Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 11:28


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Repase výhybky 1058
PříspěvekNapsal: 01 dub 2023 22:05 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 říj 2012 22:07
Příspěvky: 265
Kraj: ČR - Plzeňský
Kdyby to náhodou ještě někdy někdo četl:
Tak jsem známému kontroloval/opravoval výhybky v těchto bednách (už si nemohu vzpomenout jestli 1054 nebo 1058) a po výměně několika krabicových kondů, (vlastně jsem neopravoval jen výhybky, ale celé bedny) vystředění jednoho z basáků a opravě ARV s přerušeným přívodním lankem... Omlouvám se za podivně koncipovaný text, to jak jsem si postupně vzpomínal, co že jsem s tím všechno prováděl... Tak jsem se při první zkoušce zděsil, jak to hraje...: (Je pravda, že jsem je tenkrát zkoušel ve volném prostoru, a ne u zdi) ale můj dojem byl: Než jsem začal slyšet bas(s)y, tak mi střeďák s výškáčem už trhali uši... Musel jsem to k nějaké poslouchatelnosti dohnat ekvalizérem, a tak jsem ho známému raději věnoval, než aby to musel poslouchat... Když to srovnám s 35ac-202 (předchůdce radiotechniky S-90) z roku asi 1978, tak je to "nebe a dudy"...

_________________
Stále není potřeba měnit nick.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Repase výhybky 1058
PříspěvekNapsal: 03 dub 2023 04:05 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
na 1054 jsem se kdysi pokusil odladit výhybku (teda s jiným středem a výškou :) ) a výsledek byl podobný - díky odladění nebyly ty středy a výšky přeřvaný, ale basy ARN8604 v 50l uzavřence (a asi nikde) hrát neumí. Rozdal jsem to, TM380 byla lepší volba, a dnes mám 6.5 Sica +OX20 ve zvukovodu, a to je zase jinde, nejnižší basy u filmů dohání případně subwoofer...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group