Poslední návštěva: Právě je 26 dub 2024 14:22


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mix Tesla nebo Vermona?
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011 14:15 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ahoj kucí, kdybyste jsi kupovali nějaký mix staršího data - taková vintage ouchylka, šli byste do Tesly nebo Vermony? Neměl jsem ani jeden z nich v rukách, tak potřebuju od něčeho odpíchnout.
Vstupů by to chtělo optimálně 8 - 12 až 16. Zlatá cesta 12 vstupů musí pro pankáče stačit i s oběma zavřenýma očima ;) Jde mi hlavně o opravitelnost a sehnatelnost hlavně šavlí a otočnejch poťáků.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix Tesla nebo Vermona?
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011 12:48 

Registrován: 08 bře 2009 11:10
Příspěvky: 230
Bydliště: Přelouč
Nevím, jak z hlediska servisu, ale někdy před 5 lety jsem kroutil na vermoně (v mini klubu pro 100 lidí, nějaké lokální kapely), myslím že na této http://www.vermona.de/80er/mixer.htm a jelikož jsem se ani moc neopil, tak si pamatuji, že mix mě překvapil, vůbec to nebyl průser, docela to chodilo, i korekce se mi líbily :)
Dnes mají kapely trochu jiné nároky, hlavně na počet odposlechových cest a taky je příhodná doba pro koupi analogového mixu, spousta lidí se jich zbavuje, na Teslu zapomeň, koupíš malou 24 (Soundcraft, Allen&Heat) i s párákem za pár šušňů. Za chvíli bude vintage ouchylka už jen to, že budeš mít analog :mrgreen:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix Tesla nebo Vermona?
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011 21:35 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Moulo dík moc za komentář a obrázky. Abys tomu dobře rozuměl, tak na seriozní zvukařinu nepomýšlím. Chci to pro kapelu a pro spřízněné kapely kamarádů. Jelikož se jedná o projekty, kde se stěží ten zvuk (profi zvukař) zaplatí, tak je dobré mít něco po ruce. Profi zvukaře mám na mysli takového, co nemá omnišroty a podobný sajrajt a má uši. A není to vždycky jen o tom, že ty lidi hrajou sračky, ale prostě nechodí tolik lidí. Na druhou stranu, co sem navštěvoval akce podobého ražení, a to prosím přišlo třeba i 200 hlav, bylo mi z toho zvuku v 75% na zvracení. Proto se do toho cpu :P Prachy se z takovejch počinů málokdy vrátí, ale je to aspoň zábava. No nic, stejně se na to asi vyprdnu a budu používat powermix Yamaha jako mixák a časem se na něco typu AH a Souncraft našetří. To jen tak, kdyby ty starý mixy bylo škoda nekoupit za nějakou nehorázně nízkou cenu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix Tesla nebo Vermona?
PříspěvekNapsal: 08 bře 2011 20:48 

Registrován: 06 led 2010 00:35
Příspěvky: 132
Bydliště: Mohelnice (Šumperk)
Kraj: ČR - Olomoucký
Ještě se dá sehnat zachovalej 16 vstupovej mixák Tesla (AZL 160).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mix Tesla nebo Vermona?
PříspěvekNapsal: 09 bře 2011 14:07 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jdu do Vermony 1642 - to je řádnej tank:)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group