Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 17:35


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Black List
PříspěvekNapsal: 27 zář 2009 14:43 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Zde pište uživatele nejen z fóra, kteří někomu dluží, či někoho podvedli, nebo jsou nesolidní. Tak, aby se jim ostatní vyhnuli. Připište o co se jednalo, jak probíhala transakce a pak na co si dát u takového člověka pozor.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009 04:54 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009 16:30
Příspěvky: 478
Kraj: ČR - Vysočina
Takže

1) "Darth-Cajz" alias Jan Zeisberger, člověk který sem tektéž chodí, repro převzal, nikdy nezaplatil.

2)"wR1t3r", už nevim jak dlouho u mě má televizi a rádio a není schopen vyzvednout, na ICQ nereaguje, telefonáty nepříjmá, při prvotní domluvě mě tvrdil že přijede, tak si to přeberte jak chcete...

_________________
www.radiojournal.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009 12:20 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
U mě má wR1t3r také nějaké ty TV ale co - neměl jsem s tím žádné výdaje a když je nechce tak je nechce. Jeho problém. Jen stačí napsat že tedy ne.

Horší je to s "THE-END"-em kde jsem s tím náklady už měl. Před více než dvěma měsíci (asi polovina Července) jsme se dohodli na tom že ode mě koupí bedny, domluvili jsme se na změně osazení a že je mám přivést na sraz který se konal koncem minulého měsíce (29.8). Pak to před tím zrušil s tím že si koupil raději gramofon. Druhý den se ale ozval že je mám přesto přivézt protože je vezme jeho kamarád za původní domluvenou cenu s tím že peníze pošle na sraz po Bubuxinovi. Bubuxin na poslední chvíli nedorazil pro vážnou rodinnou událost což chápu. Nevím ale jestli mu ty peníze dal či ne - hádám že nikoliv protože později tvrdil že peníze nemá a jeho kamarád který ty bedny měl brát prý také ne. Jak jsem se později dozvěděl tak prý musí nejdřív prodat telefon a kdesi cosi. Zajímalo by mě jak by se to odvíjelo kdyby Bubuxin ty bedny cvaknul ze svého a jak by se k němu ty peníze pak dostaly. No pokračujme dál v příběhu. Bedny se odvezly z místa srazu v Jelenci cca 100Km do Trenčína kde byly uskladněny u Drima protože jinde na ně není místo. Bohužel bedny jsou v dílně kde se na ně jistě práší (v dílně se pracuje) což vzhledem k tomu že mají vepředu krycí látku (v perfekt stavu) a že jsem si předtím dal práci s tím že jsem je krásně naleštil a nakonzervoval je smutné. Ty bedny tam leží už měsíc protože se THE-END neustále vymlouvá na nedostatek penez a že pořád ten kamarád neprodal telefon. Pár dní zpět jsem se dozvěděl že ten jeho kamarád je asi neveme protože si sehnal jiné bedny. A to jsem se dozvěděl jen proto že jsem THE-ENDa uháněl. Kdybych to nedělal jestli bych se dozvěděl vůbec něco. Každopádně výsledek je ten že přes dva měsíce nemám ani bedny, ani peníze přestože jsem jiné zájemce měl (ale s THE-ENDem jsem se domluvil jako s prvním) a teď ještě nastávají problémy s tím že pokud bych ty bedny chtěl prodat v ČR tak dopravu bude platit kdo? Já snad? Mezitím si THE-END pořídil další bedny od Jofiho které byly rovněž nějakou dobu uskladněné u Drima. Jsem zvědavý jak se celá situace bude dál vyvíjet.

EDIT:
Tak před chvílí mi řekl že to teda nebere a když jsem se zeptal jak to bude s dopravou zpět ke mě tak že prý:
20:46:39 ‹End› Thales, niekto do prahy určite pojde.


Naposledy upravil Thales dne 01 říj 2009 21:28, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 01 říj 2009 15:52 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Zdeněk Král
Vrbno pod Pradědem

Dlužná částka: 3500Kč

Objednal si minulý rok výrobu 1ks prototypu 1850Horn na 18". Chtěl to co nejlevněji, tedy na zkoušku, takže z DTD. Bedna byla vyrobená 1.9.2008. Od té doby ho uháním aby si to vyzvedl. Stále slibuje, že si pro to přijede, pak už ani nereaguje, telefony nezvedá. Poslední kontakt 5.7.2009, od té doby mrtvá ryba. Takže mě tu leží tahle kravská bedna a 3500Kč mě stále dluží. Pochybuju, že někdy zpátky uvidím peníze a co je nejhorší, že to chtěl postavit z DTD a pouze 1ks, tudíž je to neprodejné.

Od té doby, když cokoliv dělám na míru, tak jedině peníze předem na účet.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 19 říj 2009 17:33 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Matin Paulas
Senov u Nového Jičína
ICQ: 275-695-762
MOBIL: 776 856 055

Dlužná částka: 650Kč

Dluží stále 650Kč doplatek za vinylové desky. Výmluvy typu, že banka udělala chybu při převodu dlužné částky, na to nikdo neskočí. Dodnes nesplatil. Nechť uhoří v pekle.

Vypadá to, že naložím auto plné zfetovaných negrů a uděláme si výlet po ČR pro výpalné. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 20 říj 2009 15:00 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008 19:41
Příspěvky: 241
Bydliště: Kolín - middle Bohemia
Kraj: ČR - Středočeský
A nezapomeň s sebou vzít kleště a letlampu :lol:

_________________
H.F.C.K. --------------------------------.....currently domestic audio system under construction!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 21 říj 2009 00:04 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Mohu půjčit veliké ruční nůžky na živý plot. Délka cca 40cm.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 18:21 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009 16:30
Příspěvky: 478
Kraj: ČR - Vysočina
Tak zase přihodím já, mám potíže s uživetelem Thales ačkoli se tváří jako slušná osoba, NENÍ, nejen že spochybňuje vše co není jeho koncepce ale už 8 měsíců!! mi nedodal 2zesilovače o směšné ceně asi 400Kč, akce byla provedena směným obchodem kdy já sem poslal jemu a on se na mě s slušně řečeno vykašlal a neustélé výmluvy typu nemám čas už mě začínají pěkně vytáčet.
A to ještě nemáme všechno jednomu člověku z trenčína dluží také 8 měsíců! 1000Kč(pro někoho směšná částka pro jiné ne) za 2 15" reproduktory které opět má doma ale peníze už nic, bylo by mě po tom prd kdybych obchod nesprostředkoval já :x, nebudu o tom více psát, vzkaz pro Thalese zní:"Jen nechapu procs mne tahal za nos a sliboval penize a pak ses na to vyprdnul?!"
A ode mne: Příště se na tebe vy... :x když nedokážeš poslat ani blbou ptákovinu tak asi nebudeš zcela v pořádku :roll:

Takže zesilovače dorazily asi před nměsícem, kolegovi stále dluží... :?

_________________
www.radiojournal.cz


Naposledy upravil sberatelrepraku dne 17 kvě 2010 21:20, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 20:48 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Takže abych se k tomu nějak vyjádřil. Nejde o mou obhajobu, jde jen o náhled do situace a vysvětlení že na to úplně neházím bobek.

Začnu tebou - ano visím ti dva kusy zesilovačů, ano přiznávám se k tomu a ano mám máslo na hlavě. Omluvil jsem se ti za to a slíbil jsem že ti je v pátek pošlu. Táhlo se to z celé řady důvodů které tu nebudu rozebírat ale je fakt že jsem pro to mohl udělat víc. Nicméně když už jsem se do toho dal tak se to komplikovalo - nejdřív jsem ztratil pytlík s nakoupenými součástkami (dodnes jsem ho nenašel - najde se dle zákona schválnosti den po odeslání, musel jsem koupit nové vyjma trimrů - ty nebyly), odešla mi vrtačka takže jsem neměl jak opracovat hliníkový L-profil a při focení (abys viděl že na tom makám) se mi podařilo urvat jeden kondenzátor. Ty cermetové trimry TP110 dodnes nemám doma - musím použít alternativní. To je jediné co tomu chybí. Ale to není podstatné. Podstatné je že jsem se omluvil a slíbil že v pátek odešlu a to také splním.

Co se týče Ríši - pokud vím dlužím mu 500Kč (snad jsem se nesekl - za zcela spálený ARM9404 a ARO9404 s poškozeným závěsem) a ne 1000Kč jak tvrdíš. Psal jsem mu maily nic. Nevím jestli mu došly. Jeho maily mi zcela evidentně nedošly. Ani jeden a nebylo to ani v antispamu. Pak jsme se pokoušeli domluvit na chat.analog.cz ale vždy padla jen jedna nebo dvě věty a dál nic. Nevím jestli odešel od PC nebo tam byl jiný problém ale prostě jsme se nedomluvili. Když se přišlo na to že přes můj standardní mail to je z nějakého důvodu neprůchozí podařilo se nám kontaktovat přes druhý mail který aktivně nepoužívám. Musel jsem ho vyhrabat ze staré registrace u providera. To nejsou výmluvy, to jsou fakta. Nechtěl jsem to psát ale bohužel v té době jsem se dostal do průseru s pojišťovnou která po mě začala velmi tvrdě vymáhat peníze včetně penále (což činí několik desítek tisíc) protože můj bývalý zaměstnavatel za mě neplatil pojištění o čemž jsem nevěděl. Vzhledem k tomu že nemám stálý příjem je to pro mě problém a já se vždycky klepu jak ratlík abych to dal do konce měsíce nějak dohromady. V případě že bych nezaplatil tak mi bylo řečeno že se s tím vůbec nijak mazat nebudou. Asi víte co to reálně znamená. Takže co se týče plateb pojišťovna je u mě číslo jedna. To pětikilo měsíčně mi prostě nezbyde. Neměl jsem ani na to abych si na Aukru doplnil kredit a mohl tam nabídnout nějaké věci k prodeji. Ale slibuji že jakmile to sebeméně půjde vyřeším i to.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2010 10:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009 16:30
Příspěvky: 478
Kraj: ČR - Vysočina
A další tentokráte z aukra nick: Dastak ala Tomáš Vašíček Babice nad Svitavou.
Účtuje si přemrštěný částky za poštu, není s ním domluva a nechal by si zaplatit i za osobní převzetí.
Berte to jako upozornění že nic osobně nevyzvedávat a rači skontrolovat sazbu za poštu...

_________________
www.radiojournal.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2010 10:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
vice_prodej - Aukro - Tento člověk po dotazech na technické parametry prodávané věci přestal naprosto komunikovat (asi měl proč, produkt byl z číny a jistě poddymenzovaný)
//Už se ozval, poddymenzování moc nepřiznal. Je slušný ale nemluví pravdu zkrátka...

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 12:52 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
Jan Paukner 774809113, zde na foru, po tydnu komunikovani po telefonu mi dnes, kdy si pro ne mel prijet, oznamil, ze veci mnou nabizene v bazaru neprevezme, protoze nema cas, velmi mi tim zkomplikoval zivot, je to uz cca sedmy clovek odsud z repromanie, s kterym to dopadlo uplne stejne.
utratil jsem nekolik set kc za mobil, jsem zdejsimi lidmi dost rozcarovan.
mel mi dnes vecer dovezt pan sadu mikrofonu a ted na ne nemam, nejenze budu u prodavajiciho za idiota ja, ale navic nebudu mit zitra cim zvucit.

k posrani a posledni kapka k tomu ze jsem v repromanii, respektive lidi z ni naprosto ztratil duveru.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 14:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2008 20:31
Příspěvky: 334
Bydliště: Olomouc
Nechci se někoho dotknout osobně, ale asi bych to nezevšeobecňoval. Já jsem se tady domluvil velice rychle a spolehlivě. Ale jsem Hifista ne muzikant nebo DJ, jenže to už je tendence zevšeobecňovat. Jen vím, že s muzikantama (prostě, kdo by potřeboval tyhle skelety) je někdy těžká řeč.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 16:27 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Je zde přes 1000 zaregistrovaných členů, ani za jednoho Repromania ručit nemůže. Mohli by jsme za takové jednání zavést varování, či dočasné bany, to by snad mohlo lidi motivovat k lepšímu jednání, ale rozhodně se nám tím nepovede takové jednání vymýtit.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 17:27 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
To znělo opravdu xenofobně martine77.
Víš dobře, že jsme někdy ostrý až dost, ale jsou také věci, které se nedozvíme. To je daň za to veřejné, free a "nekomerční" pojmutí fora, kde si každý myslí, že může téže demokraticky dělat si co se každému zlíbí... Je to smutná souhra náhod, kterou "postižený" nepřekousne, to je pochopitelné. Takové věci se stávají, stejně jako nehody na silnici. Nezbývá než popřát pevné nervy a trpělivost, v případě nespokojenosti a odchodu z fora popřát lepší místo, kde se tohle nebude dít. Popravdě, taky jsem na tohle tvrdohlavej, a řešil bych to zastavením veškeré pomoci ostatním členům fora, pokud by mi to mělo brát víc než několik minut času, nebo dokonce nějaké finanční prostředky.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 18:20 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Vždycky je třeba vyslechnout vyjádření obou stran, případně svědků, takže to co napsal Martin77 neberu VŮBEC VÁŽNĚ. To je jednostranný názor.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 18:34 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
A pak každý bude tvrdit něco jiného a můžem rozhodnout velké prd.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 21:34 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Nechtěl bych vynášet nějakej ortel, taky jsem se s martinem77 nejednou neshodl, ale pokud šlo o obchod, vždy byl přesný a všechno fungovalo, včetně příjemného vystupování, příjemného pokecu, příjemné ceny. Na ty skelety v bazaru se mu hlásilo nespočet lidí (kdybste to pozorovali), a machrovali jak to strašně vemou, a bedny stále neprodány. Tady bude problém opravdu trošku jinde, a Martina se zastanu.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 23 lis 2010 23:51 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Ty skelety jsou skoro zadarmo, nechápu proč od toho každý opustí, když už dojde k převzetí (nebo mělo dojít). Řekl bych že pravdu máte asi všichni.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Black List
PříspěvekNapsal: 05 srp 2011 15:49 

Registrován: 04 říj 2009 07:12
Příspěvky: 379
Bydliště: Luhačovice
Kraj: ČR - Zlínský
Petře Pekárku alias sberatelrepraku - Tebe až potkám, tak Tě rozšlápnu jak švába, vymrdám Ti starou, propíchám gumy u auta a podpálím barák - to vše za toho chudáka zprzněného Transiwatta 140 Studio s elektrolytama Hitano /prakticky každý amatér-bastlíř ví, že je to největší svinstvo mezi elektrolytama/ a ukostřenými jackovými zásuvkami. Majitel Filip Ludin.
Jsi prakticky stejný případ jako Tyrichter - co máš udělat, to neuděláš, ale místo toho vyměníš hromadu součástek, který /většina/ měnit vůbec nepotřebovaly a ještě k tomu uděláš hromadu píčovin. Pokud si majitel /Filip Ludin/ přál na určitých vstupech jacky, tak na to stačí obyčejný multimetr, abys zjistil, že zem vstupů už jedenkrát s mínusem a kostrou spojená je a když ji spojíš s kostrou podruhé, potřetí, počtvrté a po x-té, tak i Tobě musí být jasné, že vznikne řada zemních smyček, které třeba zrovna nemusí ausgerechnet bručet, ale zesilovač bude například háklivý na vf rušení, nebo bude dělat jiný voloviny, v tomto případě například při jisté poloze potenciometru hlasitosti a plných výškách kmital korekční zesilovač.
To je kurva do píči takovej problém koupit místo kytarových jacků celoplastové a izolované od kostry????Nebo případně nechat pětikolíky pětikolíkama a udělat kabelové redukce, pokud si majitel přál jacky? A ještě zalepíš závity těch celokovových kytarových jacků sekundovým lepidlem, to je normálně na zabití.
A to sis ani nevšim, že zesilovač místo 50W/4 ohm dává sotva 30W a silně nesymetricky limituje díky ultra malé betě KD606 a kondíkům Hitano v bootstrapu?
Jak jsem už napsal a platí to nejen pro Pekárka a Tyrichtera, ale i pro ostatní - když tomu kurva do piči nerozumíte, tak do toho nelezte, protože jak je vidět, tak i na Transiwattu lze napáchat škody, které jsem napravoval skoro pět hodin. Mít Tě po ruce, rozšlápnu Tě jak švába.
Za malou betu KD606 nemůžeš, to je jasné, to ve výrobě tam napráskali, co jim přišlo pod ruku, ale měls zkontrolovat, kolik výkonu zesilovač dává a jak vypadá limitace - u Transiwattů prakticky vždycky nesymetrická, pokud se při generálce neudělají jistá protiopatření. Měřáky určitě máš a jestli nemáš, máš bezesporu možnost si je v HRČS půjčit.
Peníze, vyhozené za nákup kondenzátorů HITANO jsou jako bys je rovnou nasypal do kanálu - kdybys měl měřič ESR, tak bys věděl, co to je za svinstvo a že je za rok ve vysoké teplotě vnitřku Transiwattu po nich.
Berte to ostatní málo zkušení a nezkušení jako varování - nemá smysl se hrabat v přístroji, od kterého kolikrát nemáte ani schéma, když tomu DOKONALE nerozumíte. Není to tak, že bych se chtěl vyvyšovat nad ostatní, že já umím a oni ne - to přijde časem a léty praxe, ale opravdu nemá smysl se šťourat byť ve zdánlivě jednoduchém přístroji, pokud nemáte aspoň základní měřicí vybavení a nemáte aspoň vzdálené tušení, co se v tom aparátu odehrává a jak vlastně funguje.
To je pak opravdu lepší a hlavně bezpečnější /a často i levnější/ to svěřit zkušenému člověku, který ví, která bije a nebude dělat zbytečnosti, nýbrž nejprve opraví závadu a pak se může pustit do šperkování. Mnozí to totiž dělají opačně....Klidně se Vám tady na místě přiznám, že i mě kolikrát pěkně potrápil "blbej Transiwatt", nebo "blbá AZS217" a to mám za sebou 30 let praxe převážně jenom v nf technice a posledních 20 let jenom v zesilovačích. V servisácké hantýrce se takovým těžko odstranitelným závadám říká špek a i já jsem za posledních několik let měl v rukou takových "špeků" několik. To jsem si po několika hodinách hledání málem rval vlasy z hlavy, abych poté, nejpozději do deseti minut zjistil, že to dělá nějaká statisticky nejméně poruchová součástka, zpravidla MKT kondenzátor, nějaký polystyrenový kondík nebo dokonce nedoleptaný plošný spoj, na kterém byl svod řádu stovek kOhmů a který ovlivňoval pracovní bod např. celého koncového stupně....
Takže resumé: pokud budete jenom trochu cítit, že je to místy nad Vaše síly nebo technologické možnosti, vyprdněte se na to a dejte to někomu zkušenému. Jak už jsem napsal, neodbornými zásahy si v přístroji můžete nasekat spoustu dalších závad a až se to nakupí, tak to potom bývá zbytečně drahé, protože zkušený servisák musí odstraňovat ještě sekundární závady, které vznikly poté, co jste do přístroje vlezli.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group