Poslední návštěva: Právě je 04 bře 2024 19:46


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravidla komerční inzerce - Update 31.01.2010
PříspěvekNapsal: 24 led 2010 21:19 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Tato sekce slouží ke zveřejňování komerční nabídky výroby, prodeje a služeb související s elektroakustikou a audiotechnikou.

Do komerční nabídky patří například:
Výroba a prodej skeletů a ozvučnic pro reproduktory, jejích částí, výroba kabeláže, výroba vyhybek, zesilovačů a ostatní elektroniky pro audio.Vvýroba nástrojů pro práci s audiotechnikou, měřících přístrojů a jiných nástrojů, za účelem zisku. Dále pak služby - měření a úpravy elektroakustických zařízení, ozvučování a produkce zábavních akcí, zápůjčka a pronájem audiotechniky.

1. Potenciální inzerent (dále jen inzerent) se může zviditelnit podáním komerčního inzerátu za účelem výdělku splněním všech následujících podmínek:

a) Inzerent je ověřená osoba některým z administrátorů, moderátorů, nejstálejších členů fóra, popřípadě více členů najednou se získanou důvěrou osobním kontaktem s inzerentem.
b) Inzerent má zájem o pomoc zákazníkům z fóra Repromania.net, výrobou, prodejem a službami, které sám nabízí.
c) Inzerát nesmí porušovat pravidla komerční inzerce - viz níže.
d) Je zakázáno uveřejňovat inzeráty s takzvaným "černým výdělkem". Vedení fóra nenese zodpovědnost za škody plynoucí z takového jednání. Jak se dohodne inzerent se zákazníkem jde mimo fórum.


2) Pravidla komerční inzerce a podmínky pro uveřejnění komerčního inzerátu:
(platí částečně i pro uživatele přispívající do témat inzerentů - body c,e,f,g)

a) Inzerent se zavazuje inzerovat výrobky a služby, které je schopen osobně zajistit a dodat v požadované kvalitě, času a ceně.
b) Samotný inzerát musí obsahovat minimálně orientační soupis nabízených služeb a výrobků, nejlépe však konkrétně, s popisy a správnými fotografiemi.
c) Inzerát ani jeho podružná témata nesmí obsahovat informace o přesné ceně. Klasické tržní prostředí zde není tolerováno. Podrobnosti o cenách a přesných potřebách zákazníků je potřeba vykomunikovat přímo se zákazníkem přes soukromé zprávy nebo mimo fórum. Hodnocení ceny ku kvalitě/výkonu, či relativní ceny je dovoleno. (Např: "Transformátory od Jonnyho jsou hodně levné")
d) K samotnému inzerátu také patří podružné téma s referencemi, kde si po zažádání může inzerent bez poplatku nechat vložit fotky a jiné materiály sloužící k zviditelnění své práce, kvalit výrobků, a podobně. Vše však v souladu s pravidly samotného inzerátu.
e) Potenciální i reální zákaznící mají právo do tématu "Dotazy a Ohlasy" psát své prosby, požadavky a připomínky na inzerenta, a také názory na jeho uskutečněnou práci. Mají také právo na umisťování vlastních uživatelských měření, produktových fotografií a materiálů popisující kvality inzerentovy práce. Nesmí však hrubě porušovat výrobní tajemství produktů, uveřejňovat schémata, a jiné podrobnosti umožňující kopírování a plagiátorství. Uživatelé v tomto tématu taktéž nesmí odkazovat přímo na své vlastní inzeráty.
f) Vedení fóra se zavazuje udržovat pořádek a slušnost v tomto tématu (bod "e"), a potírat vydíravé, nepodložené, neopodstatněné, a jiné útoky uskutečněné na inzerentovu činnost za účelem poškození inzerenta, či jeho klientů.
g) Vedení ale zároveň nenese odpovědnost za činnost a názory jednotlivých členů fóra v tomto tématu(bod "e").
h) Vedení si vyhrazuje právo nezveřejnit požadovaný inzerát od kteréhokoli potencálního inzerenta na základě dodržení výše psaných pravidel, pravidel fóra, pravidel slušnosti a etiky, slušného obchodu, podezření pro monopolní činnost, nezákonnou činnost a jiné nekalé či nelegální praktiky.
i) Minimální časový interval pro zveřejnování vlastního inzerátu je dva měsíce (šedesát dnů v případě kratších měsíců, a to i v případě měsíce Února)
j) V případě zjištění obzvláště hrubého nebo opakovaného porušování pravidel inzerce, či zjištění nelegálních praktik, bude inzerát bez náhrad inzerentovi smazán, inzerent podle pravidel potrestán, jeho zjištěná nekalá činnost bude umístěna na očích všech uživatelů a zákazníků v sekci "Pranýř nekalých obchodníků" a jeho osoba bude nechána na pospas útokům zdejších přispěvovatelů :-) .


Jak umístit inzerát do této sekce:

O přidání inzerátu je potřeba zažádat emailem nebo soukromou zprávnou Administrátora fóra(Lukyss).
Po dohodě podrobností zašlete obsah inzerátu, který se podrobí schvalovacím řízením. Pokud neprojde, bude pravděpodobně potřeba pozměnit a domluvit jeho obsah, aby mohl být zveřejněn, popřípadě sladit jeho obsah a povahu tak, aby se shodl a podrobil pravidlům fóra a komerční inzerce. O podání inzerátu není možno žádat opakovaně, pokud jde o jeden a ten samý již podaný inzerát, nebo ten, který stále nesplňuje pravidla komerční inzerce. Po schválení, odsouhlasení a zaplacení inzerátu bude tento administrátorem umístěn do sekce komerční inzerce. Zveřejnění inzerátu je zpoplatněno částkou 100kč/měsíc, jsme plátci DPH, vystavíme fakturu (platí pouze pro ČR). Případně je možný výměnný obchod (například prodejce-inzerent nám vyrobí něco z jeho nabídky a my mu výměnou poskytneme inzerci na určitý počet měsíců - adekvátně k ceně výrobku). Inzerát bude zveřejněn do tří dnů od zaplacení a přijetí platby. Inzerent bude v průběhu tohoto řízení informován o stavu schválení a o vystavení inzerátu na fóru Repromania.net.

Případné dotazy směrujte na Administrátora, či moderátory fóra.
Tým repromania přeje příjemnou inzerci.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.czPowered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group