Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 01:55


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 15:26 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Třeba je Ransom ruskej agent 8-) , akorát to tutlá, protože je možná zároveň agent dvojitej nebo trojitej, to pak dostene třikrát tolik peněz za jednu informaci :lol:
Taky moc ten cloud nevyužívám, i když v poslední době jsem zi začal dávat fotky do cloudu od google, ale snažím se, aby tam nebyly žádný kompromitující materiály :ugeek:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 16:09 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
kodl, Tatko Tom:
Naprostý souhlas. Jednou jsem byl na IT semináři na téma internetové bezpečnosti. Přál bych všem cloudo - důvěřivcům slyšet 2 hodinovou přednášku profesionálního právníka v IT oboru, co všechno vypravoval na téma, jaké všechny smlouvy by měl člověk (nebo firma) mít s provozovatelem cloudu podepsané, aby to bylo aspoň trochu posichrované. A že i tak je to riziko.
Tohle všichni důvěřivci ani netuší ... na jak tenkém ledu šlapou. Ano - na cloud NIC, co by mohlo člověka jakkoliv kompromitovat, jako firmu poškodit či zničit apod.
Nejhorší je, že když o tom člověk přemýšlí, může být zneužito skoro cokoliv.
Nemusíme chodit daleko. Třeba v aktuální době většina škol má všechny důležité údaje o dětech na serverech Škola ONLINE ... ŽE stojí provoz za hovno, poněvadž to nevydejchá všechny současně se připojující kantory o velké přestávce, je jasné. Ale ta bezpečnost dat ... no nevím.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 16:22 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Od Gůglu som v minulosti "zneužil" úložnú kapacitu pomocou "GmailDrive" no to už zatrhli. Aj tak som tam mal leda tak skeny negatívov a vtedajšie fotky z kompaktu.
V dnešnej dobe BLOKUJEM aj čínsky cloud lechtivého mobilečku Xiaomi, na FB nemám nič relevantné.
Sic mám Gmail - lebo mám lechtivej mobileček no žiadne pestvá typu GoogleDrive, GoogleDoc ani podobné. História polohy je všade OFF, nie len v Gůgli. (Že strýko Gůgl trasuje mobil aj s vypnutým GPS je iná vec - kto vie čo - zakáže. Otázka - vzhadom ku zverejneným faktom - čo mu je to platné)
Aj v kompe mám zakázany tracing no keďže "paranoidne" neverím ani súdruhom z mrkvosoftu - mám to poistené nepovolením spojení s výnimkou tých, ktoré chem ja.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 16:23 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
A je to venku. Jsem ruskej agent. Jobať! Hned běžím vylejt Novičok do hajzlu.

Já clouduju věci, který potřebuju nebo chci mít na víc místech. Jak zavřu rozdělanej projekt v práci, tak ho najdu doma (a naopak). Mám tam novou muziku na roztřídění. Knihy ke čtení. Měření repráků, literaturu, návody, schémata. Co tam doma přidám, to najdu i v práci. Co přes den nafotím telefonem (99% zase práce), to odpoledne najdu v kompu na dílně a večer doma. Všelijaký ty Google Disky nebo fotocloudy od výrobců telefonů jsou kostrbatý, nepřehledný, prostorově omezený. Cloudy třetích stran (Mega) jsou většinou dostupný jen přes webový prohlížeč a soubory jsou často jen online. U Yandexu mám grátis 42GB na soubory a neomezený prostor na fotky z přenosných zařízení, v PC se to chová jako regulérní složka. Soubory jsou ve všech PC offline a synchronizují se průběžně. Takže je mám na obou (všech) PC a zařízeních k dispozici i bez připojení. Je to bez reklam, k registraci není potřeba ani mail (stačí si vymyslet jméno a heslo). A jestli mi tam Rusák čenichá TS parametry ARN567 s magnetem a bez, to je mi fakt jedno. Nemám tam nic kompromitujícího ani tajnýho, ani nic co by stálo za pozornost průmyslových špionů. Nemíním kvůli tomu bejt paranoidní.
Hlavně neotírejte webkameru prstem a na touchpad používejte pracovní rukavice, nebo vám zkopírujou otisky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 16:43 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Jasně.
Nejaké dokumentačné fotky by som ani ja neriešil.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 16:53 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak nějak hádám, že tyhle grátis cloudy beztak používají lidi jen jako osobní. Pak můžou nějakou pikantnost profláknout leda tak sami na sebe. Firmy snad mají svoje vlastní servery a všecko se odehrává tam, ne? Nějak si nedovedu představit, že by velká firma cloudovala projekty, management, personalistiku a účetnictví na OneDrive nebo GoogleDisk. Či snad se pletu?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 17:02 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Nepletieš. Len zabezpečenie je poplatné protekčnosti "itmenov"...
Mňa pred rokmi negatívne fascinovala hláška naspodu mailov môjho vtedajšieho inetového providera, u ktorého som mal aj mail - "Správa bola preverená...Ese.."
V každom treťom-štvrtom maili bol vírus. Dnes už sa to nenosí - využíva sa skôr sociálne inžinierstvo. No aby aj v tej dobe poskytla najväčšiemu zákazníkovi "špičková" AV firma mizerný produkt sa mi akosi nezdá.
Teda za seba - do cloudu tak možno dokumentačné fotky, bezvýznamné dokumenty (recepty a diéty) no nič dôležitejšie.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 18:11 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Tak nějak hádám, že tyhle grátis cloudy beztak používají lidi jen jako osobní. Pak můžou nějakou pikantnost profláknout leda tak sami na sebe. Firmy snad mají svoje vlastní servery a všecko se odehrává tam, ne? Nějak si nedovedu představit, že by velká firma cloudovala projekty, management, personalistiku a účetnictví na OneDrive nebo GoogleDisk. Či snad se pletu?

Jak se to vezme. Vím o velkých firmách, které tam mají i firemní věci. Ale je třeba říct, že ne na těchto zcela free cloudech ... ale že bych se cítil bezpečně na cloudu T-mobile nebo Českých radiokomunikací (jen příklady - je jich mraky) a těchto smluvních poskytovatelů přibývá. Prachy chce každej.
Ale já bych jim nic nesvěřil - z principu.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 18:27 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ono sa to dá - inak.
AK už by som mal potrebu kamsi do neznáma si dávať súbory s citlivými údajmi (mám v kompe skeny našich dokladov, občianskych, vodičských preukazov atd) - proste to spravím tak, že niet "sily", čo by z toho ten obsah dostala von.
Všetci analyzujú dáta - Google, Microsoft, Yandex, Facebook, ostatní. Ak sa k nim dostanú :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 19:21 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Na takové věci stačí mít v šupleti odložený HDD. A kopii třeba v práci, u příbuzných nebo v trezoru v bance.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 19:25 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ono aj mať odkialkoľvek prístup k pár dôležitým veciam v dobe veľkokapacitných rýchlych USB a externých diskov nie je problém - pre PC. No čo s lechtivým mobilečkom?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 19:52 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
tatko Tom píše:
Ono aj mať odkialkoľvek prístup k pár dôležitým veciam v dobe veľkokapacitných rýchlych USB a externých diskov nie je problém - pre PC. No čo s lechtivým mobilečkom?

NIKDO nepotřebuje mít furt k takový,m věcem přístup. To je pak to bezpečnostní riziko. Máš-li přístup Ty, má ho i jiný ... chce-li.

Metoda Ransom je lepší a postačí ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 20:02 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
"Máš-li přístup Ty, má ho i jiný" - k mojim (našim) citlivým dátam nemá nikto :) Tým nemyslím fotky detí, kedysi odzálohované do Googlu.
Ostatne - môžeme sa mimo fóra pobaviť o tom, ako Ti dokážem poslať cez net čokoľvek tak, že sa k tomu nedostane skutočne nikto - výlučne odosielateľ a príjemca - ale na čo by to bolo.
Samozrejme môj súkromný (mnou vymyslený) trik Ti neprezradím detailne, len na príklade niečoho iného. Vlastne som ho nikdy na nič nepotreboval, len "kudy z nudy" vykúmal dávno počas ktorejsi maródky.

No zrejme sme už úplne inde, než "prehrávač pre Android" :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 20:59 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Hmm, Tatko vynašiel Enigmu. A zaregistroval niekde výraz "lechtivej mobileček" .

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 21:52 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
laminat - popraskáš :D
Výraz "Lechtivej mobileček" som odkukal - hádaj, v ktorých končinách (je milý)
Tuším, čo je Enigma no tuším aj, že ju niekto dešifroval.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 04 bře 2019 17:56 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Výraz "lechtivej mobil" mě automaticky napadl, když jsem před lety viděl v akci první dotykáč. Totéž samozřejmě napadne spoustu dalších lidí. Ale zatím jsem se s tím nikde jinde nesetkal.
Pro e-books čtečku bych si mohl nechat zaregistrovat novotvar "knihátko". Jestlipak bych byl první?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 04 bře 2019 18:00 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Milý novotvar.
Tu nejaký pablb píše v rôznych diskusiách pod článkami úplné zlátaniny len aby všetky inseminoval svojim novotvarom "priekazne". Až ho raz niekto nájde a rozbije mu držku :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 04 bře 2019 18:23 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kde je to "tu" ?

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 19 bře 2019 00:02 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Android se začíná předvádět. Denně jsem zasypáván všelijakými aktualizacemi, které tvrdošíjně odmítám, až se mi pod rukama bez dovolení a v nejnevhodnější dobu nekontrolovatelně zaktualizoval systém na Android 9. A pokud pominu řadu změn k horšímu, tak zakoupený Poweramp přestal přehrávat veškerou muziku s .cue soubory, přičemž nepomáhá nic, ani obnovení továrního nastavení (vrátit na osmičku to stejně nejde).
Zlatý mobilní widle.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audio přehrávač pro Android
PříspěvekNapsal: 19 bře 2019 00:09 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ransom:
To jsi měl jako věc číslo 1 zablokovat aktualizace a aktualizovat co chceš Ty a kdy chceš Ty.
Já mám na mém "Samsung S5 Neo" stále Android 5 (Lollipop) a protože mi tam jednou takhle ta 6ka skočila, udělal jsem factory rollback na 5ku a teď už si dávám bacha. Akorát jsem musel všecky aplikace instalovat znova. A 5-ka šlape, jak víno.

Tys tam měl výchozí 8ku? Co je to za foun?

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group