Poslední návštěva: Právě je 26 dub 2024 23:13


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010 22:36 
Řádný člen

Registrován: 16 srp 2010 08:28
Příspěvky: 74
Bydliště: Studénka - Butovice
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Martine to bych bral,ale jsi trochu zruky tuším 300km :( jinak bych už se hlasil ;)

edit:Na koberec mě ukecává kámoš právě, tak proto sounduju zda bych to udělal druhá varianta je udělat něco podobného co dělá Martin ( barva zasyp + lak )


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 00:34 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Já koberec nesnáším, bedny s ním vypadají jak předpotopní, jediná výhoda je větší mechanická odolnost. Ale jak mile se nacucá vylitým pivem, nasmrádne od kouře z cigaret, nedej bože když si o to nějaký expert típne vajgl, tak je to prostě v prdeli. A výměnu koberce si nedokážu moc dobře představit.
Z lakované bedny pivo setřeš hadrem, od kouře nenasmrádne, vajgl lak nepoškodí. A přelakování není problém, obrousíš, lákneš a je jak nová.
Nejvtipnější na tom je, že ten lak mě vyjde mnohem levněji než koberec a to se prosím bavím o profesionálně používaném laku, který najdeš na bednách jako EAW, RCF...
Sice pravda že je na to třeba mít dražší cajky než na kobercování, nicméně nějaký ten slušný kompresor se vždy hodí.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 07:07 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Tak ja pridám moju skúsenosť aj keď nehovorím že je to správne. Ja som už viac krát použil na lepenie koberca Duvilax na drevo a to z toho dôvodu že som ho mal veľa a hlavne zadarmo.Keď som lepil prvý krát tak som nad tým ani nerozmýšľal ale nemal som problém že bi niekde presiaklo lepidlo jednoducho som natrel tenkú vrstvu a priložil koberec a potom som to zaťažil veľkou doskou a naň dal nejaké tie knihy nechal cca 30 minút a postup opakoval na inej strane boxu.Koberec drží poriadne silno ( nedá sa dať dole no aspoň pokiaľ človek nemá chuť sa hrať z nožíkom v ruke 3 týždne :lol: ) Ale súhlasím že je lepšie mať box v laku ako v koberci .Dnes bi som dával lak ale záleží aj ako plánuješ využívať ten box pokiaľ to ma každý víkend hrať niekde v podniku tak jednoznačne lak !Moje bedne sú na tom aj po asi 5 rokoch na tom skoro ako nové ale využívajú sa len cca 5-15 krát do roka :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 10:45 
Řádný člen

Registrován: 16 srp 2010 08:28
Příspěvky: 74
Bydliště: Studénka - Butovice
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Meresk : zatím to bude na akce občasné, jak sem zjišťoval tu a i viz článek "kde mizí zvukaři" tak mi brzo slezly růžové brýle..... je to tu bída.
Mám tu jistých pár akcí jako kacení máje, ukončení léta , hasičské soutěže a disko na táborech no nic moc ale i to udělá radost a zavzpomíná člověk na dobré časy DJ moderování atd.

Vidím to na lak jak jsem plánoval už ze začátku snad se mi to povede.

Moc všem díky kluci za radu jdu hledat návod od Martina na lakování doma.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 13:55 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Návod je zde - viewtopic.php?f=32&t=1836
Někde ve starších příspěvcích je myslím trošku víc popsané dopodrobna, ale už nevím kde, musel bys hledat, nicméně tohle myslím stačí.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 14:15 
Řádný člen

Registrován: 16 srp 2010 08:28
Příspěvky: 74
Bydliště: Studénka - Butovice
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Díky, už sem taky našel tvé články i ten starší podrobnější jen vybrat barvu (osobně moc černou nemusím má jí každý).

Prosím tě neposlal bys 2-3 fotky jak to vypadá ,když si to dělal ty. Ten sub je z boku a další foto nemůžu teď najít od tebe (jen pro představu jak to bude vypadat).

Jak jsem psal kdybys byl blíž dám to odborníkovi ,ale 800 kiláku to by byla cesta dražší než lak na bednách :roll:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lepenie koberca
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010 16:43 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Zrovna tu žádnou detailní fotku nemám, ale Petr by mohl někde mít vyfocený tehle lak na Class Áčkách.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group