Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 07:17


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 zář 2016 20:16 

Registrován: 17 pro 2015 18:07
Příspěvky: 662
Kraj: ČR - Pardubický
Jak to chodi AUKRU?, Musím se registrova?. Mám zájem prodat zes, PIONNER- A 339 ale fakt zadarmo ne, jako psali "chudáci " s Bazože cituji "slevu mně dáte? :x , Za 850 jim to je moc.

Tak mně to nebaví, tak se ptam na Aukru je větši uspešnost to bouchnout za více pěněz?? ;)

_________________
Rybin


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 zář 2016 20:55 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
jo, musíš se registrovat, za vystavenáí předmětu něco zaplatíš a třeba neprodáš, a o tom to je - už jsem třikrát vystavoval rackovou skříň 42U a 3000Kč vyvolávací cena je moc, pokud by to mělo být za míň, vezu to do šrotu...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 zář 2016 20:57 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
http://aukro.cz/country_pages/56/0/user_agreement.php#4

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 zář 2016 21:02 

Registrován: 17 pro 2015 18:07
Příspěvky: 662
Kraj: ČR - Pardubický
hm, na to ser., sberně dvory mame také. :shock: , ne tak jsi nechám mam 4 pokoje :)

_________________
Rybin


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 01 led 2017 16:41 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Má někdo zkušenosti s nákupem z Polského Aukra? (Allegro). Co sem četl, že když se tam přihlásim s českým účtem, tak lze kupovat, pokud nemá člověk přímo nastaveno že do zahraničí nezasílá.
Chci si koupit jeden dvd přehrávač za dost dobrou cenu ale zatim mi neodepsal a nechci aby mi to někdo nevyfoukl



E: Tak nic, ukázalo to že nesouhlasí se zasláním až když sem dal koupit. To mě fakt sere.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 06 bře 2017 07:38 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
TASK: Aukro se od Allegra trhlo, takže za chvilku to propojení už fungovat nebude a budeš v klidu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 21:05 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2011 19:11
Příspěvky: 460
Bydliště: Kénig pfeld Bémerland
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak už ´´To´´je.A je to děs.Podařilo se mi nainstalovat nějaké věci na prodej,ale již několik dní to nefachčí.
Jinak jak zde bejvá zvykem,každá změna je vždy k horšímu.Začalo to již dříve,že prodávající nemohl dát
recenzi na kupujícího atd.Jak to vidíte vy?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 21:16 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Hnus. Fakt, čím hůř, tím líp, jinak si to neumím vysvětlit.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 21:52 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ano, ano.
Psal jsem na Aukro přes kontaktní formulář hned několik věcných dotazů - zmizelé funkce a nastavení v osobním účtu (Moje Aukro), špatně fungující otvírání odkazu v nové záložce ve Firefoxu, nefunkční mobilní aplikace, chybějící filtry ve vyhledávání, převzaté nesmyslné řazení rubrik etc.

V průběhu týdne jsem dostal hned tři maily, všechny v tom smyslu: Nestačíme odpovídat, věříme že většinu odpovědí najdete v nápovědě Aukra, a kdyby přeci jenom ne, použijte směle kontaktní formulář a my vám odpovíme...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 16 srp 2017 23:25 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Já si koupil minulý týden na aukru LP, dotyčný to chtěl zaplati na svůj účet, a kdyby mi neposlal číslo účtu do mailu, tak bych je nikde na aukru nezjistil, což dřív bylo bez problému. Asi to chtějí zabalit, říkají si o to, tiskem prošlo, že i dost zdražili vystavení předmětu, hlavně těm, co se jim upsali, že jinde nebudou prodávat...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 17 srp 2017 09:25 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2011 19:11
Příspěvky: 460
Bydliště: Kénig pfeld Bémerland
Kraj: ČR - Jihomoravský
Včera jsem chtěl na Aukru vystavit knihu.Po nastavení stránky a potvrzení k odeslání se to kouslo a nic.
Celé Aukro je jak zpomalený film a na konci jsem nasrán,že to nedopadlo jak mělo!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 srp 2017 22:25 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Mě docela nasralo že sem musel poslat scan občanky abych se vůbec dostal na účet a ani trochu se mi to nelíbí, ikdyž na jednu stranu je to dobrý kvůli šmejdům co chtěj okrádat. Nevim proč vůbec ten novej web spouštěli tak brzo když to je takhle neoptimalizovaný furt.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 19 srp 2017 22:36 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Yarmil píše:
Včera jsem chtěl na Aukru vystavit knihu.Po nastavení stránky a potvrzení k odeslání se to kouslo a nic.
Celé Aukro je jak zpomalený film a na konci jsem nasrán,že to nedopadlo jak mělo!

Já už jsem těm "expertům" psal - omluvili se, ale za to si h... koupíme, že.
Je to SW zprasené, až hrůza. Mají z ostudy kabát po celém webu. Tuhle nedopečeninu vůbec neměli zveřejnit. Někdo mi dokonce říkal, že prodejce vůbec nedostane avízo, že to někdo koupil.

Jinak je to poučení: Je jasně vidět, kdy stál za systémem až do změny - polské Allegro. CZ sekce vůbec ani netuší, jak se dělá software, co má jak chodit a jak to udělat, aby to tak chodilo. A to měli odvahu se od Poláků odtrhnout .... hahaha :lol: Podle mne Aukro padne.

BTW: Já objevil fintu: nechodí jim to v MSIE 11. Ve FF Ti to potvrzení o vystavení nebo změně přijde.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 10 zář 2017 06:55 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2014 13:03
Příspěvky: 27
Kraj: SR - Trenčianský
TASK píše:
...že sem musel poslat scan občanky abych se vůbec dostal na účet....

tak vidim, ze nie som sam. meno, heslo urcite v poriadku a ze posli kopiu obcianky. no trt makovy, nikdy som tam nic nepredaval, len kupoval, tak budu mat odteraz o minus jedneho kupujuceho menej.

_________________
Čím som starší, tým mám pocit, že všetko hrá rovnako dobre....


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 10 zář 2017 10:42 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2011 19:11
Příspěvky: 460
Bydliště: Kénig pfeld Bémerland
Kraj: ČR - Jihomoravský
Když jsem se po té poslední změně zkoušel přihlásit(jako starý člen),tak to po mně občanku také chtělo,ale podařilo se mi to nějak obejít.Už bohužel nevím jak.
Teď mi zas přišel mail Aukro -účtárna daňový doklad.Což asi musí ze zákona dělat,že platí daně za služby,které Ti poskytují.Ovšem jako uživatel nepoznám podle čísla aukce na výpisu o co šlo.To bych si musel
ukládat skreeny všech svých aukcí,neb na aukru je to po skončení již nedostupné.
Také mne serenáduje ,že po aukci kde jsem neprodal a chci ji opakovat nelze měnit zadání.Třeba snížit cenu,dopsat popis a pod.Nebo že bych to neuměl?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUKRO
PříspěvekNapsal: 10 zář 2017 11:38 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Upravit cenu atd neprodaného předmětu určitě jde. (já osobně si vždy co nejvíc věcí ukládám do šablony a pak jí jen vyberu a upravim).

Moje aukro - Můj prodej - Neprodáno - a u šipečky s předmětem je znovu prodat kde ti to zobrazí celou šablonu před prodejem.


Aukro je teď po updatu fakt ODPAD už to je snad měsíc a furt tam toho tuna nefunguje... Už nelze vůbec psát zprávy uživatelům, jen přes aukce (formulář) a 70% lidem ani email nedojde..
Sem stavěl tátovi počítač a když sem koupil základní desku, tak sem čekal přes tejden na odpověď s číslem účtu, i po 5 odeslaných žádostí. Ikdyž ten prodejce byl jasně online a nikdy nenapsal. Sem mu potom udělil negativ kvůli nekomunikaci a zdržení celého projektu. Až nějak po deseti dnech mi od něj došel email protože ho musel najít přes web zvlášt a zjistil sem že nám oboum vůbec emaily nedošli.
Psal sem kvůli aukcím ještě asi 4 dalším lidem a taky nikomu nic nedošlo.

Takže bacha na to, ty formuláře vůbec skoro nefungujou....

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group