Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 11:18


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problem z androidom
PříspěvekNapsal: 11 pro 2015 19:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Je tu niekto kto sa vyzná do mobilov ? Konkrétnejšie mi ide o android. Pred týždňom som na mojom LG E460 optimus L5 cez LG pc suite dal inovovat systém v mobile, všetko šlo OK a už chýbalo cca 2% na dokončenie a tu ho zrazu sa objaví hláška "operáciu nemožno dokončiť " alebo tak nejak. Odvtedy je mobil nefunkčný a už som skúšal hádam všetko. Stále mi ukáže len LG logo z poznámkou download mode. Skúšal som aj ine programy a oprava inovacie(aktualizácie) sa stopne pri 4%. Nejde ani hard reset cez tlačítka.

Napadá niekoho niečo ? Do servisu LG ho ani nedávam tam by si i tak vypýtali viac než je cena toho šrotu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problem z androidom
PříspěvekNapsal: 11 pro 2015 21:18 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Treba tam skúsiť manuálne nahrať novú ROM. Kedysi som sa s tým "hrával", nieje to nič zložité, len je to nadlho. http://forum.xda-developers.com/optimus ... s-t2888508 Nejako sa ku tomu budeš musieť dohľadať. Poprípade ak vôbec nemáš tušenie, čo je to recovery, kernel, ROM atď, tak by si tým asi zabil viac času, ako keby si si mal zarobiť na nový telefón... Poprípade som ešte našiel Full návod: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2405357 tak môžeš skúsiť, či sa niekam dostaneš.

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problem z androidom
PříspěvekNapsal: 13 pro 2015 13:16 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Rom atď.. z tým som sa už tiež v minulosti zaoberal ale v tomto prípade by som sa asi nepohol mobil totíž nereagoval a bol zaseknutí v download mode a nefungoval ani hard reset ani recovery mod prosto nič, nekomunikoval ani z PC prosto bezvychodisková situácia ale dnes sa mi to konečne podarilo. :lol: horšie je že mi doma zmizla pametovka 16gb vysokorýchlostna z asi 2000 foto ktore som nemal zalohovane ( zalohujem raz za pár mesiacov )


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: ransom a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group