Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 01:08


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 851 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 13:41 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Dobře... :) Baba si neohlídá psa a ještě brblá... :roll: Asi si změním nick. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2018 20:39 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Pobavil mě operátor, od něhož jsem před nedávnem odešel. Nazývejme ho třeba Kyslík.

Před pár dny mi přišla z banky nenápadná SMS, krátce informující, že byla odmítnuta nějaká žádost o inkaso z mého účtu ve výši cca 90Kč. V internet bance se nedalo nic dohledat a tak jsem zavolal na infolinku, kde mi operátorka dohledala pachatele - byl jím právě Kyslík. Což bylo divné, protože jsem byl při rušení služby ujištěn, že to je opravdu všecko a že po poslední měsíční platbě můžu inkaso zrušit. Několikrát jsem si znovu důkladně zkontroloval poštu - nic. Žádný doplatek v koncovém vyúčtování. Počkal jsem pár dnů, jestli nepřijde upomínka - zase nic. Samoobsluhu už jsem měl zrušenou, na lince Kyslíka se nedalo prokousat dementním automatem a tak jsem zašel do Kyslíkova obchodu. Slečna mi oznámila, že služba pokračovala ještě pár dnů přes výročí uzavření smlouvy a že to je doplatek. Říkal jsem, že tedy nechápu, proč jsem nedostal žádné avízo. Že absolutně nemám problém s nějakýma devadesáti korunama doplatku, ale že se nehodlám kvůli takové kravině dostat do exekuce. Na to slečna rozšafně a konejšivě pronesla, že mě přeci kvůli nezaplaceným devadesáti korunám nebude Kyslík předhazovat exekutorovi, že takoví oni nejsou.

Takže z toho berte ponaučení: Jděte všichni ke Kyslíkovi. Nejenže vás nebude obtěžovat kvůli drobnému dluhu, o němž ani nevíte. Ale pokud ho nezaplatíte (protože vám to ani slůvkem nenaznačí), vůbec nic se nestane až do vaší smrti smrťoucí. Protože oni takoví nejsou. To jen já su takovej paranoidní blbec, že nejenom že si to zjistím, ale dokonce jim to aji zaplatím.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2018 11:00 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Tak todle mne dnes dostalo a to tak ze uplne a nadobro :-D :-D
Za todle by mel bejt kriminal a kurevsky vostrej :-D :-D

https://noble-audio.webnode.cz/kabely-napajeci/


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2018 11:10 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
A to je Rehberger z těch velmi slušných mezi prodejci hadího oleje.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2018 11:12 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Ano, todle je vetsi svinstvo, ale pobavilo mne to nemene :)http://www.nucleostop.de/Technik/technik.html


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2018 15:14 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Proč svinstvo? Svinstvo je přesvědčovat lidi, aby se neléčili. Vydělávat takhle elegantně a neškodně na něčí slabomyslnosti, to zavání přímo genialitou.
Ostatně provozovatel sítě by mohl místo tachyonů vysílat řídící signál a domácnosti ekologistů dálkově odpínat při špičce. Oni by za to byli dokonce ještě rádi, že se jim domů nedostane to strašlivé nukleární peklo a bylo by jim šumafuk, že jsou denně dvě hodiny bez elektřtiny.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2018 08:35 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
To je kazdopadne zajimava myslenka.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 16:46 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Vtrhla dnes k nám na firmu asi šedesátiletá podsaditá baba ve strakatých šatech. Že prej jí doma kiksla elektrika a jako na potvoru zrovna při žehlení a že už to nejde nahodit, tak jestli to nebude Woodoo. A že to potřebuje opravit. Potlačil jsem nutkání poznamenat, že by měla místo elektrikářů hledat afrikánskýho kněze a přivolal jsem šéfa. Dozvěděli jsme se, že koupila jeden vyhlášený strašidelný dům ve Skalici, kde už jsem se cosi pokoušel opravovat několikrát a oznámili jí, že jedinou možností je všecko vytrhat a udělat nanovo (já to ani snad nedokážu popsat, všecko shnilý věkem a vyhořelý, horší elektriku už jsem viděl snad jen v Kazachstánu). A do toho baba spustila, že je kartářka a že nás všechny může napravit, pak zase škemrala, jestli bych tam nešel po práci na melouch, a hned zas že mi řekne všecko o mojí minulosti i budoucnosti. Což je samozřejmě moje oblíbené téma. Tak jsem opáčil, že svou minulost znám dobře právě proto, že jsem byl celou dobu osobně u toho, a budoucnost že mě absolutně nezajímá. Načež baba asi zapomněla, že jí doma nejde elektrika a začala nás všecky přesvědčovat, že nás může všecky zadarmo napravit. To už jsem se smíchy dusil, tak na mě ukázala a že prý ať si nemyslím, že já to potřebuju taky, protože na mě na první pohled vidí spoustu vad. Tak jsem se naoko nafouknul a skoro zařval, co si to dovoluje, na což paní důležitě opáčila, že jsem egoista.
Hrozná škoda, že šéf neměl čas (máme docela hoňku) a v obavách z cirkusu mě vystrkal za dveře dřív než jsem se stihnul baby zeptat, jestli přišla žádat o pomoc nebo vynášet soudy. Pak ji rychle vypoklonkoval. Měl jsem v záloze ještě upozornění, že v normálně fungující společnosti by po zásluze skončila na hranici...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 01 čer 2018 14:19 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Žvanili jsme ráno v práci se šéfem o volovinách a pokoušeli jsme se přijít na to, proč někdo běhá.
Nakonec to rozseknul šéf: "Aby nemusel chodit."


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 01 čer 2018 14:51 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Mě dnes pobavila paní z Kyslíku - prej že jim dobře platím, tak kdybych jim sehnal nějakýho dalšího blbce, (co není jejich zákazník) tak to bude mít ve stejné kvalitě jako já o 150Kč levnější další dva roky. Zkusil jsem, že by to teda slevnili mě, ale to ne, tak mi aspoň nabídla "skvělej" internet nadoma, 20Mbit za 300 na půl roku, pak za 500, a nechápala, že platím 300Kč za 80Mbit po optice a nehodlám si pořídit horší a dražší službu...
Ale dle hesla "nechci slevu zadarmo" to funguje skvěle :lol:
Začínám zjišťovat, proč platím za telefon o 150kč víc, než bych musel.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 01 čer 2018 15:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Pokud nejsi vázaný, stačí vlítnout do Kyslíkárny a říct, že odcházíš a říct jim, že Ti třeba u Oskara nabídli stejný tarif za polovic.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 01 čer 2018 18:08 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
jo, každej druhej rok tuhle hru hraju, ale už mě to nebaví...


Naposledy upravil kodl dne 02 čer 2018 16:12, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 01 čer 2018 18:34 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Je to tak bohužel. Mám od O2 TRIO. Taky jsem chtěl skončit a najednou úplně jiná nabídka, která trvá.S mobilem jsem roky u Vodafonu. Pak jsem chtěl přejít na podnikový tarif.
Ještě jsem se skoro omlouval, že jsem byl u nich spokojen,ale že odcházím že něco jako podnikový tarif mi jistě nikdo nenabídne...
No a oni mi ho nabídli. Mám tarif snad za 60Kč a je v tom myslím hodina zdarma a 60 SMS. Další volání za babku. Možná už to je ale tak normální-nevím? Nezajímal jsem se už o to víc.Je to už snad 5let.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 02 čer 2018 07:16 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Já když jsem dával Kyslíkovi výpověď z internetu, pojal jsem to jako divadlo. Že jsem zjistil, že ten internet vlastně na nic nepotřebuju.

Což de facto není tak úplně nepravda:

- Nemám fejsbuk
- Nic nestreamuju kromě občas Spotify a ani to mě nebaví.
- Nečumím na Youtube
- Nestahuju filmy
- Neposlouchám internetový rádio ani nesleduju televizi.
- Nepoužívám online programy.

A tak na něco snad internet používáte?

Jo: Občas si něco objednám, píšu na fórum, kouknu do banky a posílám maily bez příloh. Na to mi bohatě stačí data ve služebním telefonu. Jinak se věnuju zahrádce.

No vidíte, třeba na ten email přeci potřebujete rychlý připojení!

Na to už jsem se jen zatvářil přezíravě, protože my mladí hipsteři víme svý.

(Tohle je obzvlášť zajímavý - s tvrzením, že na odesílání mailu potřebuju rychlý připojení, jsem se u Kyslíka setkal opakovaně. Asi ta firemní kůl-tura.)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 02 čer 2018 14:36 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Uznání výrobce:

Tohle je kartička od FABky.

Příloha:
zlodej.jpg


Všimněte si, co je v bytě nejcennější - co ten zloděj odnáší :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 02 čer 2018 22:09 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
scarabeo píše:
Je to tak bohužel. Mám od O2 TRIO. Taky jsem chtěl skončit a najednou úplně jiná nabídka, která trvá.S mobilem jsem roky u Vodafonu. Pak jsem chtěl přejít na podnikový tarif.
Ještě jsem se skoro omlouval, že jsem byl u nich spokojen,ale že odcházím že něco jako podnikový tarif mi jistě nikdo nenabídne...
No a oni mi ho nabídli. Mám tarif snad za 60Kč a je v tom myslím hodina zdarma a 60 SMS. Další volání za babku. Možná už to je ale tak normální-nevím? Nezajímal jsem se už o to víc.Je to už snad 5let.

Jj, Vodafone je dobrej. Nikdo z těch druhejch dvou zmetků tomu nemůže konkurovat. Ideální řešení je u dobrého operátora vydržet a pak si nárokovat pořádnou slevu. Nejhorší je bejt každou chvíli někde novej. To pak nemůže člověk nic chtít ...
Vidím to i z jiného úhlu: moc krát jsem v rámci IT podpory se zákazníky řešil jejich připojení k internetu. To, co dokáže O2 a TM předvést za dobytčárny, to se nevidí ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 03 čer 2018 06:49 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Akusta píše:
Všimněte si, co je v bytě nejcennější - co ten zloděj odnáší :D

To není zloděj. To je pan domácí, spokojený že mu Unitru nikdo nešlohnul.
Musíš se naučit číst vizuální symboliku a taky se podívat na problém skrze logiku reklamy. Tak v první řadě zloděj se v souladu s tradicí zobrazuje úplně jinak. Navíc zloděj s lupem by asi sotva byl dobrým doporučením pro zámkovou vložku.
Tedy by zloděj byl vyobrazený v tmavém roláku s rukávy, v tmavé čepici do očí, se vhodným náčiním, ale rozhodně nasraný a bez trofeje.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 03 čer 2018 09:52 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
No jo... Dobře ransome. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 03 čer 2018 19:43 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
To není zloděj. To je pan domácí, spokojený že mu Unitru nikdo nešlohnul.
Musíš se naučit číst vizuální symboliku a taky se podívat na problém skrze logiku reklamy. Tak v první řadě zloděj se v souladu s tradicí zobrazuje úplně jinak. Navíc zloděj s lupem by asi sotva byl dobrým doporučením pro zámkovou vložku.
Tedy by zloděj byl vyobrazený v tmavém roláku s rukávy, v tmavé čepici do očí, se vhodným náčiním, ale rozhodně nasraný a bez trofeje.

To je jen otázka úhlu pohledu. Ten chlap není hrdě vztyčenej (no možná, kdyby měl něco lepšího, třeba by byl ...), ale přikrčeně se plíží dlouhými kroky ... Ty se takhle plížíš, když máš radost? :lol: :lol: :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 03 čer 2018 21:29 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Takže kartička od profesionální vložky, jež má chránit domovy, podle Tebe zobrazuje úspěšného zloděje?
To jsou mi věci.

Neplíží se. Je to odhodlaný, téměř taneční krok. Plus energické gesto pěstí. Mohu ti to předvést.

Tuhle kartičku mám doma taky, deset roků starou (od stěhování do nového bytu). Prvně jsem ji ale viděl už někdy v polovině devadesátek.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 851 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group