Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 05:41


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 31 led 2010 21:07 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Zde prosím směrujte veškeré diskuse, dotazy a připomínky k inzerentovi a jeho práci.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 28 úno 2010 09:33 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Tak přidám první ohlas. Jelikož jsme měli problémy s vystavením faktury do zahraničí za užívání "Placené inzerce zde na fóru", protože jsme NEplátci DPH, tak jsem musel zvolit jinou variantu. Napadlo mě, že bych si mohl nechat vyrobit satelity, které jsem měl vyzkoušené z minula.

Udělal jsem návrh v AUTOCADu a ten zaslal dannymu. Bedny jsou přesně dle návrhu, dannydj velmi rychle komunikuje, takže jsme opravili v průběhu práce i menší chybky, které jsem při návrhu v CADu udělal. Cenové podmínky jsou velmi přijatelné a myslím, že za cenu za jakou to dannydj vyrábí, dostáváte naprosto špičkovou práci z truhlářské dílny. Všechny hrany jsou pěkně zaobleny, suky a nerovnosti vytmelovány, takže opravdu stačí, když si skelety jen natřu a je práce hotová.

Rovněž se dá dohodnout rychlejší vyrobení, pokud na to někdo spěchá a potřebuje brzy hrát.

Dannydj mě ušetřil spousty mého času, jaký bych strávil výrobou. Investovaných peněz rozhodně nelituji a mohu jeho služby doporučit veřejnosti i naší komunitě.

Přikládám pár fotek na ukázku.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 28 úno 2010 11:59 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Ďakujem Lukyssovi za recenziu a snáď len doplním že u mňa je takáto úprava štandardná aj pod koberec.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Výroba skeletů a kabelů - dannydj
PříspěvekNapsal: 28 úno 2010 15:01 

Registrován: 29 pro 2009 00:24
Příspěvky: 3
Mám z týmto výrobcom veľmi dobrú skúsenosť.
Vyrobil pre mňa zatiaľ 2ks kopie Megaton MT121M a ďalšie 2ks sa vyrábajú:
Išlo o holé skelety bez povrchovky.
http://www.d-a-s.cz/planky/ostatni/MT121M_V11/MT121M_V11.pdf
Veľmi čisté spracovanie a hlavne prijateľné ceny a rýchla dodacia doba..
Odporúčam všetkým,čo nemajú čas ani vybavenie na vlastnú výrobu skeletov.
Fotky sú tu:
http://www.repromania.net/forum/viewtopic.php?f=46&t=1065


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 16 dub 2010 18:51 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Tak zasa zopár fotiek ( konečne foťákom a nie mobilom ) z medziskladu, pripravené na odvoz.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 16 dub 2010 18:57 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
A ešte .


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010 13:17 

Registrován: 09 říj 2008 18:54
Příspěvky: 15
Bydliště: Uh.Brod
Danny jsi ochotný udělat bednu 2*12+1,4,viz obr.,potřebuji 2ks(nebo rovnou 4 :lol: )jestli nemáš plánek pošlu ti ho na meil.Napiš mi doSZ na kolik výjde jedna.dík Marian


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010 17:58 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Odpoveď v SZ.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 14:58 
Řádný člen

Registrován: 16 srp 2010 08:28
Příspěvky: 74
Bydliště: Studénka - Butovice
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Musím přiznat , že se stavbou mám malé zkušenosti a díky RM jsem se rozhodl jít do stavby. Další úkol byl někdo kdo mi vše nařeže bohužel jak to bývá místní truhlaři nemají čas a navíc minimální či žádné zkušenosti se stavbou. Dost mi pomohla recenze bedny Lukysse a fota v ní. V celku úplnou náhodou sem natrefil na recenzi Lukysse a odkaz na Dannyho.Ačkoliv Dannyho sem vůbec neznal a nevěděl i moc do čeho jdu, tak sem se rozhodl do toho jít. Zadal sem objednávku , došlo potvrzení a pak jen čekat na výzvu ,že je vše hotovo. :lol:

Na smluveném místě na nás čekal Danny ( usměvavý strejda , pohodový človíček …)vy co ho znáte určitě víte co chci říct. Na chvíli jsme poklábosily u něj, podívaly se i další vyráběné bedny a věřím že kdyby jsme nespěchaly domů povídáme ještě teď u něj. Dnes sem udělal důkladnou prohlídku té mistrovské práce Dannyho a začal plánovat.

Může jen doporučit tohoto výrobce a popřát mu hodně spokojených zákazniků.

MOC DĚKUJI DANNYDJ DOSTÁVÁŠ ODE MĚ 1*** SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA ;)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 19:13 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Danny. Technickej dotaz ohledně konstrukce. Jak provádíš spojování? Nikde jsem nenašel stopy po zatmelení hlaviček šroubů? Vypadá to , že lepíš natupo s použitím typlů. Jak je to s pevností a jaké máš lepidlo? Já používám disperzní voděodolné s pevností D3 a i tak to raději šroubuju.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 19:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Libor : Som veľmi rád že si spokojný. Keď som v sobotu hovoril nechváliť myslel som to vážne. Nie preto že mi pochvala za odvedenú robotu nepríde vhod, ale preto že si to zákazník zaplatí. Nie som zbytočne skromný, takže ĎAKUJEM a veľmi rád som Vás s Viktorom spoznal. Len ma mrzí že ste nemali čas ostať aspoň na to kafe. Snáď niekedy nabudúce .....

Kalvoj : samozrejme že sú tam vruty, všade, koľko to záleží na dĺžke tej ktorej steny a tiež na veľkosti a vlastnostiach boxu. V najbližšej dobe plánujem kúpiť veľkú frézu , takže veľké boxy budú ešte pevnejšie. Spájať sa bude iným, zložitejším spôsobom kde bude držať aj vačšia plocha ako teraz. ( klasický spoj drží na 15 - 18 mm, podľa hrúbky materiálu ) Po novom to bude min.26 mm.
Ešte doplním : lepidlá od spoločnosti H.B.Fuller- Rakol radu GXL. Na fotkách je vidieť detaily skrutiek.
Na prvej fotke skelet pre pódiový odposluch ( návrh Hypex ) pre CX15N351, (vhodný aj pre Selenium 12CO2P, ladením aj objemovo )
Na druhej fotke skelet pre 15NDL76 + ..... ( vojde v pohode aj A9090 - tento prípad ) má dva sklony + možnosť použitia ako satelit/ fullrange - objem má aj pre vcelku slušné basy.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Naposledy upravil DSB Speakerbox dne 17 říj 2010 22:42, celkově upraveno 4

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 20:31 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Tak to pak jo. Stolní frézu mám a dokonce i s patřičnou drážkovací frézou, ale nevím jestli by to překližce pomohlo. Už tak to drží jako čert :).

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 20:39 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Pomôže to a dosť. Skús bez vrutov spraviť spoj vľavo a bez vrutov spoj vpravo. Samozrejme spoje treba robiť pod tlakom ako keby boli spoje aj skrutkované . ( poprípade sprav tie spoje za pomoci vrutov a potom ich vyber ) Keď budú spoje dokonale vytvrdnuté skús zlomiť spoj starý ( ľavý ) a potom nový ( pravý ). Sám mi dáš za pravdu že to má opodstatnenie a dosť veľké ! Preglejka ako taká je perfektne pevný materiál, ale treba si uvedomiť že je z vrstiev ( čo ju robí pevnou ), ale práve tá posledná vrstva sa pri lámaní jednoducho odštiepi. Čo pri druhom spôsobe nehrozí. Ešte k tým lepidlám : skúšali sme pevnosť spojov s viacerými typmi od rôznych výrobcov, no Rakoll jednoznačne vyhral. Nie je zlý ani Pattex wood expres, no po vytvrdnutí ostáva krehký a nie pružný čo tiež nie je najvhodnejšie. Použiť sa ale dá.Jeho výhoda zasa spočíva v rýchlom zaschnutí.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 22:01 
Řádný člen

Registrován: 16 srp 2010 08:28
Příspěvky: 74
Bydliště: Studénka - Butovice
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Danny pochvala je na místě, věř že bych nechválil kdyby nebylo proč, ale u tebe je, tak proč nepochvalit tvou práci. Upřímě můj výrobek by nesahal tvé práci ani po kotníky, proto sem se obrátil na tebe (snad se Martin nenaštve ,ale je pro mě bohužel daleko abych otestoval i jeho).

Děkuji Dany za profi službu ;)

PS:Vím žes to myslel ve srandě, ale proč nepochválit pěknou práci.

Jedinné co si říkám dnes že sem si nenechal i nastřik udělat od tebe jak jsem viděl tvou práci pro Víťu.......ale zas je třeba udělat i něco sám.

Věřím, že se najde čas a dáme i to kafíčko jak říkaš nabudúce.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 17 říj 2010 22:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Ja verím, že to zvládneš aj Ty sám a výsledná robota bude dokonalá. Hlavné je neponáhľať sa a uvidíš že budeš so svojou robotou spokojný.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010 06:36 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Mno Danny je opravdu šikovný řemeslník a je i sympatický člověk. Na toho "usměvavého strejdu" mi Libor sebral autorská práva :lol: Co dodat - je to profi práce. Strukturák je pěkně tvrdý a celodřevěná madla jsou překrásná. Dneska to osadím LF18X400, kterou si vyzvedávám asi po dvou měsících u Lukysse 8-) Musím říci, že jak má člověk malé děti a furt někam spěchá, tak odbyde nejedno pozvání - teď to odnesl Danny a Libor. Ale není všem dnům konec - doufám, že se k Dannymu, třeba zas společně někdy ještě podíváme.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 19 říj 2010 20:30 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
Danny,
pokud není tajemstvím, mohl by jsi nafotit, jaké frézky používáš a jak frézuješ otvory?
Máš na to vyrobenou šablonu? Já nad tím také uvažuju si občas něco zafrézovat,ale frézky mají vodící kolečko dole, což je na prd (vhodné při frézování díry, né jen zafrézování do nějaké hloubky). Pokud sinechám vyrobit šablonu, potřeboval bych vodící kolečko na frézce nahoře. V nouzi by se daly ty nástavce upravit (navařit) dle potřeby... (?)
Dík za nakopnutí jak to udělat...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010 00:02 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
jmalyska: dají se koupit frézky i s ložiskem nahoře. Velmi kvalitní frézky mají zde - http://www.igm.cz/.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010 02:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2008 13:14
Příspěvky: 158
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Dostal som sa k netu o 2:23 v noci a keďže dielňu mám cca 15 km od bytu tak ti to odfotím zajtra ( dnes ostávam doma - povinnosti ) Je to jednoduché, žiadna veda a dokážeš vyrobiť aj malé otvory od cca 30 mm, poprípade písať s frézou logo a pod. . Áno robím to podľa šablóny ktorú si dám vyrobiť ( jednoduchšie si vyrobím aj sám ) v reklamnej agentúre z 4-5 mm alucobondu, alebo tvrdšieho plastu. Na to používam Extol hornú frézku. Má taký nástavec kruhového tvaru ktorý som si skrátil na 4 mm. Potom už je to jednoduchá záležitosť. Frézy používam aké sa mi dostanú práve do rúk, mám CMT čka, ale aj lacné šmejdy za pár € . Vyberám podľa toho čo idem frézovať. Pri používaní lacných fréz POZOR NA POČET OTÁČOK !!!!!!
Viktor : ĎAKUJEM Tebe aj Liborovi za návštevu, pochvalu, recenziu a " ať to hraje ! "


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotazy a ohlasy
PříspěvekNapsal: 20 říj 2010 15:06 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
Super,už se těším. Pouvažuju co a jak a zkusím najít vhodné řešení. Já než vyrobit, raději necham vyrobit-třeba u Tebe, tu šablonu...

Díky za tip na frézy, kouknu se.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group