Poslední návštěva: Právě je 23 dub 2024 18:52


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 19:15 

Registrován: 31 říj 2020 20:40
Příspěvky: 19
Kraj: ČR - Královéhradecký
S Lukyssem jsem domluvený, že to vykomunikuje s prodejcem, pošle jim i to video. Myslím, že si to nechával poslat z Německa jako každý jiný, jen ve větším množství
Pro tu reklamaci se rozhodneme až podle toho jak se k tomu postaví
Když to dělají oba basáky, vypadá to na celou vadnou sérii, třeba o tom problému vědí
Každopádně dám vědět, jak to dopadlo


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 19:33 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
rezzy: Chceš vulgarizmus? Ok, choď do piče. To je posledné, čo ti píšem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3-pásmo "URS3100"
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 21:31 

Registrován: 02 led 2011 12:53
Příspěvky: 854
Kraj: SR - Trenčianský
Na jednej strane sa treba pozerať aj na širšie súvislosti, prečo išla kvalita dole. Nie pri všetkých kusoch.
Na druhej strane, rada DC je základná najnižšia rada, cenovo prijateľná.

_________________
4xJPA50, 2xJPA250, 2xJPA250, DPA223, Harrison X1000, Teson A2200, A2400, Luxman L-430, Dual CV1462, CS704, DAC MagicPlus, Senn HD558, Golem II


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 22:08 

Registrován: 03 led 2020 19:30
Příspěvky: 176
Bydliště: Benešov
Kraj: ČR - Středočeský
Také jsem měl malý problém s Daytonem. S reproobchodem jsem se normálně domluvil a vyřešili jsme to v pohodě slevou od prodejce v Evropě.Reproobchod to vyřídil k mé spokojenosti. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 30 bře 2021 22:16 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Rezzy:
Tvé otázky byla od samotného počátku položené tak, že v několika lidech nezávisle na sobě probudily intenzivní pocit, že obviňiuješ prodejce z dodání šmejdu.
Buď toho dobra a už o tom nepolemizuj.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 08:25 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
TheLastUnicorn píše:
rezzy: Chceš vulgarizmus? Ok, choď do piče. To je posledné, čo ti píšem.


" Dobre rano TLU "


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 08:26 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Už jsem tu, reproduktory Dayton byly kupované v http://www.soundimports.eu a zákazníkovi byly předány úplně nové, nešlo o nějaké druhojakostní testované či použité zboží, pokud se míří tímto směrem. Tak jak to bylo přijato z Nizozemska, tak to bylo dále prodáno.

Reklamaci sepisuji a dám pak veřejně vědět stanovisko, které obdržím.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 08:49 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
http://repromania.net/forum/viewtopic.php?f=61&t=8423

Výsledok spochybňovania ľudí, ktorí zadarmo roky času a kopu síl venovali kvalitným projektom v prospech iných pár idiotmi. :(

Aj Tebe pekný deň, Rezzy


Nahoru
Online Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 09:30 

Registrován: 22 črc 2009 10:57
Příspěvky: 386
Nechcem nikomu chytať stranu, ale z toho čo som si tu prečítal, nešlo o nejaký vyhrotený problém. Podľa môjho názoru sa to nemuselo riešiť zmazaním asi najúspešnejšieho a najčítanejšieho vlákna na tomto fóre. Nijako sa ma to netýka, len konštatujem ... :o :roll:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 09:39 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1806
Kraj: ČR - Jihomoravský
Taky z toho mám dojem, že tohle byly většinou podařený konstrukce, některý jsem i realizoval.
Já osobně, pokud někdy něco zveřejním, tak už to veřejný nechám, a když doba plyne a změním názor, tak k tomu maximálně napíšu nějakej koment, že tehdy a tehdy mi to připadalo jako dobrý řešení. Ale historie je to, co už se stalo, a nemělo by se v ní škrtat.
Stejně tak z internetu zmizela spousta zajímavejch informací, třeba koncert Rammstein v ranných 90-tých letech v Brně, v objektu Edison Garden (bývalá elektrárna pro Mahenovo divadlo). Objekt už je dnes zbořenej a ani o tom koncertu není na netu nic. Ale to už jsem hodně offtopic, to patří spíš do "co mě dnes naštvalo"


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 10:02 
Řádný člen

Registrován: 10 bře 2013 22:44
Příspěvky: 143
Kraj: ČR - Zlínský
Rezzy, pokud jsem to vcera cetl v dnes jiz neexistujicim vlakne dobre tak celou tuhle naprosto zbytecnou diskusi o neserioznosti ci serioznosti prodejce zpusobilo jedno jedinne slovicko zacinajici na pismeno 'v' v otazce kterou jsi napsal. Navic, mohl jsi ho vynechat a totalne by to zmenilo vyznam one napsane vety.
Vysledek?
Vymazana ta uplne nejzajimavejsi cast fora.
Dekujeme prevelice.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 10:28 
Uživatelský avatar

Registrován: 01 říj 2013 13:13
Příspěvky: 62
Bydliště: u Olomóca
Kraj: ČR - Olomoucký
Já se nestačím divit co se tu děje...
Lidi vzpamatujte se! Vážně byla celá ta reakce přiměřená tomu co se "stalo"?
Nemáme všichni dost jiných problémů?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 12:00 

Registrován: 07 pro 2016 21:11
Příspěvky: 37
Kraj: SR - Košický
A já som akurát včera chcel začať s hromobedňami :(


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 12:02 

Registrován: 02 led 2011 12:53
Příspěvky: 854
Kraj: SR - Trenčianský
Godz a aj pre ostatných? Vážne si myslíte, že je za tým len táto téma a vyhrotené príspevky? To by bolo naivné.
Len v skratke...je za tým dlhotrvajúca a stupňujúca sa je*losť (pre je*nutných treba doplniť písmenko "b" namiesto hviezdičky) a drzosť ľudí.

http://repromania.net/forum/viewtopic.php?f=32&t=8377

_________________
4xJPA50, 2xJPA250, 2xJPA250, DPA223, Harrison X1000, Teson A2200, A2400, Luxman L-430, Dual CV1462, CS704, DAC MagicPlus, Senn HD558, Golem II


Naposledy upravil penjo dne 31 bře 2021 13:41, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 12:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5957
Kraj: SR - Trenčianský
Nerejpejte se v tom. Rezzy opravdu způsobil už jen to přetečení té sklenice. Penjo to vlastně všechno napsal za mně.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 12:35 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Já jsem teď poměrně dlouho diskuzi nečetl, tak mně asi i něco uniklo. Budu to teď vše pročítat.

Rezzy - já jsem nějak někomu mou obchodní činností uškodil? Zamítl neoprávněnou reklamaci, nebo tak? Přemýšlím nad tím, co bylo naznačováno. Díky za odpověď.
Samozřejmě to co nedovážím přímo já, ale bere se přes prostředníky, tak tam zázraky vyjednat neumím.

TLU & PENJO - snad není všem dnům konec


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 14:07 

Registrován: 24 úno 2020 18:05
Příspěvky: 24
Kraj: SR - Bratislavský
LuKyss píše:
Já jsem teď poměrně dlouho diskuzi nečetl, tak mně asi i něco uniklo. Budu to teď vše pročítat.

Rezzy - já jsem nějak někomu mou obchodní činností uškodil? Zamítl neoprávněnou reklamaci, nebo tak? Přemýšlím nad tím, co bylo naznačováno. Díky za odpověď.
Samozřejmě to co nedovážím přímo já, ale bere se přes prostředníky, tak tam zázraky vyjednat neumím.

TLU & PENJO - snad není všem dnům konec


Pre boha - Lukyss, ved ja som ta ani omylom, ani nahodou, ani absolutne nijak nespomenul. Iba som chcel vediet, kde boli repra kupene
Toto je kompletny a cely text, ktory som ja napisal:

"Ahoj, na tych prvych videach bolo to drncanie v oboch bedniach, cize na oboch basakoch je rovnaka zavada? A kde boli tie vydarene repra kupovane ? "

To je vsetko !
Mozno boli kupene na bazosi od nejakeho podvodnika, cez Aukro, v komisionale, na Aliexprese, co ja viem kde......ale to je vsetko co som chcel vediet !
Potom sa do veci zapojil Ramsom a zacal sa rozculovat ze predajca nezodpoveda za kvalitu vyroby bla bla bla .... a do celej veci ta zatiahol on, nie ja. Kurnik-sopa kde ja som v tych dvoch vetach spominal Lukyssa, alebo TLU ?????
To ze si niekto v hlave vykonstruuje ako som to myslel uz nieje moj problem. Mna sa nikto nic nepytal, iba tu do mna zacali kopat zo vsetkych stran.
Preco sa do debaty zapojil TLU ja netusim, ja som od neho nic nechcel, nic som sa ho nepytal, kvalita ci nekvalita reproduktorov nijako nesuvisi s jeho pracou, ale na urazky a osocovanie nemal najmensi dovod. To si musi zrovnat v hlave sam.

(mimochodom pri presuvani diskusie sa stratilo zopar prispevkov z jej zaciatku )


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 16:18 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Nevzpomínám si, že bych se rozčiloval. Ba dokonce jsem si z toho tady dělal i srandu.

1) Příspěvky nkam nezmizely. Vlákno bylo rozdělené v místě, kde diskuze odbočila ke sporu. To původní vlákno je ale od večera celé smazané, neb tak si to přál jeho zakladatel.
2) Opakuješ dokola svou repliku. Ale pak následovaly nějaké odpovědi a pak další tvoje replika - cosi o serióznosti prodejce při reklamaci. Dohromady v té situaci tvé dotazy opravdu vyzněly jako rejpání. Kolik lidí ti ještě musí potvrdit, že to viděli podobně?
3) Navrhnul jsem smír ve smyslu "Uznej, že to nechtíc vyznělo blbě a my uznáme že jsi to tak nemyslel".
4) Kdo všechno se vyjadřoval, po tom ti nic není. Fórum znamená, že si k jakémukoli tématu kdokoli řekne co chce.
5) Proč jsem odpovídal za druhé, to jsem vysvětlil, i když ti po tom taky nic není. I kdyby v tom nebylo nic víc, než že tohle fórum celé patří Lukyssovi jako jeho soukromá dobročinná aktivita, a že já (jako jím pověřený moderátor) hájím jeho zájmy. Pokud Lukyssovi bude vadit, že mluvím za něj, dá mi to sežrat sám.
6) Upozorňoval jsem tě, že je něco špatně. Pokud se chceš dohadovat, zkus hrát fotbal a dohaduj se s tím pánem, co to píská.

Co tedy víc chceš? Pojď diskutovat o reprácích a zesilovačích, nebo o muzice, o kutění, o pivu, o gramofonech a empétrojkách, a neblbni.
Nepoužívám smajlíky - ze zásady. Takže jen pro info: Psal jsem to s přátelským úsměvem. (Mohl jsem se u toho vyfotit a dát fotku místo smajlíka. Bohužel však ženy, děti, psy, a obecně každého bez ocelových nervů svým vzhledem děsím...)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 17:47 

Registrován: 22 črc 2009 10:57
Příspěvky: 386
Nech sú pohnútky k zmazaniu už dávno zverejnených projektov akékoľvek, pre mňa je to neobvyklé. Veď po svete existuje mnoho fór z podobným zameraním (niektoré sledujem), ale nikdy som nezaznamenal zmazanie histórie. Došlo k zmenám pri publikovaní, z verejných projektov sa stávajú súkromné a platené projekty, s tým nemám problém. Chápem, že otravnosť a neodbytnosť niektorých ľudí nemá hranice, ale toto sa nemuselo stať. Najviac sa to dotkne tých, ktorí hľadajú v problematike orientáciu a zmazaním projektov a diskusii okolo nich strácajú vodítko. Iné fóra, ktoré sa podobnou problematikou zaoberajú ( a tiež rozličné facebookovú skupiny), nie sú ani zďaleka tak komplexné ako toto fórum. VYskytuje sa tu najviac kompetentných ľudí a sú tu publikované dobré nápady, postrehy a riešenia (a nielen z konštrukcie reprosústav). Obávam sa, že práve takýto krok môže (zmazanie úspešného vlákna) kohokoľvek v budúcnosti odradiť vôbec sem niečo dávať. Želám všetkým príjemný večer.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Trampoty s Daytonem
PříspěvekNapsal: 31 bře 2021 18:13 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
K tomu není už co dodat. Lépe bych to nenapsal. Obrovská škoda ze které jsem smutný. Jednoznačně téma kde jsem nejvíc četl bylo vlákno Lasta... Zatím jsem postavil 7 různých párů čtyři z toho jsou od Unicorna s jasným rukopisem.
Omlouvám se za možná zbytečný koment ale nemůžu si pomoci.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group