Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:43


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Reproduktory a reproduktorové soustavy
PříspěvekNapsal: 22 bře 2014 03:44 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Protože jsem nikde nenašel tuhle knihu v elektronické podobě (krom nepříliš kvalitního neoříznutého skenu dvoustránek v pdf) naskenoval jsem tu svou (starší vydání) a hodil ji na UlozTo.
Je to v poměrně vysokém rozlišení (1500x2000).
Pokud to nepotřebujete tisknout, nebo pokud vám to počítač blbě vykresluje, tady je totéž v polovičním, ale ještě dobře čitelném rozlišení. Není problém to pak číst i na slabším stroji (zkoušeno na historickém noťasu s celeronem, integrovanou grafikou a 256MB RAM, který už má s tím vyšším rozlišením docela fušku).

Kdyby se někomu chtělo vypreparovat text a obrázky a sestavit z toho opravdový e-book, mám uložené i jednotlivé stránky v .jpg. Já to tedy rozhodně dělat nebudu.

Pokud by někdo chtěl přihodit těch pár věcí, které byly přidány do novějších vydání, může mi je poslat a já je tam přidám. Nepovažuju to ale za nezbytné, ta podstatná kostra z původního vydání je podle mého nejdůležitější.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reproduktory a reproduktorové soustavy
PříspěvekNapsal: 22 bře 2014 19:38 

Registrován: 14 bře 2009 19:57
Příspěvky: 388
Bydliště: U Ostravy
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Ransome, oceňuji tvé úsilí ve "prospěch lidu". To oskenované vydání jsem si kdysi půjčoval z knihovny, pak jsem zakoupil vlastní z r.1983. Nyní, když jsem to jen tak letmo porovnal, tak v mém vydání je navíc podchycená devítková řada reprosoustav, dále tehdy nová čtyřčíselná řada reproduktorů a jako novinka je tam řada ARN 8604, ARZ4604 a ARV3604. Takže vlastně je to téměř stejné.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reproduktory a reproduktorové soustavy
PříspěvekNapsal: 22 bře 2014 21:08 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Vlastně je tam nově přidaná zmínka o (tehdy) perspektivní řadě reproduktorů, nových kiňákách a je tam ukázka venkovního ozvučení s pár obrázky. Já považuju za nejpodstatnější část teoretickou, která zůstala beze změn.
Ty skeny dvojstránek z vydání tuším 83 jsou taky použitelné, jen tomu chybí fazóna. Našel jsem je rovněž na UlozTo. Před časem jsem za ně byl vděčný, když nic jiného nebylo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group