Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 21:03


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 198 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 14:26 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
to jmalyska- nebo klec s tygrem,pro případ žemě tam někdo nasere ;-)

to kalvoj - nechci to pro veřejnost už jen ztoho důvodu,že by se tam scházely lidi který tam zrovna nemusim vidět a vzhledem ktomu že to mám ve vlastním domě a hned za zdí bydle moje rodiče,tak by ztoho asi nebylidvakrát nedčený. a taky bych nerad aby mi někdo něco rozkradl na zahradě,protože mám přístup přez vlastní zahradu a eště abych tu měl kolem baráku nablito...... mám spíž spoustu proti než pozitiv na to aby to bylo pro veřejnost

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 15:08 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Vypadá to ale parádně - jen tak dál! ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 15:55 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
Thales píše:
Vypadá to ale parádně - jen tak dál! ;)

rád bych dál,ale vše je to o penězích....ale sem rád že mám spoustu kámošů,kteří mi na tom pomáhají a hlavně dostávám spoustu věcí skoro zadarmo a některý věci úplně zadarmo.

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 18:50 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
právě přemejšlim kam umístit osvětlení,napadlo mě udělat ocelovou konstrukci do středu mezi klenby,co myslíte??


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 21:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Rozhodně :) jen bych nic nebastlil, ale použil klasické TRUSS Trio (nebo quad) traverzy. Je to víc variabilní. A pokud budeš dělat omítku, tak nezapomeň na rozvod dmx a zásuvku :). Nechal bych to ale bez omítky. Vypadá to dobře :)

S tím trussem mluvím z vlastní zkušenosti, protože jsem dělal instalaci zvuku a základních světel v jednom klubu a semtam tam děláme akci. Majitel se nenechal ukecat a nenechal nainstalovat truss, protože za ten kus hliníku přece nedá takovy prachy!!! Vyřešil to tak, že šroubuje světla samořezkama do stropu a dráty od nich tahá luftem. Problém je ten, že strop je dřevenej, takže se semtam trefí mezi desky a nějaké světlo jednou za čas upadne. Vypadá to extrémně krásně (i ten cable ingeneering a prostřílenej strop) a hlavně je to takovej adrenalinovej sport, protože nevíte, kdy vám tem flower, nebo PAR dá po palici. A taky když tam chceme my něco pověsit, tak to prostě nejde, protože by spadl strop.

Pokud ale nechceš utrácet prachy za drahej truss, tak si svař na míru podobnou příhradovou trio traverzu a hlavně z 5cm trubek (standart). Jenom bacha, ať to někomu nešvihne na palici.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 01 čer 2012 09:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
kalvoj píše:
Rozhodně :) jen bych nic nebastlil, ale použil klasické TRUSS Trio (nebo quad) traverzy. Je to víc variabilní. A pokud budeš dělat omítku, tak nezapomeň na rozvod dmx a zásuvku :). Nechal bych to ale bez omítky. Vypadá to dobře :)

S tím trussem mluvím z vlastní zkušenosti, protože jsem dělal instalaci zvuku a základních světel v jednom klubu a semtam tam děláme akci. Majitel se nenechal ukecat a nenechal nainstalovat truss, protože za ten kus hliníku přece nedá takovy prachy!!! Vyřešil to tak, že šroubuje světla samořezkama do stropu a dráty od nich tahá luftem. Problém je ten, že strop je dřevenej, takže se semtam trefí mezi desky a nějaké světlo jednou za čas upadne. Vypadá to extrémně krásně (i ten cable ingeneering a prostřílenej strop) a hlavně je to takovej adrenalinovej sport, protože nevíte, kdy vám tem flower, nebo PAR dá po palici. A taky když tam chceme my něco pověsit, tak to prostě nejde, protože by spadl strop.

Pokud ale nechceš utrácet prachy za drahej truss, tak si svař na míru podobnou příhradovou trio traverzu a hlavně z 5cm trubek (standart). Jenom bacha, ať to někomu nešvihne na palici.


už sme s klukama taky přemejšlely,že bysme ten strop takhle nechaly a jen ho vyspárovaly,ale to by byla taková zkur.... piplačka,že sme si to hned rozmyslely, tudíž celá místnost i se stropy bude nahozená jen ,,špricem,, pokud někdo neví co to je,tak je to podkladní vrstva pod omítky,je to řidká malta,která se rozstříkne na zeď. no a na ten špric budu potom stříkat malbu.

konstrukce na strop bude určitě svařená na míru,byl bych idiot kdybych světla rval do stropu ;-D

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 01 čer 2012 12:42 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Špric se hlavně musí dělat z dosti hrubého písku aby to mělo smysl - ne z toho co se dáváí do klasické omítky. Takovýto hrubý povrch má své kouzlo, ale má také nevýhody. Za prvé když do ěnj někdy rycneš tak už to nikdy neopravíš tak aby to nebylo znát, za druhé je to strašný lapač prachu. Při malbě se na to spotřebuje veliké množství barvy. S dalšími vrstvami se povrch zarovnává. Malování bude problém protože se ti na tu stěnu budou dělat nepřilnavé/mastné úsady například z mlhostroje atd. Povrch před dalším malováním nepůjde snadno připravit omytím, případně po několika výmalbách oškrabáním. Našly by se i další proti. Prostě myšlenka pěkná ale nedělal bych to.

Jedna snadno zapamatovatelná poznámka z jazykového koutku pro tvé dobro, aby sis příště blbě nenaběhl. Když píšeš "přemejšlely", "nechaly", "vyspárovaly" nebo "rozmyslely" tak to by platilo pouze když bys psal za sebe jako za partu holek. Pamatuj když to jsou ženy a nebo je řeč o dětech ("my děti") tak se na konci píše Y. Když myslíš skupinu mužů a nebo smíšenou skupinu (my všichni) tak se píše měkké i.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 01 čer 2012 12:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Pěkní místnost, já bych si tam zas pro změnu udělal dílnu :-). Zdi bych nechal jak jsou, navíc předpokládám, že to není odizolované a že zdi budou vlhké, takže ti to bude akorát tak opadávat., jedině že bys to nahodil asanační maltou, ale ta je zas drahá...

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 01 čer 2012 13:11 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Ta asanační malta zas omezí trochu namáhání silových spojů mezi cihlami vibracemi. Je třeba počítat s tím že ta původní malta nebude nic moc a jestli se tam bude hrát bude dostávat zabrat. Nové hladké kvalitní omítky by mohly takovémuto rozrušování zabránit.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 01 čer 2012 13:17 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
to Thales -děkuji za odbornou výuku češtiny ;-) protože zrovna u těchto spojení se hodně rozmýšlim a normálně se stydim když nevim jaký tam zrovna bude i/y . bohužel současná doba PC a jejich automatických oprav háčků a čárek z nás dělá naprostý dementy. ve škole sem stím nikdy neměl žádnej problém,ale škola je už bohužel daleko a tak spoustu věcí už sem hold zapoměl :-( ve fabrice dělám teprve 3 roky a tam mi stačí jen číslice 0-9 a moje jméno a příjmení...... kolikrát už ani nevim jak se píšou některá písmena... hold doba je zlá ;-DD

jinak abych se vrátil k tématu. samozřejmě že barák není odvlhčenej,vyšlo by mě to dost draho,protože půlka domu je z kamene a zdi jsou 90cm tlustý. ano,Baurexová omítka by byla hodně dobrá,ale ta cena.... jinak sem zedník s maturitou,takže se nebojte,něco otom vim ;-) je mi jasný že hrubá omítka nebo malba bude chytat hodně nečistot a prachu,nojo,ale co se dá dělat... ale jinak co se týče vlhkosti,tak v těchto domech je nejlepší nahazovat starou klasikou písek-cement-vápno. protože vápno má schopnost vysoušet a ohledně malování,mám doma cca 50 pytlů vápna,tak proč je nevyužít, koupim barvu do vápna,namíchám si řidkej pačok a budu to stříkat pistolí na barvu s kompresorem.

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 03 čer 2012 16:09 
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2012 10:13
Příspěvky: 85
Bydliště: Karviná
Kraj: ČR - Moravskoslezský
pindak: Perfektní 8-) Každopádně bych udělal to samé.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 19:46 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
to je dilema......
A) koupit levnější velká okna a bourat kvůli tomu kus zdi?
B) koupit dražší menší okna a dozdít zbytek otvoru?

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 20:05 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Větší okna = víc světla a když je třeba vyvětrat tak se vyvětrá rychleji (to je důležité i v zimě - rychlejší větrání = menší ztráty naakumulovaného tepla). Takže pokud se tím nezohyzdí stavba jako celek (estetika) přikláněl bych se pro větší.

To s tím dozdíváním mi připomíná jak strejdovi s jeho přítelkyní měnili okna v bytě. Měli tam původně taková pěkná velká, přes den dostatek světla a pohoda. Pak přišla oprava celého domu a pamatkáři si vymysleli že se celý dům uvede do původního stavu a všude musí být stejná okna. Do té doby v nižších bytech byla větší okna a ve vyšších o něco menší (logicky). Výsledek je ten že z původního bytu v pohodě je teď tmavá špeluňka. Paradox je že povolili ne-skleněná okna která mají ještě ke všemu nižší propustnost světla. Ochrana památek je pěkná věc, ale za tohle by se mělo střílet.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 20:18 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
Thales píše:
Větší okna = víc světla a když je třeba vyvětrat tak se vyvětrá rychleji (to je důležité i v zimě - rychlejší větrání = menší ztráty naakumulovaného tepla). Takže pokud se tím nezohyzdí stavba jako celek (estetika) přikláněl bych se pro větší.


pokud mrkneš na poslední obrázek,tak tam je to okno vidět,jako blbec už sem si vybetonoval parapety abych vyrovnal kamenitej povrch,protože sem počítal s menšíma oknama,takže bych ten parapet zas musel vybourat a k tomu eště asi 20cm dolů vybourávat ty kameny s tím že zeď má krásných 90cm ;-) na druhou stranu bych zas nemusel vyzdívat tak velkou plochu nad oknem,protože tak jako tak,tam položím eště překlad protože tý klembě vůbec nevěřim ;-)

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 20:43 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Ta klenba pokud je v dobrém technickém stavu (kvalitní malta atd) bych zas tak moc nevytýkal, ta asi držet bude. Ten spodek okna asi nepotěší ale zas pokud to budeš bourat bouracím kladivem tak se to bude dělat o dost lépe než třeba boky protože se do toho můžeš opřít.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 06 čer 2012 23:32 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
a za C - dat si spravit okna na mieru (no nedalo mi ozvat sa)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 14:11 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
To by bylo jistě ideální řešení, ale vyšlo by to několikanásobně tak draho a neb hledá se sponzor.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 15:39 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
My teď měnili okna...a 4 velké kvalitní plastáky s trojsklem namíru nás vyšly na 40tisíc i s montáží a zapravením :) Nepřipadne mi to nějaké drahé.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 15:50 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011 21:42
Příspěvky: 495
Bydliště: Černousy 18, Frýdlant v Č. 46401
Kraj: ČR - Liberecký
kalvoj píše:
My teď měnili okna...a 4 velké kvalitní plastáky s trojsklem namíru nás vyšly na 40tisíc i s montáží a zapravením :) Nepřipadne mi to nějaké drahé.


tak teď ti něco řeknu já, nechal sem si měnit 5 oken,plasťáky s dvojsklem,z venčí dekor dřeva, jednokřídlové,se žaluziema,vnitřníma a venkovníma parapetama,vše na míru cca 90x120 s vybouráním starých oken, se začištěním a se vším všudy............. 25tisíc a taky mi to nepříjde nijak drahý a nebyli to žádní poláci,ale certifikovaná česká firma.


jinak se mi tam nechtějí dávat drahá okna,když můžu mít za polovic a né-li zdarma.

_________________
Pauza s Djingem byla potřebná... začít znovu, je neodkladná záležitost


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zařizování menšího soukromého klubu-kdo mi fandí ? ;-)
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 16:26 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
http://www.okplast.cz/

Velky dvojkřídla s ventilačkama, žaluzkama, sítěma a parapetama. Dekor dřeva, zevnitř bílé.
Dělali pro nás už hodně věcí.
Můžu jen doporučit.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 198 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group