Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 05:29


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 10:06 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Nemám žádný racionální vysvětlení. Jen, že se mi líbí občas si kazetu pustit.
Když jsem si tam dal tu známého kazetu nahranou jazzem tak jsem nechápal jak to hrálo. Přepínal jsem na Dac a Yamahu CD 1050 a žádný propastný rozdíl jsem nespozoroval.
Chápu, že kotoučák je někde jinde, ale mě níkdy nezaujal. Krom tedy Tesly B4 ale to mi bylo asi 10let a pořád ho mám a funguje.
Jestli bude ještě někdy nějaká poslechovka tak tam určitě vezmu i tape deck.
A budu se dívat jak vám spadnou brady. :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 10:37 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Nemusíš. Před třemi roky jsem nastavoval Dragona. Žádný zázraky jsem neslyšel. Brada mi nespadla, protože mi nespadla už ani u 810-ky Studera. Vždycky totiž šlo o kopii záznamu pořízeného odněkud...a daleko víc záleželo na samotném masteringu daný skladby, než záznamovém médiu. U mně už CC systém nemá žádnou šanci a nebýt W124, která obsahuje původního Beckera s kazeťákem (a tedy potřeba si občas nějakou kazetu nahrát), už žádný kazetový deck doma nedržím. Rozdíl mezi CD, kotoučákem a CC naplno a okamžitě spoznáš až u velmi náročné nahrávky, kterou Jazz samozřejmě není. ;)
Já jsem fanda kotoučáků, ale o jejich zvukových výhodách si už řadu let iluze nedělám a občas si je pouštím, abych je hlavně provětral. Líbí se mi točící sa kotouče, souhra mechaniky s elektronikou, kmitající budíky...ale to je vše. Všechnu muziku mi už dnes v podstatě obstarává Asus Xonar Essence ST, nic víc už jaksi neumím využít. Kotoučáky a gramofon jsou spíš ozdoby...no dobře, gramofon si pouštím častěji, než kotoučáky, ale stejně jsou to v průměru tak dvě desky měsíčně. :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 11:17 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Dělám si samozřejmně legraci s tou bradou. Mě by v podstatě taky stačil Dac a zesík lelefon čí počítač. Běžněnic jinýho nepoužívám. Ale někdy si tu desku nebo kazetu prostě pustím. ;)
Ten deck pro jistotu vezmu. :mrgreen:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 11:22 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Scarabeo: Pokud budeš jen přehrávat, nejde u Tebe o předmagnetizaci ale zejména o stejnou kolmost hlavy.
Yamaha má takovou příjemnou funkci Play trim, která umožňuje na snímacích korekcích přizvednout výšky na kompenzaci nestejné kolmosti.
Ale ta KX-330 není nějaká hitparáda.

TLU: Prostě nostalgie. Stejně jako si raději zajezdím s ešemkou, než s nějakým MAN Lion´s City. Na kazeťákách jsem vyrostl, kotoučák měl příliš drahý provoz a těžko sehnatelný materiál. A obdivoval jsem právě to, co dokázali z toho materiálu vydrásat při té nizoučké rychlosti a uzoučkých stopách.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 11:43 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Ten bias vím, že se nastavuje jen při nahrávání. Trimer vyzkouším to jsem nevěděl.
330 je doma. Vyměnil jsem přívodní kabel který byl od něčeho okousaný. S tím jsem to kupoval. Rozhodoval jsem se mezi 670 za 90€ nebo 330 za 20€ který zatím vyhrál.
Hraje zatím zdá se v pohodě. Mám to přesně tak jak píšeš ohledně té nostalgie.
V té době kdy magněťáky frčely byly i kazety tak trochu luxus natož kotouče.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 11:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
To je škoda, že už ses rozhodl, 670 je úplně jiná liga.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 12:17 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
To vím, bohužel nemám zrovna teď neomezené finační možnosti... Tak jsem tu 670 koupil pro alespoň pro kamaráda. Teď mám na půdě zase kompletní vež v černém od Yamahy kterou v tomhle čase určitě neprodám.
Tak to zatím vypadá takhle
Časem bych možna vyměnil ten CD přehrávač nějak mi tam nepasuje a zvažuju tam přidat ještě tuner, ale musel bych mu odmontovat nožičky aby se tam vešel a nevím jestli by to bylo dobrý tak nahňácaný...? Ješte asi vyhodím z almary VHS abych měl místo pro druhý deck. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 12:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Nožičky? Jsi normální? Celá technika HiFi přeci stojí na nožičkách!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2020 15:24 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak bych tam dal jen nějaký filcový nožičky no...
Já se spíš bojím abych ten tuner zase neupekl? Měl jsem ho na něm asi tři roky a pak začal blbnout.
Teď mám ty černý komponenty jinde a hlavně volně a tuner si nějak odpočinul nebo co a začal zas normálně fungovat.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 dub 2020 13:53 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/umrt ... nout-98042

Teda tohle mě teda nasralo fest! Ty novinářské hyeny dohnaly stresem z pomluvy k smrti naši sestřičku a nejen, že se neomluví, ale ještě ji ani nezmíní mezi těmi, co oslavují. Zachránila taxikáře a sama to odskákala ...Naše lidi nezmínili žádné! FUJ SEZNAM !!!

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 dub 2020 20:30 
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2019 14:33
Příspěvky: 128
Bydliště: území Chrámu chmele a piva
Kraj: ČR - Ústecký
Na pěšáky se kašle. Taky jsem si zanadával, když s.Zeman oznámil, že Prymula dostane Řád Bílého lva, protože pokud si někdo zaslouží úctu, pak právě ti v první linii.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 dub 2020 20:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jseš si jistej, že by ti pěšáci o takovou šaškárnu stáli?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 dub 2020 22:11 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Šaškárna je přiblblá medaile. Ono stačí veřejné uznání a chvála dobré práce. A to je něco úplně jiného. A o tom to je. Jenže to naši lovci senzací neumí. Jen děsit národ a získávat počty kliknutí. Případně se zavděčit lidem, co je platí ... Morálka většiny novinářů je v prdeli (čest samozřejmě výjimkám, které existují). Ale to je veřejné tajemství. Proto to všude tak vypadá ...

Ale aby bylo jasno - jen mne mrzelo, že ti debilové nepíšou o našich (na ty se vysrali) a zaměřili se POUZE na cizí ... Nic víc jsem napsat nechtěl.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 dub 2020 13:27 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
No, já tedy nevím, jestli jsi ten článek vůbec četl, když už ses nad ním tak hezky rozčílil. Ale on je v rubrice "Svět". Čili je o nějakých případech ze světa. Nejspíš převzatej z nějakýho cizího serveru. Školy nemám, ale podle mého je to ze strany hyen tentokrát v pořádku. My máme svoje hrdiny, svět má svoje hrdiny. Bylo by divný, kdyby v rubrice "Svět" psaly hyeny o událostech u nás.

Novinky jsou principiálně zaměřené na chátr... jednoduché lidi bez vzdělání, kterým musejí předkládat, abych tak řekl, předžvýkanou stravu. Typický návštěvník novinek stěží pochopí více než naředěné a zjednodušené informace. Pohled na svět má postavený spíš na dojmech, pocitech a zjitřených emocích. Inteligentní člověk s vysokoškolským titulem se v takovém informačním prostředí nutně musí cítit poněkud nesvůj. Pro toho je lépe vůbec do takového mentálního suterénu nesestupovat. Pokud tam přeci sestoupí, dobře mu tak a na psychický dyskomfort si může stěžovat leda sám sobě. Navíc svým klikáním zvyšuje provozovatelům Hyenovinek návštěvnost.

Osobně si myslím, že uznání lidem v první linii vyjadřuje pořád kolem dokola kdekdo, až je to oposlouchané a začíná to působit jako klišé. Mám v první linii několik příbuzných, přátel, kamarádů a známých. Jediné, o co opravdu stojí, je klid na práci, čas na odpočinek a včas poukázaná výplata. Na nějaký poplácávání po ramenou opravdu nejsou zvědaví. Pokud jim chtějí vládcové nějak vyjádřit uznání, ať dají každému dva platy navíc. Myslím doopravdy, ne jenom hubou.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 dub 2020 13:39 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Podpisujem.
Moja robi na urgente, teraz v "cervenej zone".


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 dub 2020 07:58 
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2008 08:35
Příspěvky: 750
Bydliště: Havířov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Asi tak, když celej den vozíš nemocné, z nichž to může mít klidně každej třetí, to prostě nevíš a nemáš čas se najíst, tak seš rád, že se najde někdo, kdo ti nabídne alespoň to kafe do auta... O tom, co tam dělají ty kurvy nahoře ani nemíním diskutovat, to by bylo podstatně na víc, než jenom značku drápem... Pochvaly ať si strčí doprdele.

_________________
Zesy: Proton AA-1150+P-1100, Dual CV 1462, NAD 912, Transiwatty
Bedny: VA Bear Towers, [ARS 844, 1058, 821], RRR S-30B, RFT B3010
Suby: ARN 312, ARN 930
Ostatní: Denon DVD 3910, TU-1500AE, DCD 715, DRM 540, Dual CT 1462


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 srp 2020 10:50 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Nenávidím Apple!

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 srp 2020 15:44 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Čo Ti spravil?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 srp 2020 15:52 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Skôr čo nespravil a nerobí... Zmrdiznačka.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 27 srp 2020 15:58 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Mňa nejak nikdy ničím jablkoni nezaujali. Valstne zaujali iní, no tí nerobia predražené čosi, ale hrajú zaujímavú muzičku.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group