Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 11:13


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3826 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 192  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 19:42 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
No - už nebylo kam dávat vinyly ... tak mi dnes truhlář udělal radost doplňkem audiocentra :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 20:14 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Nechci zavrtávat, ale možná to mohlo být až po futra, a vypínač přidělat na boční stěnu regálu, aby toho místa bylo fakt dost... Já mám zatím poličku 2x 50cm délky a ještě je v ní nějaký místo...

Mě se dnes podařilo přesvědčit lakýrníka k nalakování tohole:Obrázek , prej to do vánoc jistě bude...(ne, za 14 dní) tak to snad stihnu mezitím nachystat bedny a začít tvořit výhybky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 21:09 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Máš to pěkný Akusto, tak můžeš vesele nakupovat. ;)
Kodl to je pořádný čelíčko-zajímavý bedničky.
Mě dnes pán oznámil, že platba dorazila a začíná s výrobou
Budou na míru abych měl Urska stejně vysoké jako sloupy. Tak jsem zvědav jak to bude vypadat...


Naposledy upravil scarabeo dne 14 kvě 2018 21:27, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 21:26 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Já v poslední době v podstatě na ničem nepracuju. Kromě toho, že makám v práci. Na chatě jsem ještě udělal novou střechu. A docela dost oprav. Jo a okap. A začal jsem překopávat terásky; ono je to v krutém svahu. Jinak na všecko kašlu a lenoším. Akorát jak mě tlačí termín srazu, tak ve zbylém čase chystám pomůcky. Dodělal jsem si kvůli tomu předzesilovač, ale to jsem jen strčil Dispre se zdrojem do upravené výprodejní škatulky s novými panely (vypáleno laserem a chemicky černěno, bez popisu). A splitter 1/4 pro linkový výstup, to jsou zase dva vypálené a načerněné panýlky přidělané na krabičce od nějakého zobrazovače od soustruhu a na tom konektory. Zítra dostanu nalakovaná čela na přepínač zesilovačů, to ještě nějak do srazu zmatlám. A možná ještě opravit nějaký ten zesilovač, co se mi doma válejí. Ale jinak na všechno kašlu. Tedy krom toho, že denně po práci tři-čtyři hodiny makám na chatě. Na cokoli jiného jsem línej.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 21:30 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Ransome tomu říkáš, že nic neděláš?...Jsi hyperaktivní... :D Co ten můj zesík? Myslíš, že bude chodit? :)
Že to bylo na konci stránky, tak jsem to úplně přehlédl. TLU zajímavý pěkný sloupky. Přijedeš do Skalice? I se sloupky?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018 23:51 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
ta fotka je ještě u PET 007, mám to od něj, včetně simulace výhybky, čelo bude černá mat a bedna černý lamino perlička, spoje na 45° s výjimkou zadní stěny. Ještě jsem se nerozhodl, jestli bude BR vzadu, na boku a když vzadu, tak jestli to nebude štěrbina nahoře. Ale to má těch 14 dní čas...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 06:07 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
kodl: a prej misto simulace mam psat navrh vyhybky :)) Jinak mne pak zajima, jak se s tim lakyrnik popasuje. Kazdopadne takovydle lomenice a lavory maj lakyrove moc radi :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 06:58 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Kdyz sem u ty Sicy, ted sem jeste otevrel simulaci 2.5pasma s 2x 6.5H + G25FFL@WG148R. Velice slusnej sloupek by s tim byl s citlivosti hodne blizko kolem 90dB/1W.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 10:13 

Registrován: 21 pro 2017 10:56
Příspěvky: 107
Kraj: ČR - Jihočeský
Akusta: to je pěkná sbírka :D
Ransom: Uplně tě chápu, já to mám takhle už asi druhej rok kolem baráku, kde si taky většinu věcí dělám sám. Ještě že mi pet přes zimu udělal repro aspoň padnou s kuzelkou večer do gauče a můžu si aspoň něco pustit :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 10:41 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Ransom je bez přehánění hyperaktivní antiprokrastinátor, vůbec nechápu, jak si s někým tak činorodým můžu rozumět.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 13:00 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
To je ale blbost. Mou nejoblíbenější činností je pasivní zahálka. V práci makám, protože si neumím vydělávat jinak. Na chatě makám, protože nechci aby spadla. Na srazu makám, protože jsem to slíbil kamarádům (a občas toho lituju a děsí mě to, ale pak budu stejně rád). Pokud mě něco netlačí, dovedu se celé týdny na rozdělanou práci nečinně a bez zájmu koukat (ty slíbené opravy...). Jinak akorát umím ty občasné záchvaty aktivity podat jako činorodost. Takový Akusta toho určitě stíhá víc.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 20:13 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ransom:
No, nevím ... někdy možná. Ale někdy si připadám jako lenoch, co se mu do toho či onoho nechce.
Teď zrovna bych už hrooozně rád měl hotovou pracovnu, když už konečně potomek uvolnil prostory. Teď zrovna tu bojuju sám se sebou, nebejt línej a vyrazit do OBI pro kus smrkové latě, abych si na té levé šibenici podložil šedou skřínku a pověsil ji na levou stěnu do proluky mezi skřínku a tmavý regál. Nechuť vyrazit si zdůvodňuju třeba tak, že až se vrátím, že už do panelu nebudu moct vrtat ... páč bude moc hodin.

Příloha:
rodi_se_pracovna.jpg


BTW: Dole pak bude ta stolová část mechanického hrubého pracoviště. U okna bude ten dloooouhý stů pokrytý z větší části tlustým filcem a tam se bude bastlit jedna radost. Ale jde mi to jako tomu pověstnému psovi pastva ...

Ale představa, že tam bude ležet cokoliv rozpracovaného a já to tam prostě zavřu bez uklízení stolu a všech serepetiček na něm, je úžasná. Věci, jako zdroj, generátor, biograf, mikropájka atd. nemuset furt jako idiot uklízet, to je bomba. Nechat rozložený přístroj a jít na pivo a tak.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2018 20:50 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tohleto já si dovolit nemůžu. Jakmile mám k dispozici prostor, kde nemusím uklízet, vzniknou tam mnohovrstvé sedimenty.
Organické látky (kusy oděvu, piliny, plastové rukojeti náčiní) v těch nejstarších spodních vrstvách za nepřístupu vzduchu a pod tlakem vrchních vrstev fosilizují. Jednou jsem takhle hledal 67mm vykružovák na instalační krabičky a při zkušebním vrtu jsem narazil na vydatnou kapsu zemního plynu. Zabilo to tři lidi a dodnes to hoří.
Musím ale uznat, že jsi odvážný muž. Já ukázat na webu ten bordel, co mám doma, manželka bude píčovat ještě po*ítří.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2018 13:17 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Pozvolna se to rodí ... zatím hrubé, mechanické pracoviště. Elektronický "koutek" bude na dlouhém stole pod oknem, jak jsem psal ...

Příloha:
pracovna_2_800.jpg

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2018 15:25 

Registrován: 21 pro 2017 10:56
Příspěvky: 107
Kraj: ČR - Jihočeský
Dobrá zašívárna, na tyto veci buduju garáž na zahradě :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2018 23:28 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
scarabeo píše:
Máš to pěkný Akusto, tak můžeš vesele nakupovat ...


No teď už jo - je zaskleno ... :D
Však to bylo docela těžký - s tím mým rozbitým ramenem jsem to sotva odvláčel od sklenáře k autu a pak domů ... 12 tabulek 4 mm skla (383 x 288 mm). Za normálu by to bylo v pohodě. Dost mě ta ruka sere - mám obavu, že buďto to bude rozhejbávání aspoň na rok a kdoví, zda budu mít původní pohyblivost (tvrdili na rehabilitaci). A na operaci nechci - po tom, co jsem slyšel od lidí ... :cry:

Příloha:
skla.jpg

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2018 20:11 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ber to tak, že co bolí, to je ještě naživu. Mně třeba pomáhá, když se menší bolesti posmívám a větší bolesti sprostě nadávám. Ale to je individuální. Mám dobrého kamaráda, a ten za bolest děkuje Bohu. To bych nesvedl.
Poličky pěkný. Musíš to honem zaplnit, než ti tam žena nacpe cibulovej servis nebo porculánový pumprlíky.
Já jsem dostavěl suchou zídku v sesutém svahu pod skleníčkem a nasázel do ní jahody. A po večerech dělám přepínač na sraz. Už je to skoro hotový.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2018 00:23 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Musíš to honem zaplnit, než ti tam žena nacpe cibulovej servis nebo porculánový pumprlíky.

To naštěstí nehrozí - VIP area. Tam porcelán nesmí ... pouze vinyly a 26 cm pásky :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2018 17:04 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Já na tom teda moc nepracoval. Tyhle stojany dnes přinesla pošťačka...
Tímto děkuji panu Burdovi z Bazoše. Vše perfektně pasovalo. Opravdu pěkné bytelné zpracování. Váží 21 KG. Ty Urska si je zaslouží. ;)
To bylo poslední co jsem měl v plánu. Takže mám vše hotové což jsem rád. Nevím co teď budu dělat... Asi začnu chodit na ryby...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2018 20:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Aby sis k těm zádům uhnal ještě revma, nakazil se boreliózou od klíšťat a chytil ze špatně vyuzenýho lína tasemnici?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3826 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 192  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: haladav2310 a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group