Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 22:34


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 02 črc 2013 14:55 
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2013 23:11
Příspěvky: 945
Bydliště: Reichenberg
Kraj: ČR - Liberecký
Ransomware není jen na Android ale je to i ta, v poseldní době známa varianta viru Policie ČR :mrgreen: . Pár blbců to prej zaplatilo to pokutu co to po nich chtělo, takže Ransom je v balíku :mrgreen:

_________________
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
---Moje sbírka LP---


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 15 zář 2013 18:31 

Registrován: 24 říj 2012 18:40
Příspěvky: 10
Kraj: ČR - Pardubický
matesronaldo
U tohoto pána čekám reproduktory nebo vrácení peněz. Čekám téměř rok, přes několik upomínek. Uvítám, pokud se k tomu vyjádří. Rád se mu omluvím, pokud prokáže můj omyl. Zatím jsem mu nestál ani za odpověď na poslední upomínky.
Taktéž uvítám vaše zkušenosti, které vám samozřejmě nepřeji.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 16 zář 2013 09:53 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Butchi - nepřevzal dobírkový balík s reproduktory bez jakéhokoli infa nebo omluvy.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 13 úno 2014 21:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 29 lis 2013 17:13
Příspěvky: 201
Bydliště: Krnov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
pribykik@seznam.cz
mailadresa člověka,který inzeruje na Sbazar.cz a v inzerátu zamlčel skutečný stav nabízeného zboží.
Naštěstí je Black List chudý na příspěvky,takže poctivci převažují. :x


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 27 lis 2014 16:21 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Tímto bych rád upozornil na praktiky firmy WACO trade s.r.o. (IČ. 29397430), provozující e-shopy: fabrik.cz a wmtechnic.cz
Prodejce nedodržuje záruky deklarované výrobcem zboží. DeWalt deklaruje v případě nespokojenosti s výrobkem výměnu zboží či plné vrácení uhrazené částky a to do 30 dnů od nákupu, což se vztahuje i na používání zboží. O této záruce prodejce vůbec nevěděl, při tom je to jasně uvedeno v 5ti jazycích na obalu výrobku, stejně tak na manuálu i webu Je tedy dobře vidět, že prodejce absolutně neví, co prodává a na krabici či manuál nebo web se nikdy nepodíval. Informoval jsem se tedy u českého distributora DeWalt, který mi tuto záruku potvrdil a to, že platí i pro použité zboží. Prodejce jsem o tom informoval, následovaly výmluvy, že je to z evropského skladu atd. Tato záruka ovšem platí pro celou Evropu. Po dlouhém získávání informací, které z prodejce lezou jak z chlupaté deky, bylo zjištěno, že pochází z polské distribuce. Která údajně sdělila, že o také záruce nic neví. Prodejce byl několikrát kontaktován českým zastoupením a bylo mu jasně vysvětleno, jak toto záruka funguje. Toto prodejce naprosto ignoroval. Pořádal jsem prodejce o zaslaní vyjádření od oficiálního polského distributora, čemuž nebylo vyhověno, s tím, že mi musí stačit vyjádření prodejce a odmítl dále situaci řešit. Sečteno podtrženo: naprostá ignorace faktů a ochota něco řešit, prostě jen sbalit prachy a čau. Chcete-li si koupit profesionální či nějaké dražší nářadí, najděte si raději autorizovaného prodejce, nejlépe s kamennou prodejnou, který prodávanému zboží rozumí a poskytne vám služby, které poskytnou má.

Dávám to i na facebook, kdo fb máte, tak prosím sdílejte zde: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 27 lis 2014 20:17 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Poctivci přežívají.


lapierre píše:
pribykik@seznam.cz
mailadresa člověka,který inzeruje na Sbazar.cz a v inzerátu zamlčel skutečný stav nabízeného zboží.
Naštěstí je Black List chudý na příspěvky,takže poctivci převažují. :x

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 20 dub 2016 11:50 

Registrován: 02 úno 2010 14:03
Příspěvky: 65
Bacha na prodejce Premet144 na Aukru, prodává padělky konektorů Neutrik. Provozuje taky eshop Dexhal.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group