Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 22:26


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 687 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 23 dub 2020 21:52 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
https://unicornme.ae/

Jednorožec sa nepriznal!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 dub 2020 08:33 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
tohle je ještě houby, a co unicorn benzinky: https://cerpaci-stanice.eu/unicorn a unicorn software: https://unicorn.com/cs/
krom toho má firmu na pronájem nemovitostí: https://rejstrik-firem.kurzy.cz/26456222/unicorn-as/
asi místní Elon Musk 8-) :D :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 dub 2020 08:44 

Registrován: 02 led 2011 12:53
Příspěvky: 854
Kraj: SR - Trenčianský
To by vysvetľovalo, prečo sem dáva projekty a nič zato nechce :D Takže je navyše aj filantrop :D

_________________
4xJPA50, 2xJPA250, 2xJPA250, DPA223, Harrison X1000, Teson A2200, A2400, Luxman L-430, Dual CV1462, CS704, DAC MagicPlus, Senn HD558, Golem II


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 dub 2020 13:49 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Jste jen obyčejná banda břídilů, když vám to trvalo tak dlouho. Na MBCC mě odhalili podstatně dřív. :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 dub 2020 17:18 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
:D :D :D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 29 dub 2020 06:45 
Řádný člen

Registrován: 10 bře 2013 22:44
Příspěvky: 143
Kraj: ČR - Zlínský
A pak jsou treba takoveto perly :-)

https://www.youtube.com/watch?v=6c1R5eLWMnY


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 27 črc 2020 11:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Není to naaranžované. Prostě jsem šel okolo a vyfotil.
Příloha:
seru na to.jpeg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 27 črc 2020 17:25 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2010 13:03
Příspěvky: 262
Kraj: ČR - Olomoucký
To vypadá na 100% dětské práce...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 08:35 

Registrován: 02 čer 2012 20:45
Příspěvky: 591
Bydliště: Bratislava IV
Kraj: SR - Bratislavský
V utorok som si so záujmom pozrel na STV film Teorie tygra. Je to majstrovsky odpudzujúco podaný príbeh slniečkárky, ktorá, keďže má jediný správny názor na všetko, týra svojho manžela. To je vlastne v skratke celá podstata slniečkárstva, ale o tom inokedy.
Mňa osobne zaujala scéna, keď zverolekár Jan prišiel domov, nikde nikoho a v slobodnej atmosfére si uvaril kávu. Vtedy sa tam objavila Olga, s pokarhaním mu vyliala kávu do dresu a rozhodla, že lepšie budú bylinky.
Veril by niekto, že aj ja som sa tam našiel? Keď večer v posteli zaspávam, hladný som ako hovado. Predstavujem si, aké jedlo si ráno urobím keď vstanem. Takmer vždy myšlienky smerujú k pečenej slanine s vajíčkom. Ráno na to zabudnem, natriem si nejakého lekváru na kus chleba, urobím si kávu a sadnem si k správam a fóram. Pred pár týždňami som nezabudol, nakrájal som slaninu, dal panvu na dosku a... A vo dverách sa objavila žena. "Ako môžeš jesť takýto sajrajt, ukáž, ja ti to pripravím o moc lepšie". Odložila slaninu. Hodila na panvu nakrájanú brokolicu, ktorá pri dusení smrdí ako hovno a ja som už mohol iba smutno sedieť s pohľadom zaostreným do blba.

_________________
Sony TC-129


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 08:40 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak to je hodně. Já, když si chystám full english breakfest (slanina, vajíčka, chili fazole, párečky a někdy i něco žampionů) tak ženská už je hodinu v práci, takže nic podobnýho nehrozí, ale u nás je to jinak, pokud by byla přítomná, tak na mě moc té slaniny a vajíček nezbyde...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 08:56 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Xeon u nás máme co se týče jídla demokracii.Vzájemně si nedoporučujeme co je pro koho dobré...
Já bych asi snědl tu brokolici a řekl bych na to nebylo nejspíš... nebylo to zlý, ale teď si dám tu slaninu a vejce. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 09:31 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Xeon: Pozoruhodné, aké má niekto problémy so slniečkármi a aké významy je schopný tomu operatívne podľa potreby pripísať, napr. manipulatívna baba = automaticky slniečkárka. Ja sa považujem tiež za slniečkára a nikmu nič nenútim.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 14:38 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
On si myli pojmy s dojmami...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 15:00 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Mně teda mnoho nesluníčkářů podezírá ze sluníčkářství, ale sluníčkáři mě nazývají kryptofašistou.
Manželce nemám problém říct "sežer si to sama". Ale zrovna brokolici bych si dal s chutí, bo jsem všežravec. Zblajznu kdejakou veganskou sračku, nad kterou masožravci ohrnujou nos. Všežravec žere všechno, včetně trochy masa. Když tedy má kliku a na nějaký natrefí.

Ženské snáz podlehnou všelijakým alternativním životním stylům, východním filozofiím, náboženství. Já myslím, že Xeon myslel sluníčkářstvím tohleto. Ono to hrozně svádí k páchání dobra padni komu padni. To chce shovívavou trpělivost a pevně nastavený mantinely (jsi můj andílek, pusinko, ale ještě jednou mi to kafe vyleješ, tak ti zlámu ti ruce).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 16:03 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Dost dobrý... Ony existují všelijaký variace na úchyly, sluníčkáři - vítači, sluníčkáři - ekoteroristi apod., ani se nesnažím je všecky pojmenovat. Já jsem v jádru pesimista. A díky tomu obvykle nebývám nepříjemně překvapen. Ale to co se děje teď je i mimo moje pesimistický představy o dalším fungování téhle civilizace. Asi budeme historicky první civilizace, kterou zlomila epidemie - neepidemie, třeba oproti indiánům, který fakt zdecimovala chřipka, neštovice a levnej chlast... Evropská civilizace, která historicky dokázala vyhnat Araby ze Španělska, Turky, Čingischána i Rusy zase zpátky na východ, nakonec dohraje na takovouhle prasečinu, když před sto lety mnohem smrtelnější kmen chřipky vlastně nakonec tu civilizaci posílil, stejně jako morový rány ve středověku...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 16:26 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kodl: A já bych z toho zase nebyl takovej předposranej.
Ransom: Já to mám stejně.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 16:33 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Kodl - Tvoj svet Ti nezavidim.
A som prilezitostny slnieckar. Ked je komu k comu pre dobru vec - rad pomozem.
Asi son aj ten zasrany Liberal, uznavam inym pravo na ich nazor.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 18:25 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Ale to já taky, kdybych upíral ostatním jejich názor, musel bych se buď izolovat já, nebo izolovat ostatní, což je dnes dost těžký, nevím o žádné volné poustevně... Někde jsem četl, že lidi, kteří mají diagnostikovaný deprese, vlastně vidí svět kolem sebe tak, jak je, a naopak, do šaškecu by měli přijít ti ostatní, protože realita určitě bude horší, než si představují :) (šaškec - po brněnsku psychiatrická léčebna). Já si je zatím diagnostikovat nenechal, nepřijde mi to nutný, protože podle moderní lékařské vědy není zdravej nikdo, všichni zdánlivě zdraví jsou jenom špatně diagnostikovaní pacienti 8-) .


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2020 19:49 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Hele, já to mám diagnostikovaný. Endogenní deprese. To není depka z nějakýho nezdaru, která přijde a zase odejde. To je taková ta celoživotní, hluboká, zničující, bez zjevné příčiny, způsobená nějakou vrozenou nebo v dětství získanou neurochemickou poruchou. Nikomu bych ty stavy nepřál zažít. Nadosmrti už budu fungovat jenom když si denně zobnu bobuli. Přesto jsem spíš optimista a srandista.
Že naše civilizace končí, je mi dávno známo. Vyčerpala se, přežila a v budoucnu ji převálcuje nějaká mladší, vitálnější, agresivnější a nezdegenerovaná (a zase jen do času). I civilizace prožívají dokola stále stejné cykly růstu, dobývání místa k životu, stárnutí a umírání. Stejně jako cokoli živého.
No ale nic z toho mi nezabrání radovat se. Svět je i tak krásnej.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda musí bejt
PříspěvekNapsal: 25 zář 2020 08:54 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
jo, obzvlášť když máš na víkend na chatu koupenou malou bečku Krakonoše 11° a celkem výběr potravin na gril. To ani nebude vadit, že pořád prší...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 687 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group