Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 22:57


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2013 18:37 

Registrován: 17 led 2012 20:59
Příspěvky: 170
Kraj: ČR - Královéhradecký
Husák je šikovný a levný,ale největší problém je ten,že ti do telefonu řekne že to zítra posílá a nakonec jsem se nasral a přijel si pro to!Upozornuji že reproduktory jsem měl u nej 10měsíců!On se snaží každému vyhovět,měl i zdravotní potíže,ale tak má říct rovnou že to neudělá včas a já bych se podle toho zařídil.Volal jsem mu pokaždé po 14 dnech a fůrt jo už na tom dělám a už to budu posílat.Pokud chceš mít včas opravu, tak tu jsou,ale cenově o trochu více,ale máš to do pár týdnů...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 17 čer 2013 22:13 

Registrován: 17 čer 2013 21:54
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Zdravím přátelé. Máte někdo zkušenost s opravářem Pavlem Procházkou ze Zlína? Nemám v úmyslu někoho pomlouvat, ale mně tedy provedl něco neuvěřitelného. Vyměnil mi cívku na spáleném reproduktoru tak, že se dotýkala dna magmetu. Takže ta membrána šla nahoru a dolů bouchala do toho kovu a dělalo to hrozný rachot. Když jsem to reklamoval, byl jsem odkázán na jakési papíry co mi dalk tomu - testy reproduktoru po opravě, kde bylo v podstatě napsáno že je vše OK. Kromě toho to dělal tři týdny a platil jsem strašné peníze. Měl jsem z něj pocit že se to teprve učí. To bych chápal, ale proč za peníze zákazníků??? Dušan


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 10 črc 2013 16:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
NEviete niekto ako oznacuju opravari, to ze uz je ten reproduktor prerobeny?
(sme otvorili bednu ze vraj bude mat premotavane reprodoktory a neni tam neake info o tom,
ale ked som na stredaku nasiel podla mna iny magnet + nalepku (z RFT L3401 ktory ma zhruba 2x vacsi priemer membrany ako ten co tam je,
tak sa mi zda ze by mohly aj bit prerabane, len keby niekto teraz vedel ake su :( )

Alebo teda ako zistim - neake znaky, ze uz bol prerabany, opravovany reproduktor? Dakujem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 10 črc 2013 23:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Najskor meranim že sa budu líšiť parametre od katalogovýcgh výraznejšie to môže naznačovať, najviac to vidno na mms keď sa použije iná membrána alebo namiesto hlinikového drôtu CuL. Každopádne keď je robota veľmi dobre urobená je ťažké to zistiť pohľadom dokonca aj meranie môže byť OK.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 25 zář 2013 15:31 

Registrován: 02 zář 2013 09:01
Příspěvky: 25
Kraj: ČR - Jihomoravský
Re: Opravy reproduktorů Pavel Procházka - dobrý den, asi před rokem jsem pro zákazníka zajišťoval opravu 2ks středotonových repro Mission (přerušený kontakt kmit.cívka/svody). Kontaktoval jsem p. Procházku, který mne ujistil, že v tomto oboru má značné zkušenosti i potřebný materiál. Oprava netrvala ani měsíc (což je na současné republikové poměry velmi svižné), leč výsledek byl tristní, zde nález: reproduktor naprosto nepoužitelný, už i při nižších/středních hlasitostech drnčel/chrčel. Reproduktor byl během "opravy" demontován, byla nahrazena kmitací cívka zadní závěs a svody. Místo svodů z leonského přediva byl použit jen tenký drátek (předpokládaná životnost do ukmitání pár týdnů/měsíců?), zadní závěs byl konstrukčně dost odlišný od originalů, nejvíc šokující byla montáž a vymezení kmitací cívky, která už při malých výkmitech narážela na dno magnetu (u obou reproduktorů shodně...). Za "opravu" jsem (dobírkou) zaplatil čtyřmístnou částku, o nějaké reklamaci nebyla vůbec řeč.


Naposledy upravil hifiklubbrno.cz dne 02 lis 2013 19:09, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 11 říj 2013 15:09 

Registrován: 09 říj 2013 20:29
Příspěvky: 7
Kraj: ČR - hl. m. Praha
koukala jsem se na Váš web, vypadá to, že máte dost zkušeností a úvod na stránku se mi moc líbí. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 05 lis 2013 14:39 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Téma s prodávajícím "hifiklubem" jsem přesunul sem, tam můžete pokračovat v diskuzi na téma prodávání a vydělávání na starých hifi komponentech.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 24 lis 2013 01:31 

Registrován: 17 lis 2013 16:20
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Ústecký
Nevím jaké máte kdo zkušenosti s panem Karlem Křížem,ale já mu poslal na opravu jeden středobas. Repro mu přišlo 9.září,koncem září jsme ho kontaktoval emailem a psal,že na tom začne dělat koncem týdne a příští týden bude opravený. To vycházelo na začátek října. Bohužel bude konec listopadu což znamená že je dalších 7 týdnů fuč a já pořád čekám,emailem pan Kříž už nekomunikuje,takže ani nevím jestli se s reproduktorem vůbec shledám...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 24 lis 2013 20:22 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Ano, bohužel více klientů si ztěžuje na dodací lhůty pana Kříže, které jsou v řádech měsíců. Je to škoda, jinak je to dobrý opravář, až na ty termíny.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 25 lis 2013 10:27 

Registrován: 24 lis 2013 02:15
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Středočeský
Je to tak, je to poctivý pán, bohužel ty ceny, za které opravuje ho nemůžou uživit, proto dělá měření hluku, kterým si vydělává peníze. Současně je velice schopný a levný, a je to takový ten typ člověka, že když potřebujete něco opravit, tak nerad odmítá.

Já jsem s ním mluvil na začátku září a to už bylo znát, že opravdu nestíhá, říkal, že asi přestane brát zakázky, než udělá co tam má. Bohužel následně se mu rozbila kanalizace, takže opravoval dva měsíce kanalizaci a nyní už nejspíš nemá sílu pořád zvedat telefony a vysvětlovat, kdy už co bude.

Spíš se asi snaží makat na reprákách, jenom doufám, že mu není nic zdravotně.
O svůj reprák se bát nemusíš, otázka však je, za jak dlouho se k němu dostaneš.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 22:11 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
vsimol som si (ale robit som si tam este nedaval nic)
http://www.splacoustics.cz/servis.html


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 09 dub 2014 15:11 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Funguje opravna p.Kříže? Zatím tu na něj bylo dost chvály. Potřebuji spravit Eminenci Kappa 15LF. Chrčí při malých hlasitostech a v Prodance s tím nechtěli nic dělat, kity nejsou.

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 10 dub 2014 00:02 

Registrován: 04 lis 2009 23:52
Příspěvky: 140
U pana Křiže jsem nechával opravovat dvě eminence kappa 15lf a vždy perfektní práce jako nové a dodací lhůta cca týden a cena hodně solidní mohu jen doporučit!!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 23 dub 2014 17:50 

Registrován: 22 dub 2014 16:16
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Jihomoravský
Nevím co si mysleti o panu Šibůrkovi z Třebíče, je to asi milý pán, a určitě je dosti vstřícný ale reproduktor my opravuje už druhým rokem :? Vždycky tvrdí že zavolá a pak už se neozve. Takže to s ním takhle válčím už druhý rok. Ale třebas je to jen tím že se vždy zapomene, no budu doufat. Že umí o tom nepochybuji, spíše kdy....

AKTUALIZACE:

Tak reproduktor mám už doma, opravené na jedničku, lepší jak origo, tedy snad ale asi ano.

Co dodat, pan Šibůrek je dost dobrý ve svém oboru, škoda jen té dlouhé doby.
A snad si za to mohu částečně sám, měl jsem jej uhánět aby to udělal dříve. já si totiž koupil jiné reproduktory, takže jsem to zas tak moc nepotřeboval, na druhou stranu dvouletá čekací doba je moc dlouho :D

Pán je v důchodě, a umí. Jen je asi potřeba jej trochu popohánět.

Pokud by se mne někdo ptal zda bych jej doporučil, odpovím mu ano ale... volat, volat :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 11 čer 2014 23:50 
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2014 19:26
Příspěvky: 42
Kraj: ČR - Ústecký
Pro ty co moc nepospíchají tak v Mimoni opravuje reproduktory p.Vlk.
777 700 545

_________________
Profesionální výroba repro, rack, keys ( case ), atd..

http://www.eesvyroba.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 15 črc 2014 21:12 

Registrován: 15 črc 2014 00:04
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Já využil služeb tohoto pána:
Jan Fukala
Na Sedlácích 377
739 34 Šenov
tel.: 608722595
E-mail: sounder.cz (a) seznam.cz

je velice ochotný a rychlý, potřeboval jsem výměnu cívky na atypickém 13" basáku, jenže v okraji membrány byly zjištěny drobné perforace, p. Fukala mi během pár dnů sehnal 2ks těchto dosti těžko sehnatelných repro za velmi dobrou cenu a v perfektním stavu, mohu jen doporučit !!!!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 10 lis 2014 21:38 

Registrován: 01 dub 2010 01:21
Příspěvky: 10
Kraj: ČR - Zlínský
Ing. Zdeněk Matyáš

Tento pán mi perfektně opravil výškovou kalotu z Pioneer CS-E 531. Tak nějak přestala hrát když jsem blbě zapojil na jednom kanálu zem mezi koncák a předzesilovač.
Hraje líp než předtím, asi byla už "chycená", nevím. To vše za 200kč, samozřejmě bez poštovného, byl jsem u něj osobně.
Zvládl to přes víkend, ale moc jsem jej prosil ať to udělá co nejdříve.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 27 led 2015 11:21 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 led 2010 02:14
Příspěvky: 315
Bydliště: Považská Bystrica
Kraj: SR - Trenčianský
som nedavno narazil na tento inzerat
http://hudba.bazos.sk/inzerat/45486375/ ... RM9408.php
a ked som si s nim pisal, tak som pochopil (lebo z inzeratu som to chapal inac.....)
ZE clovek mu doda pokazeny reprak a on mu preda reprak po prerobeni,
no ak by to niekoho zaujimalo, nedalo mi to sem pridat. (mozno som mal pridat jeho email, ked inzerat casom bazos vymaze...)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 27 led 2015 22:57 
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2008 08:35
Příspěvky: 750
Bydliště: Havířov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Taktéž můžu doporučit p. Fukalu a p. Matyáše, s oběma velmi dobrá komunikace. Termín dodání šel domluvit dle toho, jak moc se na danou věc spěchalo, provedení práce perfektní - bez jakýchkoli připomínek, či snad nutnosti reklamace a ceny velmi příznivé...

_________________
Zesy: Proton AA-1150+P-1100, Dual CV 1462, NAD 912, Transiwatty
Bedny: VA Bear Towers, [ARS 844, 1058, 821], RRR S-30B, RFT B3010
Suby: ARN 312, ARN 930
Ostatní: Denon DVD 3910, TU-1500AE, DCD 715, DRM 540, Dual CT 1462


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kdo provádí opravy, repase reproduktorů?
PříspěvekNapsal: 03 úno 2015 14:39 

Registrován: 03 kvě 2010 17:35
Příspěvky: 108
Bydliště: Louny
Kraj: ČR - Ústecký
Nevíte náhodou jestli p. Husák ještě funguje?
Scháním někoho kdo by uměl poskládat a namagnetovat ARO 931.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group