Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 10:52


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 851 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 led 2020 18:26 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tolik jmen ptáků ani neznám. Ženská možná jo, ale já poznám jenom kuře od prasete a husa ani kachna mi moc nejede...
Je fakt, že za chvilku, jak bude možný otevřít na noc okno, tak mě ty potvory budou budit každý ráno...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 led 2020 19:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Co krůta?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 27 led 2020 00:18 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Krůta mě určitě ráno budit nebude...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 21 úno 2020 12:55 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
I nekrolog může pobavit.
https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/998 ... y-den.html


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 21 úno 2020 13:05 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ctrl C a Ctrl V jeho památce!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 08 bře 2020 15:08 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
https://az247.cz/koronavirus-mutuje-s-p ... -internet/


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 08 bře 2020 17:22 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
https://img.cncenter.cz/img/3/full/6223252_.jpg

Na tom tvém odkazu je ovšem nejvýživnější diskuze vespod.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 08 bře 2020 17:41 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Tvoj obrázok je výborný - "Hrdinskí budovatelia paniky".


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 19 bře 2020 22:30 

Registrován: 03 pro 2012 23:30
Příspěvky: 143
Kraj: SR - Bratislavský
https://www.youtube.com/watch?v=JlWYE8zr3kI

radšej bez komentára


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2020 19:08 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Pobavilo mě tohle
Vyskočilo to na mě z YT...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2020 20:31 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
To dnešní hromadné vyzpěvování Není nutno nebylo nic pro mě. Nesnáším tuhletu masovost. Co mě ale vyloženě pobavilo:
"Moje manželka to zpívá na balkoně už od rána, protože si nepamatovala, kdy ta akce začne... Nikdo se k ní zatím nepřidal."
(Z diskuze na iDnesu v 11:19)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2020 21:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Obrázek

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2020 23:07 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Není nutno jsem v rádiu v práci zaslechl. Když to někomu zvedne náladu proč ne...
Tohle jsem zahlídl ve zprávách a už je to na trubce. Ten oranžovej je nejlepší... :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2020 21:43 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Příloha:
WhatsApp Image 2020-03-26 at 20.41.00.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2020 21:56 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Ak je nádej, že donesiem mladšiu, som ochotný ísť na nákup.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2020 22:42 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
nová baba, nový problémy...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2020 22:53 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Veď to - dávno vravím, že ak to človek nezahluší alebo tomu neutečie prvých dvadsať rokov - tak to možno o ďalších desať dostane rozum.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 29 bře 2020 09:00 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Takže na pravý ruce mám na ukazováku nevelkou, mírně nekrotizující omrzlinu od kapalnýho propan-butanu. Na prostředníku efektní popáleninu od spalování větví.
Viděl bych to nyní tak, že si prsteník poleptám kyselinou solnou při leptání tišťáků, malík hydroxidem sodným při čištění sifonu a palec si ušmiknu. Tady se ještě rozhoduju mezi plotostřihem a klínovým řemenem. Sekerka ne, to bych se opakoval. Navíc jsem pravák a kdo ví, jak by to levačkou dopadlo. Nechci si ublížit.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 29 bře 2020 11:26 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
jo, kapalnej propan butan - já kdysi dostal přímej zásah na bradu z trubky od zásobníku, kde nějakej dement nenamontoval zpětnej ventil. Celkem zajímavá záležitost, víc než měsíc jsem se nemohl brady ani dotknout, natož třeba oholit...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes pobavilo
PříspěvekNapsal: 03 dub 2020 19:21 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Moje nakupovanie v Bille

Hlad ma donútil dobehnúť do Billy. Rázne ma zastavil SBS-kár! Nemáte 65 rokov! Juuj, zabudol som. Tak som sa otočil na päte.
O hodinu som tam bol polomŕtvy od hladu znova. Postavte sa do radu, privítal ma znova rezký ujo! Počkal som kým nevyšli nejakí ľudia von a mohol som vojsť. Ešte rukavice! kričí ujo! Tak som si navliekol tie jednorazové rukavice, čo bývajú pri pečive. Zobral som si vodu, v pohode. Potom pečivo, to už bol problém. Ľudia moji, keby ste ma videli, poviete - on je retardovaný!!! Igelitovými rukavicami som sa 5minút snažil otvoriť ten debilný igelitový sáčok! Samozrejme ma po prvých sekundách pokusov napadlo fúknuť do neho ako vždy. Tak som si napľul do šatky čo som mal namiesto rúška. Tak si hovorím, na chvíľku stiahnem rukavicu a dám to. Škaredý pohľad predavačky, čo na mňa gánila spoza pultu ma od toho veľmi rýchlo odhovoril, mal som pocit, že keď si stiahnem rúško alebo tú debilnú rukavicu, vytasí 9mm Glock a dá ma dole! Tak som sa trápil, fučal som ako divá sviňa čo mi dopomohlo k tomu, že sa mi zarosili okuliare a moje pokusy otvoriť ten blbý sáčok už boli takpovediac naslepo. Ale vydržal som! Podarilo sa a víťazoslávne som sáčok otvoril a vložil som si pečivo. A hurá na banány. No čo vám poviem - zasa debilný igelitový sáčok! Ale po školení pri pečive som to dal za ultrarýchle dve minútky a šupol som tam banány a šup na váhu! Stlačil som tlačidlo s nápisom banány. Viete čo sa stalo? Vyliezol samolepiaci štítok s kódom. Tak ako vždy, v mierových časoch, som ho zobral medzi prsty a prilepil na debilný igelitový sáčok! A to bola chyba! Nikdy nechytajte samolepiacu nálepku v debilných igelitových rukaviciach!!! Zostal som v pasci! Moja pravá ruka zostala prilepená k sáčku v ľavej ruke, zozadu sa na mňa podozrievavo pozerala predavačka s Glockom, čo to stváram, poskakujem a snažím sa vyslobodiť z igelitového zovretia! Nechcite vedieť aké nervy som mal. Nejakým zázrakom sa mi podarilo odtrhnúť si končeky prstov na sáčkoruke a bol som voľný. Síce to bol pocit akoby som si strhol odtlačky prstov ale bol som šťastný že môžem ísť k pokladni! Postavil som sa za tretiu žltú čiaru a čakal som. Priznám sa, mal som trému ako pred maturitou, pretože predo mnou si jedna invalidná pani dovolila vykladať na pás nákup skôr ako predchádzajúci kupujúci zaplatil. Ihneď kričala: za žltú čiaru! Dozadu! Nevidíte nápis? Až som sa spotil. Dokážem to spraviť správne? Nespravím chybu? Nenápadne som sa pozrel na moju predavačku s Glockom, tá práve dozerala na nejakého zblúdilého dôchodcu, tak som si oddýchol. Vtom prišiel môj čas. Vyložil som nákup na pás a ako uvedomelý si rizík nákazy som vytiahol mobil, že ním zaplatím nech neohrozujem okolie mojou kontaminovanou peňaženkou plnou kontaminovaných europeňazí! Chyba. Rozpoznávanie tváre na mobile pri použití šatky nie je práve najšťastnejšia voľba! Predavačka a ostatní čakajúci v rade začali byť nervózni. A ja tiež! Automaticky moja ruka vyštartovala k tvári, že si stiahnem šatku aby ma môj mobil spoznal. Hrôza v tvári pokladníčky a čakajúcich, plus blízkosť tety s Glockom moju ruku včas zastavili. Plán B - vyťukám kód ručne! Ten debilný rúčkosáčkoigelit, je absolútne nekompatibilný s dotykovou obrazovkou na mobile! Začali sa mi klepať ruky ako dôchodcovi pri akcii v Lidli. Vtom spásonosná myšlienka! Na druhej ruke som si predsa strhol odtlačky prstov! Rýchle som si prehodil mobil do druhej ruky ako kovboj a tasil som odblokovaný mobil k čítačke. Taký šťastný keď som začul ten správny tón som bol naposledy v roku 1983 keď som pod stromčekom na Vianoce našiel oranžovú Tatrovku! Schytil som nákup a utekal k autu! Najbližšie idem do obchodu keď vyjem zo
špajze všetky zaváraniny, lekváre a uhorky! Držím vám palce, dávajte si pozor a nerobte chyby!

Zdroj: https://www.funradio.sk/clanok/43503-ro ... ehu-nasli/

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 851 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group