Poslední návštěva: Právě je 24 dub 2024 00:58


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: renovace výhybky u 3-pásmového reproduktoru
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2012 20:07 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Sákriš...a já jsem si myslel, že jakej mám výbornej střeďák, když jde s odřenýma ušima dělit na 6500Hz...a to je jen 4". :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: renovace výhybky u 3-pásmového reproduktoru
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2012 22:25 

Registrován: 19 kvě 2012 12:29
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Zlínský
Thales: měření se teď nekoná, protože jsem měl multimetr v Brně na bytě (studuji na VUT informatiku) ale buď zítra, nebo v sobotu se dostanu domů a změřím tu cívku.
Co se výměny střeďáku týče nebráním se ničemu pokud to nebude znamenat výměnu za úplně nové všechny repráky. Ještě musím připomenout že ten středobas (někdo tu zmínil že to bude videoton nejspíš) má měněný závěs (původní molitanový se rozsypal tak je tam gumový).

Jsem opravdu začátečník v tomto oboru - měl jsem dlouho strašlivé genius 5.1 (hlavně na filmy a hry) ale od té doby co odešli jsem si začal libovat ve stereu, rozšiřovat galerii flaců apod. Jednoduše jsem doufal že z těch repráků dokážu udělat něco poslouchatelného ;)

venouš: neboj natírat to neplánuju ;)

val.l: výškáč bude spíš ten ARV 081 - podle šroubku a barvy toho okraje (ta hnědá plst nebo co to je)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: renovace výhybky u 3-pásmového reproduktoru
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2012 21:22 

Registrován: 18 pro 2011 00:37
Příspěvky: 158
Kraj: ČR - Pardubický
Oboje ARV (včetně ještě míň atypického sourozence 082) se dělaly v tomto provedení, nicméně souhlasím s tím, že to bude nejspíše 081, jelikož 088 by nedával smysl...
Ale stále je to o tom, že mi to nepřipomíná zrovna pečlivě provedenou věc, takže chybička by se vloudit mohla...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group