Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 01:17


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 20:54 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Souhlasím s tebou...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:20 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Příloha:
183665-top_foto1-tfnu1.jpg


Poznáte ten slávny citát? Je to dosť vtipné, no keby tam namiesto "internetov" a počítačov bola televízia, tak by som s tým plne súhlasil. Ja som tú špatnosť nezapol už dobrých 5 rokov a minimálne ďalších 5 rokov ju zapnúť ani neplánujem.

Malá nepríjemnosť z asi pred 5 minút - mám riadne nahlas pustenú hudbu a ako tak šli piesne v náhodnom poradí, tak sa tam zjavilo toto, najprv som to nechal tak, lebo to nebolo nejaké strašné no potom prišiel refrén a skoro mi "odjebalo dekel". (sorry za výraz)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:25 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Akusta píše:
...pověšení dotyčných novinářských sráčů...

Já si dovolím v přiměřené míře nesouhlasit (a snad z toho nebudou mladí zase vyděšení): Já dávám větší vinu těm, kdo bulvár konzumují. Máme kolem sebe nesčetné zástupy nevzdělaných debilů, kteří přímo lační po svém denním přídělu sraček. Bulvár jen pragmaticky vykrývá jejich enormní poptávku. Jinými slovy - člověk by se musel postavit k trafice a dát přes hubu každému, kdo si řekne o Blesk...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:28 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
ransom: To s Tebou souhlasím. Kdyby nebyla poptávka, nebude ani nabídka. Jenže to by vážně nešlo udělat jinak, než jak jsi řekl...

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:40 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Když jsem byl mlád a prvně ženat, žili jsme asi deset roků bez televize. Pohoda. Nijak mi to nechybělo. A podotýkám, že to bylo v době, kdy nebyl éter tak přetíženou čističkou splašek jako dnes. Na druhou stranu - jsem docela rád že dnes ten debilizátor mám. Pořád se totiž najdou věci, které mě pobaví, povznesou či poučí. Přírodní dokumenty s Davidem Attenborroughem. Filmový klub na dvojce. Hyde park. Dokonce i nějaké vcelku inteligentní a vtipné seriály. Je to asi tak jako s houbama: Člověk nesmí bezhlavě sežrat všecko co kdy kde vyroste. (Ale dál to přirovnání trochu selhává: Do nejedlých hub se nekope, zato do Ulice se kopat nedá, protože Ulice nemá rektum).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:48 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom: s takovým "nesouhlasem" se musí zcela jednoznačně souhlasit. :lol:
To nebyl nesouhlas, ale dovedení do naprosté dokonalosti. Představa, jak nějaký ZORRO stojí po ránu u trafiky a vyplácí ty pitomce, mne pobavila. :lol: :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 lis 2015 21:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Pro mě když teda TV, tak občas nějaký dokument na Prima Zoom to je asi pro mě jediný kloudný kanál... Když už se chci kouknout na film, tak si ho radši stáhnu než aby mě vysíraly reklamy... Ale k té tvojí myšlence, že by je tam někdo třískal... celkem vtipná představa :D :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 00:14 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Já dávám větší vinu těm, kdo bulvár konzumují. Máme kolem sebe nesčetné zástupy nevzdělaných debilů, kteří přímo lační po svém denním přídělu sraček. Bulvár jen pragmaticky vykrývá jejich enormní poptávku. Jinými slovy - člověk by se musel postavit k trafice a dát přes hubu každému, kdo si řekne o Blesk...

Ransom: Právě jsi získal 100 bodů od mé rodiny. Před chvílí dorazil mladej a nějak přišla řeč na ten bulvár. A tak jsem zacitoval Tvůj skvělý výrok. Žena souhlasně kývala a mladej vyvalil oči a povídá: "Ty jo, to je paráda, kdo to řekl ? To byl chytrej člověk !" Tak jsem mu řekl, že to má pravdu, že kamarád je opravdu chytrej a že říká, co si myslí ... :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 00:18 
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2013 17:13
Příspěvky: 201
Bydliště: Krnov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Už spoustu let si týden co týden kupuji REFLEX a RESPEKT. Ať jsou informace vyvážené občas i PRÁVO. Mezi kolegy ve firmě jsem za exota. Na dračku jde jednoznačně BLESK a SPORT. Z toho je mi docela smutno. Mám rád lidi,kterým není lhostejné to,co se kolem nich děje.(zejména ty mladší) A co se mistra Karla týče,smekám před ním jako před skvělým zpěvákem,ale jako před člověkem už ne. Tahle zemička zplodila spoustu vynikajících kumštýřů,kteří však dojeli na to,že na rozdíl od mistra dělali a říkali nahlas to co si opravdu mysleli.
A teď do toho ještě ti Alexandrovci... :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 15:04 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
http://www.expres.cz/ortel-a-nacismus-0 ... s_facebook Tohle mě dokáže nasrat... Jak všecko překrucujou a neví o tom vůbec nic a píšou k tom nehorázný srance... https://www.youtube.com/watch?v=avZy32H_Lks je třeba tady něco násilnýho... ? V pár textech teda vidím, já osobně pravdu...


Naposledy upravil Kreator dne 07 lis 2015 15:54, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 15:21 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Tak jsem si vygooglil nějaký jeho texty. Já tam nevidím žádnou pravdu, je to rasistický a nacistický prase jak hovado. Nezavíral bych ho ani nezakazoval, jen bych ho neposlouchal, ubožáka. Ti nejneschopnější si musejí najít nějakého nepřítele (Maďary, Židy, uprchlíky) a hodit na ně svou vlastní neschopnost.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 15:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Samozřejmě se všema jeho textama nesouhlasím... Ale pár se mi jich líbí a souhlasím s něma (defenestrace, mešita a usrajina a ještě pár dalších), ale takhle ho odsuzovat se mi teda moc nelíbí... a ještě aby nevyznělo, že všechny házím do jednoho pytle to zase ne ;) Serou mě všichni co tu dělaj problémy ať je bílej nebo černej...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 15:45 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Já ho teda vidím podobně, jako laminat. Osobně ho samozřejmě neznám (po čemž ani netoužím), ale z jeho hudby je to pro mě prostě hovado.

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 15:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Nějaký už jich má v celku do extrému a ty ani neposlouchám a nominovat ho na Slavíka to taky nevim, ale ty písničky co jsem tady vypsal, tak s nim souhlasím...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 16:29 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ne, opravdu, takovej debil patří k Chocholouškovi. On může mít v nějaké jednotlivosti pravdu, to ale nic nemění na celkovém vyznění.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 16:51 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Je pravda, že jsem si teď poslechnul pár dalších písniček a s těma už nesouhlasím... Soudil jsem podle toho co jsem znal a teď se cítím za blba... :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 09 lis 2015 01:57 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Me dneska zas nasral fotr stejne jako kazdy rok. Za dvacet let nepochopil, ze shrabany listi patri na kompost a ne do potoka. ( zduraznuji, ze bez prace by umrel, 42 let brousil ve Skodovce a hlavne, musi nekam zdrhnout pred matkou). Loni, kdyz jsem navezl navazku do vjezdu, tak zacal vybirat kameny, a hazel je do potoka. Potom se mu nejaky drivi zdalo plesnivy a neesteticky, nez abych do dal do kamen, tak ho vcas nahazal do potoka. Do pici, proc musim zrovna ja mit mentalne postizenyho fotra??????

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 09 lis 2015 06:48 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Hoď ho do potoka...

Ale jestli tě to uklidní, tomu potoku je to u prdele. Pokud do něj neleje ropu, tak listí, dřevo ani kameny potoku opravdu nijak neublíží.

Možná kdybych ti vyprávěl o svojí matce, zjistil bys, že tohle je docela neškodné. Zabití vlastních rodičů je ovšem nejenomže trestné, ale i společensky nepřijatelné.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 09 lis 2015 09:40 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
O matkach vubec nemluvit. V jistem veku je namiste jim sebrat obcanku hned s ridicakem.

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 12 lis 2015 16:24 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Tak sem si byl pro novej monitor, a sem fakt fakt k*revsky nasranej. První věc od Asusu u který sem vážně zklamanej.
http://www.expert.cz/asus-vx239h-w/

Jak sem ho zapl, tak obraz sice top (stejně dobrá kvalita barev apod jako na stávajícím AOC) ale obrázky a text uplně hrozně neostrej. Přešel sem z 22' na 23'. Taky mě nasralo to zpracování plastu, nerovnověrně u loga a "propadlej" display na levý straně takže je nahoře mezera...
Nevim jestli je to špatnej kus nebo co, každopádně ho du zejtra vrátit...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group