Poslední návštěva: Právě je 18 čer 2024 16:10


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


ReproMania.NET - Pro lepší zvuk - Podmínky pro užívání

Svým přístupem na „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „ReproMania.NET - Pro lepší zvuk“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.
Registrace nových uživatelů podléhá ručnímu schvalování, doporučujeme si vyplnit profil, mějte prosím trpělivost, než Vám bude Váš účet schválen.

cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.czPowered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group