Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 10:35


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bluetooth prijímač
PříspěvekNapsal: 11 úno 2018 23:15 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Na jakou dálku to připojuješ? Čím blíž, tím líp. Nejlíp když to leží do půl metru od sebe.
Kvůli tomuhle mi BT nikdy k srdci nepřirostlo. I fotku, neřkuli video z telefonu na telefon pošlu rychleji přes datové připojení.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bluetooth prijímač
PříspěvekNapsal: 11 úno 2018 23:24 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak na tři metry. Zkusím blíž, ale to pak můžu dát rovnou kabel. :D
Já chtěl BT zkusit. Taky třeba fotky raději pošlu přes kabel je to frk-mrk.
Proč to jde ale bezproblémů přes pitomej mobil a i z velký dálky?...
Jak bude čas zkusím se s tím nějak popasovat. I když to běžně nedělám tak v nejhorším s úctou vrátím...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bluetooth prijímač
PříspěvekNapsal: 12 úno 2018 00:11 
Uživatelský avatar

Registrován: 05 říj 2009 07:09
Příspěvky: 74
Bydliště: Luhačovice
Kraj: ČR - Zlínský
S tím notebookem mám úplně stejný problém, to se hryzalo neskutečně, s mobilem můžu být i v druhém pokoji a jede, problém bych tedy neviděl v signálu ale samotném NTB - kodeky, ovladače atd...

_________________
EX: Tesla AZS 223 + 1PF 6708
NOW: AKAI AM-67 + ALR Jordan nummer 3 mk2 - na prodej


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bluetooth prijímač
PříspěvekNapsal: 20 bře 2018 20:25 
Řádný člen

Registrován: 07 srp 2016 22:10
Příspěvky: 244
Bydliště: Dúbravka, Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Tak dnes mi konečne dorazil z aliexpressu bluetooth receiver. Po pár hodinách testovania sa zdá byť všetko ok. Zvuk je dobbrý, ovládanie jednoduché - plug&play, dosah veľmi dobrý - aj cez steny. Testované s mobilmi a tabletmi. Krabička je maličká, ale robustná, design nič moc, ale dá sa to schovať na neviditeľné miesto. Dodávané len s anténkou. Napájací kábel aj audio kábel si treba zaobstarať zvlášť. Napájanie je riešené cez micro usb. Audio výstup má dve možnosti - cinche alebo 3,5 jack. Spôsob párovania je jednoduchý, ale otravný. Keď chcete spárovať s novým zariadením, musiíte odpojiť všetky už spárované zariadenia, receiver odpojiť od napájania a znovu pripojiť a až potom vám nové zariadenie dokáže vyhľadať tento prijímač. Naraz dokáže pracovať len s jedným zariadením.
Za cenu necelých 11€ je super. Na občasné prehratie hudby z mobilu mi plne vyhovuje, či už zvukom, dosahom, ale aj ovládaním.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group