Poslední návštěva: Právě je 26 dub 2024 21:33


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 22 říj 2009 16:21 

Registrován: 29 kvě 2009 20:01
Příspěvky: 140
Zdravim.Našel jsem na www.thomann.de tento zes a chci se zeptat,jestli s tim máte někdo zkušenosti.Vzhledově mi to připomíná Tapco-J 2500 a i výkony jsou stejné.Navíc ho tam mají v přepočtu za necelých 5 600Kč.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 22 říj 2009 18:07 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Pakliže je to levnější než Tapco, tak to už o něčem nasvědčuje. Ovšem nechápu tento krok EAW.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 22 říj 2009 18:30 

Registrován: 29 kvě 2009 20:01
Příspěvky: 140
Jediný v čem je rozdíl "z venku" je to,že nemá speakony.Má jen šroubovací terminály :( ale to by mě bylo za ty prachy uplně fuk čim to připojim :D Další věc je,jestli je něco jinak uvnitř.A jinak v prodance stojí 9 787,-.V tom německu to je fakt za bomba cenu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 22 říj 2009 22:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Filipe, i za tu cenu 10000Kč to něčím pořádně zasmrádá, ať je tam jakákoli nálepka. Také si na prodance dále dočti o tom, jak to s thomannem vlastně je. Absolutní momentální cena při koupi není to jediné, co by tě mělo zajímat.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 24 říj 2009 22:57 

Registrován: 29 kvě 2009 20:01
Příspěvky: 140
Tak já si myslim že zrovna EAW je docela dobrá značka ne?Asi určitě je to jejich nějaká základní a nejlevnější řada.Máte někdo zkušenost s tim obchodem?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 25 říj 2009 11:42 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Hubert to uvádí jako náhradu za Tapca... Primárně jsou určeny do stálých instalací, proto nemají speakon. Jen od toho neočekávej víc než od toho Tapca.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 25 říj 2009 18:55 

Registrován: 29 kvě 2009 20:01
Příspěvky: 140
Né to já od toho rozhodně víc neočekávám.Ještě bych rád věděl jestli máte s tim thomannem někdo nějakou zkušenost.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 18:48 

Registrován: 04 led 2009 15:23
Příspěvky: 43
Tak čo, kúpil si ten eaw ?
http://www.mbc-audio.ch/ppa/eaw_caz_2500.php
A trošku fotiek
Podľa mňa vydarenejší ULI


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 05 lis 2009 00:52 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Stejně tak jako Tapca, je to kopie RMX. Kvalita bude jako u Tapca, takže o dost lepší než Uli.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 05 lis 2009 09:44 

Registrován: 04 led 2009 15:23
Příspěvky: 43
Ja ti neviem, keď si nájdeš na tipe PSA 31500 náhradné moduly a taktiež to porovnáš so starým tapcom atd... robí to jedna fabrika takže asi všetky budú stáť za hovno. Ono ani RMX nie je žiadna výhra a ľudia už na to našťastie prichádzajú. Inak ten thoman má aspoň adekvátnu cenu toho caz, na prodance by som za to toľko peňazí nedal.( samozrejme keby som ho chcel, čo nechcem )


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 05 lis 2009 10:59 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
První Tapca, byly úplně stejné jako ty PSA, Prodance to i odmítlo prodávat. Že to dělá jedna fabrika je fuk, podstatný je rozdíl v materiálu, kterým to osadí. A ten materiál udělá hodně velký rozdíl.
K Thomanovi se vyjadřovat nebudu, na Prodance k němu bylo napsáno dost.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 06 lis 2009 02:01 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Udělej výcuc. Kdo má celou to konfu číst. Problémy s reklamacemi?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 06 lis 2009 09:24 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Už si přesně nepamatuju co se tam psalo, nicméně udělal jsem si o něm obrázek že je to takovej hypermarket s audio technikou, na zákazníky serou. A to že má nízké ceny? Jo občas tam něco má levně, asi když někde něco koupí za ne zcela regulérních podmínky... jinak jsouc ceny stejné, nebo to Thomann má ještě dražší.
Hodím pár příspěvků z prodance:
Citace:
Hubert 18.09.2009 13:48:30
S tou cenou to není tak jednoduché, a s Thomannem už vůbec ne, on se snaží zničit všechny normální distribuční kanály jednotlivých výrobců po celé Evropě a používá k tomu hodně nestandardní praktiky (neodsuzuju to a jeho jistý úspěch umím i ocenit), ale třeba k jistému nejmenovanému zboží se dostal podvodem, který jeden oficiální distributor udělal (a taky na něm skončil), když zboží prodal za svoji nákupku do země, kam to nebyl oprávněn udělat (a tím podtrhl distributora místního). Thomanna nemá nikdo rád, i když dělá obraty, protože je to obdoba hypermarketového řetězce, který vyroste nad svoje dodavatele a diktuje jim. Celkem snadno se dá zjistit, že mu to ani zdaleka všude nejde a tak jsme sice občas na něčem dražší, ale rozhodně ne plošně a O TO JDE. Proto sice expanduje Thomann, ale expandujeme i my a v Česku nemá a nebude mít nikdy tu pozici, kterou už získal třeba ve skandinávských zemích. My jsme ochotní dělat ještě levněji než on a v mnohém i lépe. Cenu u FRS zřejmě snížíme, asi to bude spojené s nějakou akcí, aby ochota kamkoli jezdit nakupovat opět poklesla.


Citace:
fagot 21.12.2008 13:22:45
Jo jo, všechno co nejlevnějc - to je téma dnešní doby.

Myslím, že nedávno tady byl dotaz na jakýsi T-Amp, že to Thomann neopravil atd.

Tak to je přesně ten výsledek - něco si kup a drž hubu, když se ti to nelíbí, kup si další a další a další...

Lidi, prosím vás, uvažujte trochu vlastní hlavou.

Tenhle segment se fakt nedá srovnávat s tescem, lidlem, pennymarketem ap.

Tam je taky nejlevnějc a když si domů přinesu ten úžasně levnej rohlík, tak je už tvrdej.

Nechápu, co je některým divné na tom, že si firma tvoří zisk - to jako má jezdit po tržištích a nabízet to kolemjdoucím spolu se záclonama, hodinkama a robertkama ???

Pane Hrůzo, Huberte, prosím Vás, dělejte to tak jak uznáte za vhodné a nenechte se otrávit lidma, co si nevidí ani na špičku nosu.

Všem přeju pěkné dny, některým prozření


Citace:
Petr V. 23.04.2008 18:21:26
Ten nový GX5 jsem dnes viděl o Thomanna. Jinak upozorňuji na potřebu silných nervů při nákupu u tohoto obchodu. Po dnešní zkušenosti u mě tahle firma spadla do kategorie "Ksindl". To,že si Vás v prázdném krámu nikdo nevšimne, dejme tomu mají po ránu práci.Že musíte někoho doslova utrhnout ,aby vám něco prodal, mně začíná vadit,že některé zboží uvedené v e-shopu nikdy neměli, a místo toho cpou věc 3x dražší, mně vadí hodně a už mě doslova štve ,že si kupované zboží nemůžete prohlédnou, pokud je jen ve skladu, no a perlička nakonec, cena v e-shopu se může lišit od té skutečné, bohužel směrem nahoru.Hezké počasí nakonec zpříjemnilo skoro hodinové čekání na výdej zboží ze skladu....

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 06 lis 2009 15:00 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Takže kašlat na ně to je jasné. Také chodím raději tam kde si mě jako zákazníka váží (nebo to tak alespoň vypadá) a nejsou problémy s reklamacemi a do značné míry nadstandardniím servisem. Ohledně PC třeba chodím do Czechcomputeru. Ano je to tu ta trochu reklama ale oni si jí skutečně zaslouží. A ač s Prodancem nemám vlastní zkušenosti tak zatím se mi to jeví jako podobná nadstandardní záležitost.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 06 lis 2009 23:43 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Ano, u prodance jsou ty problémy přemístěny na milosrdnější místa. Občas nejsou schopni ani prodat, zato servis a ostatní šlužby jsou spravedlivé k zákazníkovi.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 07 lis 2009 05:27 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Jak nejsou schopní ani prodat?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 07 lis 2009 09:41 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Petr má zřejmě na mysli tu věc s LF15G401, řekli mu že je mají skladem, když je objednal, tak mu volali že je nemaj, tak místo nich vzal 15NW100. Podle mě jednal zbytečně zbrkle, klidně na ty RCFka mohl počkat, nic by mu neuteklo, stejně se mu ty Bísíčka váleli nějakou dobu pod postelí.
Byla to chyba v softwaru, počítač řekl že jsou skladem, jenže když mu je chtěli poslat tak zjistili že na skladě nejsou. Nicméně kdo sleduje fórum Prodance, tak oni sami to přiznávaj že se to někdy stane. Většina firem by to tutlala a tvrdila že se to nikdy nemůže stát.
Já sám proti Prodance nemůžu nic špatného říct, nerad nakupuju jinde.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 07 lis 2009 11:38 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Martine, ono se mi už něco takového stalo třikrát, a lidem okolo mne taky.
Ano, šlo opravdu o LF18G401, jenže jsem se ujišťoval přes telefon, a další den mi došel e-mail, že objednávku už i VYEXPEDOVALI. Nedošlo nic, tak jsem volal, a "jéééé my ty reproduktory nemáme" už mi bylo k prdu. Naposledy jsem objednával DE160 a speakony. 16 dnů nic. vůbec nic. Tak jsem opět volal, a zas zklamali. Neměli skoro nic.... Takové zkušenosti bohužel nejsou ojedinělé. Je mi to ale mnohem milosrdnější, než aby mi něco prodali, a odmítli pak řešit zákaznickou podporu a reklamace.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 09 lis 2009 03:10 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Přiznání je polehčuící okolnost.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: EAW CAZ 2500
PříspěvekNapsal: 09 lis 2009 11:40 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Já v Prodance udělal nějakých 25 nákupů, bez jediného problému.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group