Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 21:10


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cívky výhybek výrobce ZVS Dubnica
PříspěvekNapsal: 24 led 2017 20:54 

Registrován: 26 zář 2016 19:31
Příspěvky: 4
Kraj: ČR - Jihomoravský
Chlapi, chtěl jsem vás poprosit. .. Marně hledám na netu tabulku označení/hodnota cívek výrobce ZVS Dubnica.. Pokud to někdo vlastníte, nemohli by jste to sem pověsit-nebo poslat odkaz, kde bych to stáhl? Možná jsem jitrnica, ale ani mocný strýček Google-který mi většinou najde všechno-je bezradný. . Díky za ochotu a ať se vam daří na všech frontách. . Morison

_________________
můžeš být blbej, ale musíš mít štěstí


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cívky výhybek výrobce ZVS Dubnica
PříspěvekNapsal: 24 led 2017 21:40 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Tyjo, to by bylo pěkný někde mít! Možná by to pak moh Lukyss vyvěsit někam na repromania.net/tesla :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cívky výhybek výrobce ZVS Dubnica
PříspěvekNapsal: 24 led 2017 22:05 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Na jiném fóru píše podobný zájemce tohle:
Díky všem přátelé, nakonec jsem udělal to do čeho se mi chtělo nejméně a napsal jsem do ZVS Dubnica a oni mi obratem poslali katalog v PDF, což je přesně to co jsem potřeboval ....

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cívky výhybek výrobce ZVS Dubnica
PříspěvekNapsal: 24 led 2017 23:49 

Registrován: 26 zář 2016 19:31
Příspěvky: 4
Kraj: ČR - Jihomoravský
Laminat: jo...to mi Google vyhodil... ;) Borci mu tam radili (v dobrém. .) milion různejch alternativ, jak se dopátrat hodnoty cívek, až to smetl ze stolu a napsal do Dubnice... Potom je všechny na fóru div neposlal do prdele když ho slušně žádali, jestli když to tedy sehnal, jestli by to neposkytnul veřejně... Já se taky dnes díval na web ZVS, ale nejsem si jistej, jestli dnešní vedení toho podniku vůbec tuší (však víte...dnes je to samá fůze...holding..), že se tam nějaký cívky dělaly. .. Je docela možný, že tam dnes žluťáci šijou podprsenky. .. :D No nic, ale zkusit to můžu. ..a pokud uspěju, tak to sem smahnu... Jinak...jedná se mi momentálně o čtyři tlumivky-cívky z repro výhybek, tak myslím, že pokud bych je sem napsal, tak mi tu hodnotu 90% z vás řekne z fleku i ve tři ráno s trojkou v krvi... :P Zatim jsem jen fórum okukoval...a před většinou z vás smekám a líbí se mi, že i v dnešní pojebaný konzumní době jste schopni řešit takové věci. ..mít takovýho koníčka. ..a být taková "rodina"... A poslední věc-nerad bych způsobil nějakej renonc...svůj dotaz jsem plus minus pět minut umístil i na "konkurenční" Audioweb.cz, tak doufám, že nebudu ani z jedné strany kamenován.. :(

_________________
můžeš být blbej, ale musíš mít štěstí


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cívky výhybek výrobce ZVS Dubnica
PříspěvekNapsal: 29 led 2017 22:37 

Registrován: 22 črc 2009 10:57
Příspěvky: 386
ZVS Dubnica bol kedysi takmer monopolný výrobca trafákov. Ale ich hlavnou produkciou bola a aj je zbrojarina. V akom rozsahu dnes už neviem, ale s tými trafákmi a cievkami to určite nie je pravda. Naozaj mali navijárne, materiály, plechy skrátka všetko z čoho by sa to dalo robiť. Ale dnes nie je pre koho. Takže celú tú informáciu považujem za hoax. Ja som si tam cca pred 10 rokmi zohnal plechy a kostričky na trafká, čo som si robil k ART 481 a chlapík čo mi to zháňal hovoril že sa zapotil.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group