Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 04:27


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 11:03 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Už mě začínáte všichni (úplně všichni ne) trochu srát. Takové ty očerňovací komentáře - je to úplně kontraproduktivní a není na to čas - jednak číst a jednak na to snad nemá čas ani ten, co to píše. Pak si ukrajuje čas z toho, co má věnovat na kloudnou práci. A už mi začíná lézt krkem i neustálé odkazování na "někoho", kdo nám při naší snaze něco opravit zcela jistě pomůže. Nedělejte nic sami, nechte to na odborníka! Já už jsem z těch keců unavenej. Musím v práci dělat biologa, chemika, pomalu námořníka :) a pak přijdu domů a dělám zedníka, pokrývače, elektrikáře obkladače, malíře, instalatéra a nevím, co ještě dál. To fakt není v pořádku!!!Denodenně se setkávám s tím, že nikdo už neumí pořádně dělat. Jenom se kecá a kecá a kecá nebo "nestíhá".Fuj , to jsem se ale vyblil. ABY NEVYPADALO, ŽE CHCI JEN BOŘIT, NAPADÁ MI ZALOŽIT JEŠTĚ TEMA OPRAVÁŘI ELEKTRONIKY. MÁM NAMYSLI SAMOZŘEJMĚ SCHOPNÉ A SERIOZNÍ. Jak sám tuším, tohle téma bude dlouho prázdné. Bojím se, že už žádní nejsou :cry:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 14:58 
Řádný člen

Registrován: 25 led 2010 21:57
Příspěvky: 1105
Kraj:
:lol: :lol: :lol: Vystihl jsi to docela trefně :) Já známk na ostravsku JEDNOHO opraváře a ten má tolik práce, že přijde domů z práce, sedí do večera v dílně a zas do práce,... O víkendu si dá tůru na Lysou a pak zase hurá do dílny.. Jo to je život..


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 20:08 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Takých ludí je viac. A bohužiaľ je malo naozajstných odborníkov.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 21:10 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Vikhore, bylo by skvělé, kdyby ti bylo aspoň jako Sinclairovi rozumět co vlastně meleš.
Máme tu rádi věcnou kritiku, ale na emoční exploze už tu je pauza.cz nebo psycholog.
Děje se mi v životě to samé, ale nic z toho co se ti povelo za dvě minuty smolení toho paskvilu vyrobit tvému problému nepomůže. Nesnaž se měnit lidi. Lempli byli, jsou a budou.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 07 zář 2011 21:24 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Na střední kam jsem chodil (SPŠE Olomouc) je odborníků na elektroniku hodně, ale jsou to učitelé, radioamatéři a času moc nemají. Já třeba základní opravy NF zařízení, spínáků, monitorů, notebooků, PC a podobně zvládám. Ale času taky není moc. Ale dalo by se domluvit.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opravy elektronických zařízení
PříspěvekNapsal: 08 zář 2011 08:05 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak fajn Péťo, věcně jsem krom jiných slintů, které jsou mi vlastní jakožto pankáčovi, napsal i zbožné přání, aby se tu objevilo téma OPRAVY elektronických zařízení, jako je tomu u reproduktorů. Navíc jsem to směroval do nezařaditelného, takže to trochu zasvinit snad mohu. Všiml jsem si, že dinosaur něco takového založil už ve vedlejším vlákně, takže to tu můžem opustit.

Kalvoj: dík za věcnou reakci. Beru to navědomí a někdy v budoucnu třeba Tvé služby využiji ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group