Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 11:15


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Podlahová zásuvka XLR
PříspěvekNapsal: 02 dub 2017 22:59 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Zdravím. potreboval by som poradiť nejaký produkt. Zháňam podlahové zásuvky s XLR konektorom, kde by som mohol v prípade potreby pripojiť mikrofón, prípadne nejakú krabicu kde by som panelový XLR namontoval. Mám predstavu dačo také, ale v rozumnejšej cene, keďže táto stojí cez 200€ za kus.

Obrázek


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podlahová zásuvka XLR
PříspěvekNapsal: 02 dub 2017 23:35 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
kopos dělá podlahový krabice, ale na víc 45mm modulů, cenovky jsou podstatně menší. Pak by v tom mohly být zároveň zásuvky na 230V a třeba i datovka... https://www.esvit.cz/kopos-kopobox-mini-l-kb-sestava-viceucelove-pristrojove-krabice#detail noa do modulu 45mm existuje i záslepka, a do té si dáš co je ti libo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podlahová zásuvka XLR
PříspěvekNapsal: 12 dub 2017 00:44 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Bude to do kostola, riešia tam teraz dlažbu tak chceli zriešiť aj mikrofónne káble do podlahy. V podlahe bude iba mikrofóny kábel v podstate tam nič iné ako jedno panelové XLR-ko netreba. Chcel som aby konektory boli skryté, t.j.panelový XLR v krabici do neho prakticky skoro trvale pichnutý kábel XLR-XLR k mikrofónu. Vonku by išiel iba káblik vo výreze a krabica by sa zatvorila mala by byť čo možno najmenšia. S tou MINI L KB by to nešlo tá musí byť otvorená keď je tam niečo pichnuté. Prvotná úvaha bola zapustiť nejakú univerzálnu plastovú inštalačnú krabičku zarovno s podlahou s tým, že sa panelový XLR sa dá na vrch, no to riešenie je dosť nešikovné, lebo o to môže niekto zakopnúť a takisto pri umývaní by do toho zatiekla voda - zlé skúsenosti s iného kostola málokedy to vydrží viac než rok bez výmeny konektora. Ešte by bola možnosť potiahnúť kábely neprerušene od powermixu až k mikrofónom s tým že by to vyšlo z podlahy iba v nejakej trubke, no musel by som ich vymeniť, teraz sú natiahnuté po podlahe popod koberec do spojovacej krabice s tromi panelovými XLR (vedľa oltára) a z nej káble XLR-XLR k 2 mikrofónom po koberci aby sa dali posunúť stojany. Tiež mám obavu aby pri prechode s podlahy sa ten kábel po čase neulomil. Teraz sa bude robiť dlažba a chcel by som to zapustiť do betónu s káblom vyjsť rovno pri mieste, kde budú mikrofómy (sedes, oltár, kazateľnica).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group