Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 21:01


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 21 úno 2009 20:30 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Zde pište kontaky na opraváře reproduktorů, můžete k nim napsat i vlastní zkušenost a třeba i cenu, termín.

UNIVEX CZ, v.o.s.
Jan Fukala
Na Sedlácích 377
739 34 Šenov
tel.: 608722595
E-mail: sounder.cz (a) seznam.cz
----------------------------------------------------------------------------------------
Karel Kříž
Žižkova 1667
580 01 Havlíčkův Brod
tel.: 602558756
E-mail: kriz (a) akustikabrod . cz

Martinekk napsal: Fakt ochotný človek, aj keď toho mal na práci veľa, tak moju objednávku spravil v priebehu 4 dní, kamarátovi zložil reproduktory tiež veľmi rýchlo a za super cenu.

LuKyss napsal: Příjemné jednání, ceny za převíjení nepřehnané. Kvalita a jednání perfektní. Bohužel dodací lhůty jsou různě dlouhé.

ethernyt napsal: Na základě informací v tomto fóru jsem udělal zkušenost s panem Křížem z Havlíčkova Brodu. A musím souhlasit, solidní cena, rychlé a bezproblémové jednání, profesionálně provedená oprava mého ARN8604. Můžu jedině doporučit!
----------------------------------------------------------------------------------------
Stanislav Šibůrek
Koněšín 127
675 02 Koněšín u Třebíče
tel.: 602 942 885

LuKyss napsal: pan Šibůrek přijímá do opravy veškeré reproduktory, já si u něho nechal převíjet spálený 15" reproduktor od výrobce AC-akustika, 4 kusy ARN6614. Reproduktory jsem mu vzhledem k mé časové tísni zaslal poštou. Reproduktory přišly převinuté do 14 dnů. Cena byla tuším 300-400Kč za převinutí 15" (nepamatuji si přesně).
----------------------------------------------------------------------------------------
Libor Zvěřina
tel.: 516 437 357

Mmjuz napsal: nedaleko Brna v Černé Hoře je velice příjemný člověk Libor Zvěřina. Opravy standartně, spíš snadnější věci - převinutí, výměna utrženého závěsu. Má na závěsy lisy tuším na 8", 12" a 15".
----------------------------------------------------------------------------------------
p. Roman Štěrba - ROLAY
U Byniny 39
757 01 Valašské Meziříčí
Telefon: 571/623948
E-mail: info@rolay.cz
http://www.rolay.cz

Mmjuz napsal: tam mám už poněkud horší zkušenost, nechci tu nikoho pomlouvat, ale tam už si nic opravit raději nenechám. Kontakt bude mít určitě na svých www stránkách.

LuKyss napsal: příklad ceny za úpravu reproduktoru ARO9408 pro použití v subbasových bednách:
cena za výměnu celého membran. systému u 1 ks ARO 9408 je 1500kč. Tato cena je včetně rekonstrukce magnetového obvodu - je nutné pro subbasové použití osoustružit díly obvodu tak aby byla zvětšena výchylka kmitacího systému. Repro se potom hodí jako subbas a je možné ho zatížit 400W. Výměna pouze kmit. cívky stojí 1000kč.


Namagnetování u ARN930 stojí 200Kč, závěs 150Kč a středička kmitačky 50Kč.
----------------------------------------------------------------------------------------
p. Husák
Rostislav Husák
Červenka 169
78401 Litovel
tel.: 585 342 420

Mmjuz napsal: dokáže takřka nemožné, vozím mu i různé atypy padesát let staré a ve většině případů z nich udělá solidní funkční reproduktory, a to včetně nasycení magnetu. Ceny má lidové, vždy podle složitosti opravy a ceny použitého materiálu. Jelikož je zřejmě v republice nejlepší a při tom velice laciný, má toho holt hodně. Jeho služby využívají i firmy jako je Prodance ke svým záručním opravám, což svědčí o maximální kvalitě jeho práce, ale také to má za následek to, že je vytížený na 100% a opravy poměrně dlouho trvají. Ovšem pokud něco extrémě spěchá a člověk potřebuje nutně hrát, chápe to a dá se domluvit i na rychlé opravě bez příplatku.

LuKyss napsal: Už čekám dva a půl měsíce na opravu jednoho reproduktoru, neustále volám a snažím se ho popohnat. Stále jen slibuje že už to bude, že hned zítra odesílá, kecá nic takového mu nevěřte. Co se týče rychlosti, tak rozhodně nemohu Husáka nikomu doporučit. V tomto ohledu velmi nesolidní jednání. Reproduktor nakonec opravený zaslal, ale téměř po čtvrt roce. Je to již starší pán, často tráví život v nemocnici, takže prosím Vás, ulehčete mu život, a reproduktory si zkuste nechat opravit jinde. Byl jsem u něho osobně, a řekl mi, že s tím bude muset ze zdravotních důvodů brzy skončit. Nástupce z rodiny bohužel nemá.

jmalyska napsal: Co já vím, tak pan Husák je už poměrně starší pán a bez urážky mám pocit že na svůj věk i trpí nějakou nemocí, možná proto opravy trvají. Zaslechl jsem, že to přebral jeho syn, co je na tom pravdy nevím, avšak 4 roky zpět jsem u něj nechával předělat ARO9408 15" na 400W a hrál jako drak v Tesla subbasech ARS2100. V klidu to přehrálo 400W sateliy s 15"+1,4".
----------------------------------------------------------------------------------------
p. Krampera
Milevsko 399 01
http://www.kv2audio.cz

Mmjuz napsal: kdysi jsem koupil starší reproduktor JBL, majitel uvedl, že je po generálce u p. Krampery. Repro vypadalo velice profesiálně opravené, prakticky jsem to nepoznal a hraje do dnes jako čert. Ovšem podle slov bývalého majitele se jednalo o dost drahou opravu. Osobně bych se ale opravy u p. Krampery nebál, ten člověk to určitě umí.
----------------------------------------------------------------------------------------
p. Jindřich Hrbáček
Klímova 2059/11
616 00 Brno-Žabovřesky
Telefon: +420 604 445 123
E-mail: jhsound (a) atlas . cz
http://www.firmy.cz/detail/419636-mgr-j ... resky.html

Mmjuz napsal: Hrbáčka znám moc dobře. Osobně s ním už nechci nic mít. Trotl, že se to hned tak nevidí. Arogantní mistr světa a přitom ničemu nerozumí. Ten jeho kumpán Wiliam Kuhnel je něco podobného.
----------------------------------------------------------------------------------------
AC akustika
http://www.ac-akustika.cz

Mmjuz napsal: A na závěr jsem si nechal AC akustiku rodinného klanu Cimbalů. Důrazně varuji všechny možné zájemce o opravu v této firmě. Budete litovat. Kdo přesto bude chtít, najde kontakt opět na jejich www stránkách.

LuKyss napsal: Již dvakrát jsem se s nimi bavil po telefonu, přišli mě dost arogantní, nemohu je doporučit nikomu. Dejte si pozor, jim jde jen o Vaše peníze, vše ostatní jim je naprosto lhostejné.

jmalyska napsal: Každopádně AC akustiku pana Cimbalu NIKDY... Sice přemotá, udělá ze 100W 1000W, ale op zvukové kvalitě je to podobné dexonu a to,že kupuje levné tonsily, přelepí nálepku a pošle to do světa o 300% dráž, s údajnými 300W o tom snad mluvit ani nemusím. tohle se nedělá a takovou politiku prodeje neuznávám.
----------------------------------------------------------------------------------------
p. Miško
Košice, SR
Telefon: 0905612984

djmayo napsal: Robi bežné opravy reproduktorov (previnutie, výmena formeru, závesu), opravuje profi, hifi, auto aj tlakové reproduktory s poplašných sirén. Podľa ludí čo im robil opravy - boli spokojný. Naša osobna skúsenost ako sa vezme... spadol mu repro (Eminence Beta12) samozrejme sa rozbil, nerobil problemy a za 33€ (čo v podstate odpovedalo predpokladanej cene opravy-previnutia okolo 20-30€) dal uplne novy reproduktor...aj majster tesár sa utne...Trvá mu to kedy ako má roboty, večšinou do jedného týždňa hotové. Edit: podľa najnovších informácií údajne už túto činnosť nevykonáva
----------------------------------------------------------------------------------------
Ing. Zdeněk Matyáš
Zašová 589
756 51 Zašová
E-mail: opravyreproduktoru@gmail.com
http://www.opravyreproduktoru.cz

9918 napsal: oprava arm938 na repro do subbasu precizní práce cena výměná komlet celého systemu za 1000kč i s poštou a to jenom za 14 dní

Pokračujte v přispívání...budu to tu průběžně aktualizovat a doplňovat do tohoto příspěvku


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 30 črc 2010 08:20 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Ked som to tu teraz objavil, neda mi napisat, ze som tot pri inom hladani na int. objavil, ze vraj p. Julius Udvaroš zo Žiharca okrem ineho robi aj repra,

Július Udvaros KUF Tronic
IČO: 14135728
Adresa: 718, 92583 Žihárec
(len sa mi ter. nepodarilo na int. najst ine kontakty)

a mozno aj p. Andrej Andrasovan .. BA

A neviete niekto o niekom z okolia Pov. Bystrice?
Dakujem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 04 zář 2010 14:52 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
Tak mi neda pripisat, ze mi minule p. Andrasovan odpisal, ze opravuje iba elektroniku a reproduktori dava robit p. Jánovi Fülöpovi - tel. 0905-506665


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 02 dub 2011 12:07 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Aktualizován první příspěvek o Vaše podněty...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 17:22 

Registrován: 19 čer 2011 18:59
Příspěvky: 14
Bydliště: U Jičína
Kraj: ČR - Královéhradecký
Dobrý den. Chtěl bych přidat komentář k opravám reproduktorů. Pan Kříž z Havlíčkova Brodu. Takhle by měl vypadat servis zákazníkovi. Ochota, slušnost, rychlost, dobrá práce a dobrá cena. Mohu jen doporučit!
Thomikayra


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 29 čer 2011 17:58 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2009 15:12
Příspěvky: 506
Bydliště: praha
Kraj: ČR - Středočeský
díky asi ho zkusím


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 12:49 
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2010 17:02
Příspěvky: 81
Bydliště: Tábor
Kraj: ČR - Jihočeský
Tak pan Krampera (kv2 audio) z Milevska mi řekl že repasují pouze zařízení které sami vyrobí ! ! ! !

_________________
T.A.E. Tábor


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 16:56 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
mozno sa to niekomu hodi,
minule sa mi to podarilo vygooglit, ale osobnu skusenost s nimi zatial nemam:
http://repro-servis.tym.sk/postup-oprav ... janie.html
(inac aspon zaujimave fotky ;) )


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 18:57 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
Niesom si sto percent isti no myslím že som u nich raz nechal opraviť spaleny 18" basak. Bol som spokojný a parametre tiež ostali takpovediac pôvodne.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 24 úno 2012 21:26 

Registrován: 24 úno 2012 20:50
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Zlínský
Zdravím, musím přidat svůj zážitek. Nemohu si totiž dost vynachválit p. Karla Kříže z Akustiky Brod.
Mám docela drahé repro, které začalo kolem 100Hz drnčet, jelikož ve středobasu něco drhlo, při pohybu membrány.
Poslal jsem mu měnič dle zdejších referencí v pondělí poštou a v pátek jsem ho měl parádně opravený za směšnou cenu. Údajně to mohla být výrobní vada, která se po několikaletém zahořování repro projevila naplno. Nový by dle dodavatele repro putoval měsíce z USA a stál kvůli letecké dopravě kolem 7 litrů.
Pan Kříž je dle mě poctivý, svědomitý a vstřícný, podává dokonalé info a jsem velmi rád, že jsem na něj narazil. Doporučuji. ;)
Petr


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 20 bře 2012 18:25 

Registrován: 20 bře 2012 18:18
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Liberecký
Dobrý den všem a prosím o radu, zda neznáte někoho šikovného ze severních Čech, kdo by byl schopný opravit repráky? Všechny odkazy na opraváře jsou většinou z Moravy. Díky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 26 bře 2012 00:37 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Terka - rod ženský? 8-)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 27 bře 2012 22:40 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Myslím, že Thales se hlásí všemi dvaceti :D.

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 28 bře 2012 02:50 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Anomálie je třeba prozkoumat. Hloubkově :mrgreen:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 04 dub 2012 07:47 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2011 10:57
Příspěvky: 479
Kraj: ČR - Ústecký
informoval sem se u pana Štěrby z Royal kolik by stál úprava membánového systému pro ARM 94O8 odepsal mi ze maji na skladě rovnou koše a že jako celek by 1ks stál 3000 kč .Co si o tom myslíte ? mě osobně to příjde přehnané .dík za odpověď


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012 17:28 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Úprava nebo oprava? Pokud chceš jen opravu není důvod jí neprovést. To že ti nabídl celý reproduktor je jiná věc. Já bych to však za tolik nebral a nechal si raději opravit původní.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2012 19:32 

Registrován: 20 bře 2012 18:18
Příspěvky: 2
Kraj: ČR - Liberecký
Thales píše:
Terka - rod ženský? 8-)


Jasně, že ano :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 09 říj 2012 18:43 

Registrován: 04 led 2011 16:25
Příspěvky: 71
Bydliště: Mladoboleslavsko
Kraj: ČR - Středočeský
Karel Kříž
Nechal jsem si u Pana Kříže opravovat už 2 reproduktory vždy velice dobré jednání, rychlá oprava a kvalitně odvedená práce všem velice doporučuji.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 26 říj 2012 00:38 

Registrován: 22 říj 2012 22:00
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Středočeský
Také jsem si nechal u pana Kříže opravit moje repro (Q351). Dnes mi poštou přišel a je jako nový. Původně měl přiškvařenou cívku (400W zesilovač pro 250W repro). Opraveno během pár dnů, cena solidní, můžu pana Kříže určitě doporučit. Michael


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2013 16:46 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2008 15:51
Příspěvky: 950
Bydliště: Holomóc-Mrsklesy
Kraj: ČR - Olomoucký
Dotaz. Jaké máte momentální zkušenosti s Husákem? Názory se dost liší. A opravuje i prasklé magnetické systémy?

_________________
http://mbelektronika.cz/
http://www.sound-agency.cz

Pronájem a prodej ozvučovací techniky.
Ozvučování a technické zajišťování akcí, DJ's.
Návrhy ozvučovacích systémů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group