Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 00:27


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Beyma 18G50, vhodná ozvučnice
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014 09:44 

Registrován: 23 úno 2011 16:32
Příspěvky: 186
Bydliště: Ježov
Kraj: ČR - Jihomoravský
Zdravím, válí se mi na dílně už docela dlouho pár těchto repráků. Nemáte někdo zkušenost v čem je to použitelný? Zde na fóru jsem se dočetl, že v tomto: http://hornplans.free.fr/hugo_mini.html nemá někdo zkušenost / radu v čem ještě? Zkoušel jsem jeden ze zvědavosti v MT18SUB, jenom v dílně a nebylo to ono, alespoň oproti 18nw100, ale to je taky reprák jinde, že.....zde jsou parametry repráku: http://www.beyma.de/fileadmin/seiten/do ... /18G50.pdf

díky

_________________
www.PKmusic.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Beyma 18G50, vhodná ozvučnice
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014 14:52 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Pokud na vnitrni akce, vrazil bych ho do trochu mensiho BR trochu vys lazene, takze treba 150 ltr. laz. 40Hz nebo 185ltr laz. 35Hz a podobne, presny optimum si nasimulujes dle aktualnich zmerenejch T/S a tvejch pozadavku na spodni rozsah.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Beyma 18G50, vhodná ozvučnice
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014 15:24 

Registrován: 23 úno 2011 16:32
Příspěvky: 186
Bydliště: Ježov
Kraj: ČR - Jihomoravský
Akce jsou vevnitř i venku, to je právě těžko. Přemýšlel jsem dát je do BC18SUB, ty mají 180l, 35 hz, tak by v tom snad mohly fungovat jak mají.

_________________
www.PKmusic.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Beyma 18G50, vhodná ozvučnice
PříspěvekNapsal: 15 dub 2014 19:16 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
pavlman píše:
Akce jsou vevnitř i venku, to je právě těžko. Přemýšlel jsem dát je do BC18SUB, ty mají 180l, 35 hz, tak by v tom snad mohly fungovat jak mají.

tak mohlo by. ja to nastrelil od oka dle katalogu z toho co jsem si simuloval a zkousel.
Obecne, pokud naladis vys v mensim objemu, budes do toho moct prat vetsi vykon, bude mensi vychylka, bude to v tom pasmu i o cosi citlivejsi, ale nedostanes se tak nizko jako ve vetsim objemu a niz lazene. nektere simulace si muzes udealt i pro urcity vykon, pocitaji se nejruznejsi ztraty atd., idealne samozrejme omerit. Pak si to muzes naladit i tak, aby to "vypadalo" dobre pod plnym vykonem a v urcitem prostoru a ne jen pro 1W/m do PI/4...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group