Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:03


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 687 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 16 led 2016 14:04 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Taky se Vám stane, že zrovna otráveně sedíte, protože se sere tohle a tamto ... a najednou Vám přistane v počítadle e-mail od kamaráda a vylepší Vám náladu.

Tenhle je dobrej ...

Příloha:
mobil.jpg

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 01 úno 2016 23:32 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Chlápek přišel do Lídla a chtěl dvě plechovky krmení pro psa.
"Máte psa, pane?" ptá se prodavač.
"Jasně, že mám!"
"Promiňte, pane, ale podle nového nařízení EU budete muset dokázat, žemáte psa, než vám prodám psí žrádlo."
Chlápek s frustrovaným výrazem ve tváři zmizel a o půl hodiny později se objevil znovu a na vodítku táhl svého psa:
"Tady je!"
"Děkuji mnohokrát, tady máte ty dvě plechovky.

O pár dní později ten samý chlápek znovu přijde a chce dvě plechovky krmení pro kočky.
"A máte kočku, pane?"
"Jasně, že mám!
"Promiňte, ale podle nového nařízení EU musíte mi ji ukázat než vám pro ni prodám krmení."
Chlápek vyběhne z krámu a za chvíli je zpátky a před prodavačem a za ocas zvedne kočku.
"Děkuji vám, zde je vaše krmení."

Další den se chlápek opět objeví v krámě a postaví před prodavače krabici od bot s malou dírou ve víku.
Prodavač se ptá: "Dobrý den, co pro vás mohu udělat?!"
"Strčte prst do té díry."
Tak prodavač opatrně strčil prst dírou do krabice.
"Teď ho vyndejte a řekněte mi, jako co to vypadá!
Prodavač vytáhl prst a znechuceně si jej prohlédl.
"Uf, vypadá to jako hovno..."
"Taky že je! A vzal bych si dvě roličky toaletního papíru."

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 01 úno 2016 23:55 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Policie zastaví řidiče a vyzve ho,aby podstoupil orientační dechovou zkoušku.
Řidič tedy dýchne.
Policajt nevěřícně kouká na display který ukazuje 2 45 a ukáže ho řidiči.
Řidič : Panebože to zas dostanu od starý držkovou.Tři čtvrtě na tři a já ještě nejsem doma.....

Blondýna : dnes mám opravdu narvaný den.
Musím dnes k zubaři,na manikůru na pedikůru a na gyndu.
Hlavně nepoplést co mám komu ukázat.

Inzerát:
Prodám Otův slovník naučný.Už ho nepotřebuji.
Oženil jsem se a má žena ví vše.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 03 úno 2016 10:58 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
U benzínové pumpy v Německu zastaví auto. Řidič vystoupí, stáhne kalhoty, vrazí si do prdele tankovací pistoli a tváří se slastně.
Od vedlejšího stojanu na něj zděšeně řve tatínek od rodiny, doteď v poklidu tankující svého Prassata:
"Ist das normal?"
A odpověď zvrhlíka: "Nein, das ist Super!"

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 03 úno 2016 12:23 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Doslovný citát. Nic nepřidáno, nic nevynecháno.

"Ja mam v pokoji TANNOY 636 a 638. ja kdyz si kupoval ty prvni, tak mi je vnutil kamarad od kamarada v Datartu do myho pokoje, pak jsem se prestehoval do pokoje 7x5 a chtel jsem vic, tak jsem koupil jeste ty 300W a mam to zapojene jako 2x stereo proti sobe na dalku 7m a hraje to moc hezky, ja chci plno zvuku stejne vsude kolem. K tomu to muzu i zapnout na 2x 3 bedny nebo 1x 3 bedny nebo 2x dve bedny, nebo 1x 2 bedny.
Takze ty 200W maji ale hezci zvuk - to jsou bedny podle mych predstav - to nema bas reflex, to hraje luxusne a pritom moderne, je to svezi. ty druhe bedny jsou tak spis nekam do baru - ty uz maji asi ten bas reflex, ale oni v papiru pisou jen twin cavity (cosi) . jsou to vzadu dve kulate diry a uvnitr molitan.
zesilovac mam od sony receiver 5plus1 - tu nejlspsi verzi ESPRIT 80W - to je krasny a ma to perfertni ovladac, kde je vsechno napsano slovne a byl k tomu jeste nastavec na jejich sony zvuk pro rozne filmy na DVD a ten ovladac k tomu CD/DV stiti ve tme - glowing a kdyz se prepne CD - sviti CD a jsou tam vsechny ovladace jako na CD a kdyz se zapne DVD sviti DVD - pisu o tom protoze uz dlouho DVD prehravac CD jen prehraje ale nema na ovladaci ty moznosti jako CD prehravac. Chytne to kazdy CD i DVD - lidi o tom s uzasem stale pisou na netu na yahoo, jak to je kvalitni, ze to vezme kazdy sunt, jak to je tezky, cely kovovy.
Ale chci napsat, ze ten primy vstup je pro me dobry jen pro gramofon, jinak poustim Karaoke volbu, ktera je jen pro 2x2 bedny, ale ktera je mnohem hezci a nekdy si tam navolim neco pro 3 bedny, ale to je uz zkreslene jinak.
Pokud ja si zapnu tady tu aiwu s pocitacem a tam navolim ROCK plus superbas a na pocitaci na softwaru a lespi zvukovce navolim SRS WOW - chci to WOW, tak to je WOW a ja chci tohle!!! Ja mam rad stredove vlny, proto mam tannoy ale hlavne ten cinkavy cisty moderni svezi zvuk plny energie ve kterem je i dostatek basu - ale ten zvuk musi byt svezi, ale mel by byt i hutny, ale to bych na ten pocitac musel zapojit ty Tannoy 200W, ale kdyz u toho sedim tak stejne nepotrebuji, ale ja chci aby mi to zaplnilo vic vzduch a nemuselo to rvat a bylo to slyset kvalitne - to chchi do kuchyne. Lepsi je hudba, ktera nejde jen jako z jednoho bodu, ale jde tak vice a pritom nenasilne."


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 03 úno 2016 13:27 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Drsné... :|

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 03 úno 2016 14:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Ako sa nazýva osoba baviaca sa na utrpení ostatných? Lebo ja som pri čítaní ransomovho príspevku celkom trpel a neviem, ako ho (ransoma) nazvať, keďže to dal do zábavného threadu...

BTW tento thread je len pre modrých?

EDIT: nevermind, všimol som si príspevok od čierneho (no racist tho)...

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 03 úno 2016 14:37 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jsem škodolibý a zlomyslný a rád se bavím na účet druhých.
Příloha:
Stop.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 22:12 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
DOTAZ V PORADNĚ:

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade Přítelkyně 1.0 na verzi Manželka 1.0 a nový program nečekaně spustil proces Děti s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů.

V manuálu přitom není tato funkce uvedena. Mimoto Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému.

Ostatní programy, jako například Noční poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.

Zdá se, ze Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

------------------------------------------------------------

ODPOVĚĎ :

Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí lehkovážně přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíce se, ze je to jen neškodná zábavná utilita.

Manželka 1.0 je ale ve skutečnosti velmi nebezpečný virus navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace (většinou nežádoucí, např. Naval prachy 2.3) a postupně převzal vládu nad celým systémem.

Pokud je známo, neexistuje antivirový systém, který by byl schopen proti němu účinně zasáhnout.

V žádném případě se proto do instalace nepouštějte! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 je obvykle velmi obtížné a běžně mívá za následek vážné poškození systémových zdrojů.

Někteří uživatelé se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. přeinstalovat Manželku 1.0 na Manželku 2.0, ale narazili na ještě více problémů, než v původním systému.

Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což působí konflikty s následným kolapsem systému.

Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou naopak navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Jedinou možností, jak se vyhnout problémům, je proto neinstalovat software Manželka, ale používat pouze Přítelkyni. Nyní je však již pozdě, můžete jen varovat své známé.

Ještě jedno důležité upozornění: po instalaci Manželky 1.0 často dochází k samovolné nedokumentované instalaci programu Tchýně 6.4! Následky pro systém bývají srovnatelné s Manželkou 1.0.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 23:10 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Snad nebude tak zle. Bohatí machometáni mají na Manželku dokonce síťovou licenci - až na čtyři pracovní stanice.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 23:34 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
ransom píše:
"zesilovac mam od sony receiver 5plus1 - tu nejlspsi verzi ESPRIT 80W - to je krasny a ma to perfertni ovladac, kde je vsechno napsano slovne a byl k tomu jeste nastavec na jejich sony zvuk pro rozne filmy na DVD a ten ovladac k tomu CD/DV stiti ve tme - glowing a kdyz se prepne CD - sviti CD a jsou tam vsechny ovladace jako na CD a kdyz se zapne DVD sviti DVD - pisu o tom protoze uz dlouho DVD prehravac CD jen prehraje ale nema na ovladaci ty moznosti jako CD prehravac. Chytne to kazdy CD i DVD - lidi o tom s uzasem stale pisou na netu na yahoo, jak to je kvalitni, ze to vezme kazdy sunt, jak to je tezky, cely kovovy."

"Dyk more mam Sony, sluchátka úplně hrubý, k tomu ten kabel úplně hrubéj, mam jack, maléj, úplně hrubéj a k tomu nástavec na velkej, úp'ně hrubý."
https://www.youtube.com/watch?v=NizUt0_b25g


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 25 úno 2016 21:25 

Registrován: 16 kvě 2012 20:33
Příspěvky: 73
Kraj: SR - Bratislavský
jedna z mojich obľúbených skladieb (od Soft Cell)trochu inak
http://www.mojevideo.sk/video/1e39c/13_ ... _love.html


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 08:20 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Dva Němci:
"Naše děťátko dneska řeklo své první slovo!"
"No perfektní, blahopřeji! A jaké slovo to bylo? Máma? Táta?"
"Kraftfahrzeughaftpflichtversicherung".

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 09:30 

Registrován: 02 čer 2012 20:45
Příspěvky: 591
Bydliště: Bratislava IV
Kraj: SR - Bratislavský
:lol:

_________________
Sony TC-129


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 16:49 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
V práci děláme ve dvou. Mám do party o nějakých pětadvacet roků mladšího kolegu. Taková tichá voda, ale má skvělý suchý humor a dovede mě naprosto kouzelně utřít. Což mě ohromně baví.

Jednou jsem někomu vykládal, jak jsem uměl už ve čtyřech letech číst.
Pavlík na to: "To´s na tom byl líp jak teď."

Dnes jsme nabírali ve velkoskladu nějaký drobný materiál. Vždycky je tam sranda. Pan velkoskladník se mě ptal, jestli na to chci igelitový pytlík.
Já jsem se zděsil: "Pane Škrdla, přece mi nemůžete dávat na hraní igeliťák. Co když si ho v nestřeženým okamžiku natáhnu přes hlavu a udusím se?"
A Pavlík: "Dejte mu jich deset."


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 17:42 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Jo tak s takovýmhle kolegou by mě to bavilo. Naštěstí tady v práci mám dva kolegy stejné krevní skupiny, akorát se nezajímají ano o HiFi, ani o muziku.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 22:06 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jsou aspoň 96%?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 22:40 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Jsou. My nejsme ČD ani JLV.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 26 úno 2016 23:53 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ale u JLV mi aspoň natřepou polštářek a na prostěradlo rozhodí pár růžových okvětních plátků...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 27 úno 2016 00:37 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom:
Ty ve vlaku čucháš ? To jsi odvaha ... :lol:
Já jsem za mlada jezdil vlakem a stačilo mi, že okno jde otevřít a není moc posranej hajzl ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 687 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group