú kartu poistenca a už ma šili. Dodnes nemám v tom palci na pravej ruke cit, lebo som si prefikol nerv. Ešte šťastie, že som ľavák.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 22 říj 2015 21:54 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
laminat: tuhle soutěž jsi asi vyhrál :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group