Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 14:56


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3826 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 192  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 bře 2009 16:25 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Založil jsem novou sekci, kde bych rád prozkoumal na čem v audiu momentálně pracujete, či se chystáte pracovat. Jednak okouknete co dělají ostatní a některý to může "nakopnout", že by se do něčeho taky mohli pustit.

Takže, já začnu.

Právě mě na stole leží 2 ks AUJ637, které předělávám na normální koncový zesilovač. Výkon takového "monstra" bude 82W/8ohmů, 120W/4ohmů, 200W/2ohmů. Uspořádání bude zhruba podobné jako na druhé fotce (šířka case bude zhruba o 2cm širší než papír na kterém je to položené, ale i tak to bude dost těsné a budu rád že to nacpu do case). Case budu nejspíš kupovat v gme, je nutné použít výšku 3U :).
Příloha:
P2050003.JPG
Příloha:
P2070001.JPG


Dále dělám mini PA satelitky s použitím reproduktorů 2x ARO7904 + ARC 044-20. Ozvučnice uzavřená. Momentálně mám nařezané dřevo. Do dvou týdnů bych to měl mít snad hotové. Materiál dřevotříska, protože po zimě se mě to tady už prohejbá a je škoda to nechat ještě pár let, aby byla úplně nepoužitelná. Uvnitř budou dvě kvalitní výztuhy. Jsou to jen satelitky, takže tady problém s materiálem nevidím.
Příloha:
planek-aro-arc.png
Příloha:
aro-arc-bedny.jpg
Příloha:
vyztuhy.jpg


Tak a teď se pochlubte vy. :D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 14 bře 2009 19:10 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 20:18
Příspěvky: 158
Bydliště: Bruntal
Dobrý nápad :)

no já dělám na em121kit - odposlechy

A stale premyslim co udelat s em15bass. napadlo me ze bych komplet predek dal ven a dal novou celni desku. a udelal s toho bassreflex. Neco jak jsou moje 18SUBY akorat s 15" .Bud to osadim Kappa 15LF nebo PRO , no jeste uvidime...

_________________
Ozvučování akcí všeho druhu - http://www.drsound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 15 bře 2009 13:32 
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:59
Příspěvky: 3057
Bydliště: Praha-západ
Kraj: ČR - Středočeský
Co se chystá jsem jíž nakousl tady
Takže když to shrneme tak se chystá
MS SB118 - kompaktní (cca 160l čístého objemu) 18" bassrelfex sub ve stylu MS SB115
MS SBF15 - 15" hornflex, rozměrově podobný novým Magatoním 15" hornflexům, jen je o několik čísel hlubší a jestli se nemýlím tak i jinou šířku a pro dobrou mobilitu bude vybaven kolečky.

_________________
Martin S. ::::: MS sound
http://ms-sound.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 16 bře 2009 08:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2008 08:35
Příspěvky: 750
Bydliště: Havířov
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Já "momentálně" pracuju na rekonstrukci kopelky... :lol:

V audiu chystám v nejbližší době stavbu min. 150 litrových sloupových beden s ARO 835, pak si chci postavit novou kytarovou bednu se dvěma ARO 7908 (mám možnost se ke 2 nepoužitým kouskům dostat levněji, než nové z TVM). No a kdyby potom jo nebylo, co dělat, tak mám ve stodole staré cca 5 litrové masivní těžké "budky", které stačí přebrousit, nalakovat, sehnat nové čelo, trochu si s tim pohrát a můžou z toho být nějaké efekty nebo k PC apod. ;)

_________________
Zesy: Proton AA-1150+P-1100, Dual CV 1462, NAD 912, Transiwatty
Bedny: VA Bear Towers, [ARS 844, 1058, 821], RRR S-30B, RFT B3010
Suby: ARN 312, ARN 930
Ostatní: Denon DVD 3910, TU-1500AE, DCD 715, DRM 540, Dual CT 1462


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 17 bře 2009 10:47 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Já momentálně dokončuji box na Baskytaru se 2 ma reproduktory Tesla ARO 9415.

To Lukyss: ty konce Tesla AUJ... mám teďko doma v celkem dezolátním stavu. Kdybys chtěl nšco na N. D., tak Ti to dám nebo se to časem pokusím dát dohromady...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 17 bře 2009 11:52 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Vikhor - myslím že jsem je sehnal v kompletním stavu, ale díky za nabídku. Ty si s nima nebudeš chtít pohrát a dát dokupy zesilovač buďto 2x120W/4 ohmů nebo můstek 350-380W/4 ohmů? Na nenáročný hraní by to mohlo posloužit. No uvidím jak to půjde mě :D , včera jsem objednal krabici na zesilovač v GME a bižuterii.
Baskytarový box 2x15" ARO9415 už musí být pořádný nářez. Hoď sem třeba fotečku jak to vypadá.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 17 bře 2009 14:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 18 pro 2008 12:58
Příspěvky: 446
Bydliště: Máslojedy u Hradce Králové
Kraj: ČR - Královéhradecký
Lukyss - pár fotek sem hodím tento týden. Jinak jestli se Ti bude dařit ten zesilovač, tak bych se třeba někdy rád podíval na návštěvu - Jsem z Hk a ty z Chocně...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 18 bře 2009 09:33 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Vikhor - Až bude hotovo, tak napíšu. Rád tě tu uvítám :).

Tak právě přišly krasavci ARC 044-20 na nové bedny :). Nemohl jsem si to odpustit a musím se vám pochlubit. Teď jen čekám na součástky, abych je mohl ozkoušet.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 18 bře 2009 11:27 

Registrován: 05 říj 2008 09:26
Příspěvky: 569
Bydliště: Trenčín
Kraj: SR - Trenčianský
nieje tam ten fázový nástavec krivo? A príruba je plast či kov?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 18 bře 2009 11:40 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Je to rovné, na fotce je to asi optický klam. Na celém repru je jen kov, 4 mm silný plech je čelní stěna. Plast :roll: :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 19 bře 2009 00:22 
Uživatelský avatar

Registrován: 17 bře 2009 12:42
Příspěvky: 63
Bydliště: Žilina
Kraj: SR - Žilinský
Česť pracy prave som dokončil zosilovač z modulmy AUJ637 ale zdroj je iba jeden robil som ho podla jedneho navodu od jedneho pana z Michaloviec robil som ho asi 2 tiždne a stal ma dohromady asi 400 korun a to som kupoval iba spojovaci mat. a mat. na ochranu reproduktorov inač som všetko vymontoval z AUA4712 a to volne miesto je na pripadny dalsi trafak. Momentalne pracujem na http://www.repromania.net/tesla/tesla-reprosoustavy-ars-9204/tesla-reprosoustavy-ars-9204.php ale v sivom prevedeni a potreboval by som vediet aka je hruba ta okrasna preglejka čo je na stenach lebo chcem tu sivu farbu zbrusiť aby bolo vidno to drevo


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Sorry za pravopis som len človek.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 19 bře 2009 22:38 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
nd4spd - jak je řešené chlazení? Z fotky zvrchu to není moc vidět, jedná se o pasivní chlazení?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 19 bře 2009 23:32 
Uživatelský avatar

Registrován: 17 bře 2009 12:42
Příspěvky: 63
Bydliště: Žilina
Kraj: SR - Žilinský
ano je tam pasiv ale ked som ho skusal tak isiel skoro na plne gule ale vobec sa neprehrieval aj ked je pravda že v izbe bolo asi 15°C a tie dieri mam vyrezane pomocou priamočiarej pily lebo z flexou už mam skusenosti a trvalo by to zatracene dlho a inač cela bedna okrem vrchu a spodku je z Al takže ja si z chladenim nerobim hlavu ale myslim že riešenie je na tebe ja som to chcel dat čo najskor dohromady a abi to bolo čo najlacnejšie a mimochodom do stredu čelneho panelu si idem dat popruhovu ručku lebo tie dve pôvodne su strašne nepohldné a na dlhšie cesty sa tažko premiestnuje


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Sorry za pravopis som len človek.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 bře 2009 01:56 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Já teď zrovna zadělal díru v bedně ARS850 kterou tam udělal nějaký šikula. Díra byla tak krásně rovná až mi přecházel zrak. Poslepu bych to udělal lépe. Přes víkend to snad zakituju a nabarvím.

Pak tu mám na rekonstrukci další ARS840 (budou fotky). Výhybka už je, teď ještě reproše.

Dále jsem si večer u TV ručně převinul 4 kousky tráfek z ČB TV Tesla. Teď dávají každé 2x17,2V 30VA trvale. Pěkně tiché a netopí. Fotky samo mám.

Opravil jsem ten koš s magnetem od ARO9408 co zničili pošt(ev)áci. Skřípnul jsem si přitom kůži na dlani mezi AlNiCo magnety a jak ty svině mají sílu tak to bolelo au, au, au. Než jsem sáhnul po šroubováku abych je od sebe oderval měl jsem z kůže placku. Takže namagnetovat a frčíme dál.

Pracuje se na nové přesné kalibrované váze která měří na 0,01g přesně na měření reproduktorů a na zkouškách nových rozumnějších hmot které budu používat jako závaží. Dále zkouším měřit pomocí uzavřeného objemu. Zatím nic moc - bedna je nedostatečně tuhá. To by musela být z kamene.

Opravil jsem několik základních desek do PC.

Zrenovoval jsem zase několik reproduktorů. Kua to byl v koupelně zas svinec. Kdo to má umývat? A zase došla zásoba kvalitní tuše. Při koupi nové mi zase postrčili tu novější co se chová spíš jak inkoust. Asi budu muset naběhnout příémo k výrobci a zjistit jak to je. S tímhle se nedá dosáhnout opravdu kvalitních výsledků.

Roztřídil jsem součástky - to máme najednou přehled...

Zjistil jsem že tady mám na hromádce 15 kousků rozdvojek. Nebo spíš roztrojek. Co s tím? Nepoužívám to.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 21 bře 2009 22:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 18:57
Příspěvky: 639
Bydliště: Trenčín city, Slovakia
Kraj: SR - Trenčianský
No pekne.
Neyabudni namagnetovať aj ten ARN930 čo má na sebe nálepku s číslom. Taká biela, je tam 9 miestne telefónne číslo. Je odmagnetovaný, TSká hrozné.
Ja radšej nebudem písať čo som všetko spravil, myslím že by na to nestačil celý thread.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 22 bře 2009 20:26 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
Thales se činí, však to je správné, může jít příkladem :-). Na ARS840 máš reproduktory v pořádku, nebo sháníš? Jakou používáš tuš - něco jako já od Koh-i-nooru?

Já zase pokročil se stavbou satelitů, oba korpusy jsou již ve stavu jako na fotkách, musím ještě koupit brusné pásy do pásové brusky abych mohl pokračovat :).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 24 bře 2009 00:06 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 28 zář 2008 19:41
Příspěvky: 241
Bydliště: Kolín - middle Bohemia
Kraj: ČR - Středočeský
Já stále hledám, vymýšlím, promýšlím a následně zavrhuju, co že si to konečně domů postavím :roll: Neskutečnej hokej v představách mi udělala výstava High-End 2009 v Corinthii. A to jak zbastlit zvuk za 150 tisíc, aby to nestálo 150 tisíc :evil: K tomu všemu z reproduktorů, ke kterým se pravděpodobně nemám šanci dostat. Závidím lidem, co si můžou postavit ze Sísů nebo ScanSpeaků. Tahle kapitola bude ještě na hodně dlouho :lol:

Až dorazí objednávka z Prodance, tak úkol jedna zní jasně: co nejdřív dát dohromady gramofon :!: U kámoše bastlíře nechat zkontrolovat elektroniku + nový signály, vyrobit fundament pro šasí, naházet Actidamp MkIV. do krabice po CD přehrávači. Dlouho jsem prolejzal Aukro a různý bazary kvůli plexi víku na gramec, nebo i rozbitej celej gramec, bez šance. Nakonec jsem u Prodance objednal kryt na Technics jako ND :idea: Aspoň to bude funglovka bez praslkin a škrábanců :P Už aby to bylo hotový, hrozně moc se těším na praskot desek ;)

Na Aukru jsem vydražil 4 kousky ARO 6608 http://img15.imageshack.us/my.php?image=aro6608.jpg Napadá vás co s nima :?: Docela koketuju s myšlenkou zkusit koax s vysoko dělenou DT-25N po vzoru ARS-844 :lol: edit: Z " puvodně legrace" se nakonec bude stavět "vintage" zvuk. Taková rozcvička před stavbou velkých beden ;) Stejně jsem si chtěl už dlouho postavit něco z tesel.

Nejtěžší úkol mě čeká při prvním lepším počasí. A to hudba do auta. Jak vám tak prolejzám auto s metrem, tak zjišťuju, že tady se mi ten zesik nevejde, tady taky ne, takže nakonec bude nutná dvojitá podlaha v kufru z překližky. Tady bude potřeba redukce z MDF, tady laminát navíc, kabelů bude taky o nějaký ten meřík navíc. Prostě, cituju klasika z Homolkových: "to bude horor".... :lol: Pomalu se mi do toho ani nechce, jenže tovární muzika je tak zoufale napikaču, že mi stejně nic jinýho nezbyde.

_________________
H.F.C.K. --------------------------------.....currently domestic audio system under construction!


Naposledy upravil junglist dne 28 bře 2009 20:35, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 24 bře 2009 13:49 
Zabanovaný
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008 23:43
Příspěvky: 40
Momentalne som sel odfotit (ako prekvapko) 15 palec bendu s bassreflexom byvala kappa 15lf ktoru som kupil za 150sk MDF doska 30m hruba a ona tam proste nieje :evil: :twisted:

_________________
KONECNE MAM NEW FORUM A WEB http://www.soundforum.wz.cz http://www.soundweb.xf.cz
YEAH


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 26 bře 2009 01:13 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 13:55
Příspěvky: 6248
Bydliště: White Hill - Prague
Kraj:
Luky ta tuš co používáš není OK. Ta je dobrá tak akorát na ARVčka protože ty mají jiné membrány. na barvení klasických repráků také používám tuš Kooh-i-noor ale jinou. Tam je napsané jen TUŠ a malým písmem Drawing ink kdežto na té tvé je napsáno Drawing ink - Tuš. Obě se značně liší, tudíž se s nimi pracuje jiným způsobem a též výsledky jsou jiné (u té mé opravdu podstatně lepší). Ta tvoje je novější a chová se spíš jako inkoust. Bohužel ta moje se velmi špatně shání, možná jí i přestali vyrábět. Chystám se proto kontaktovat přímo výrobce zda mi k tomu něco poví. Momentálně zásoby došly a nemohu jí vůbec sehnat. Kdybyste na ní někdo narazil tak mi jí klidně kupte. Třeba 20 kusů. příště až se připojím dodám foto na kterém budou obě tuše pro porovnání. Zkoumal jsem samozřejmě i tuše od jiných výrobců ale ta co jsem popsal je skutečně nejlepší. Ostatní jsou více či méně podobné té co používá tady Lukyss. A teď v čem se liší:

Tu novější budu označovat DI (Drawing Ink), tu mojí MOJE.

DI se chová jako inkoust, tedy po uschnutí a navlčení se vyplavuje.
MOJE tuš membránu pěkně impregnuje a po zaschnutí se nedá rozpustit.
DI u starých typů s trojčíselným značením způsobuje drolení/žmolkování membrány, což se děje pokoušíme-li se tuš rovnoměrně rozetřít. Těmto membránám stačí opravdu velmi málo k tomu aby začaly žmolkovat. Roztírání během zasychání je nutné pro dokonale rovnoměrný povrch.
MOJE povrch u staré tříčíselné řady pěkně zpěvní a vyhladí aniž by došlo k nevhodným změnám charakteristik reproduktoru (což se stane při pokusu o černění libobvolnou klasickou barvou, sprejem nebo čímkoliv jiným co jsem vyzkoušel). Membrána pak vizuálně vypadá téměř k nerozeznání od čtyřčíselné řady.
DI není po zaschnutí dokonale černá a na hladkých površích (čtyřčíselná řada a některé ARV) a nebo při vícenásobné aplikaci po zaschnutí zanechává velmi nehezký fialový odlesk. Toho se dá částečně zbavit přetíráním vlhkou hubkou těsně před zaschnutím avšak je to málo účinné a na starých membránách hrozí žmolkování i při veliké opatrnosti.
MOJE má jen velmi slabý, matný a dokonale černý lesk kterýje způsopben jen hladkostí povrchu, tedy nikoliv složením tuše.

Krom toho obě tuše mají i jiné vlastnosti co se týče zasychání a tedy je i jiné načasování některých operací a vůbec postup je značně odlišný. Obecně novou tuš DI nemohu doporučit. Tyto zkušenosti jsem nabral při renovacích mnoha desítek (bez nadsázky) různých typů reproduktorů, povětšinou Tesla.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Na čem momentálně pracujete
PříspěvekNapsal: 26 bře 2009 07:31 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008 23:01
Příspěvky: 2775
Bydliště: Brandýs nad Orlicí
Kraj: ČR - Pardubický
No já sám také sháněl tuš. Bohužel všude narážím pouze na tu ink-tuš takže není na výběr co koupit. Když jsem se ptal v papírnictví, jestli nemají klasickou tuš, tak mě odpověděli, že Koh-i-noor eviduje tuhle ink-tuš jako klasikou. Takže když papírnictví objednává černou tuš, tak jim přijde tahle ink-tuš :(.

V obchodě jsem narazil ještě na černou barvu do razítek, nemá vyzkoušené, ale bojím se, že by to nemuselo dopadnout dobře.

Zkusím ještě zapátrat ve větších městech a klidně bych koupil 0,5 l láhev, ono se to neztratí.

Ta moje ink-tuš občas také při natírání má tendenci pěnit :(.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3826 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 192  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group