Poslední návštěva: Právě je 23 dub 2024 13:31


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 314  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 10 zář 2018 12:32 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Velmi pěkné! Co/koho budeš nahrávat?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 10 zář 2018 13:14 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Tady něco podobného ale starší generace:
Příloha:
uher_cr_210_professional_red.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 10 zář 2018 20:59 

Registrován: 04 zář 2010 21:56
Příspěvky: 116
Kraj: ČR - Královéhradecký
Na Holickém radioamatérském setkání jsem kromě jiných kravin pořídil za 150,- Kč kompletní dvoupásmové bedýnky, kterým chyběly jen výškáče. ARN5608 s malým vrchlíkem tam byly a v pořádku. Bedny nejsou žádné krasavice, ale na druhou stranu si s nimi kdysi dal někdo podomácku celkem dost práce a i když je na nich vidět že je to stavěné doma, nemají žádnou zásadní konstrukční chybu. Snad až na zvolenou koncepci - jsou to totiž bedny podle modrého Amára 4/1984, kde jsou ty 6.5" basáky v basreflexové bedně o objemu 34 litrů. A tak jsem nakonec ještě obětoval dalších 340Kč za levné kaloty z Hadexu (ano vím, tím se dostávám do kategorie "zvrhlostí z oboru") a dal je tam. Za pětikilo je teď v dílně muziky habaděj :mrgreen:
Kromě toho jsem ještě pořídil pozůstatky, vlastně jen přední stěny beden RK09 s ARN567 a ARV161. Repráky jsou v pořádku, zbytek konstrukce je opravdu zvrhlost, tady několikrát popsaná. Včetně repráků vypodložených matičkami :shock: Takže repráky půjdou do korpusů kdysi koupených zde na inzerát a pravděpodobně s Godzovou výhybkou, zbylé přední stěny z RKček do kamen.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 11 zář 2018 19:11 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1806
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tos mohl říct, ty kaloty z hadexu jsem zatím nevyhodil. Zkoušel jsem je změřit a není to k ničemu. Až budeš dělat další evoluci, mám to oměřený s DT99 (menší kalota) a TLU s DT300...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 11 zář 2018 19:59 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2013 18:29
Příspěvky: 443
Kraj: ČR - Olomoucký
Sice to není dnes ale 14 dní nazpět.
Nějak jsem na to zapomněl. Každopádně radost.
Nějak jsem na ty Floydy ujetej.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
U mě hraje TESLA Technics Yamaha Totem100 Dual Magnum Micro Seiki Grundig
Canton,Bluesound,Topping,Tonsil Unitra


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 18 zář 2018 23:03 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Před nedávnem jsem tady nadával na nové akuvrtačky Milwaukee, že se s tím nedá šroubovat. Tak jsem si je nechal aspoň na vrtání. Teď se u jednoho kusu vysypalo vřeteno a u druhého už má taky pěkný vakl.
Volali jsme dealerovi, ať se staví. Prej jo, ale předem upozorňuje, že nám samozřejmě upadla z výšky a že to na servisu snadno poznají. Moc se těším.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 19 zář 2018 01:08 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1806
Kraj: ČR - Jihomoravský
Ještě onehdá byly ty milwaukee použitelný nástroje... Prostě nekončící inovace.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 19 zář 2018 05:59 
Uživatelský avatar

Registrován: 21 bře 2013 18:29
Příspěvky: 443
Kraj: ČR - Olomoucký
V práci jsem měl taky tuto značku. Na vysavaču odešel motor 2 měsíce po záruce a na drážkovačce po 5ti.

_________________
U mě hraje TESLA Technics Yamaha Totem100 Dual Magnum Micro Seiki Grundig
Canton,Bluesound,Topping,Tonsil Unitra


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 20 zář 2018 08:39 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Včera som si na stavbu domu, na dokončovacie práce zadovážil z bazoša za 15e túto vežu (Philips AS 675C), chlapík mi ju doviezol až k domu. Spadla mi sánka z veľkosti, v krabici to vážilo okolo 17kg. Čakal som niečo menšie. Úplne iný pocit. Kazety neriešim, AUX je funkčný, 3xCD je treba vyčistiť a samovoľne sa zasúva vozík, gramo plne funkčné. Podmienka bola hlavne AUX, takže max spokojnosť a môžem makať...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 21 zář 2018 19:57 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jedu ráno do práce, přede mnou valník Iveco s vysokýma sajtnama. Najednou se mu přes sajtnu vyplazí dvoumetrový kus černého igelitu a skoro se mi pleskne přes přední sklo. Za chvíli druhý, pak třetí.
Tak ho probliknu, předjedu, protroubím, zamávám na něj, vyhodím výstražný, opatrně zpomalím a zajedu ke kraji. On zůstane stát za mnou a diví se, co jako chci. Tak mu řeknu, že ztrácí igelity.
A představte si, místo aby mě vyfakoval, tak poděkuje, nasadí rukavice a drápe se na korbu!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 24 zář 2018 20:49 

Registrován: 04 zář 2016 15:56
Příspěvky: 171
Bydliště: Piešťany
Kraj: SR - Trnavský
Podarilo sa mi vyriešiť problém s jedným modulom CxD500. Keď som hliníkový profil uchytil o uzemnenú krabicu, tak sa prepol do ochranného módu. Myslel som, že je prerazená izolačná podložka medzi tranzistorom a profilom nejakou šponou. Nakoniec to bola vyhnutá nožička termistoru, ktorý je do AL profilu zasunutý.
Obrázek

A konečne zapínam 5 mašiniek jedným jedným tlačidlom (preamp, DAC, DSP a dva zosilňovače).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 24 zář 2018 23:55 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1806
Kraj: ČR - Jihomoravský
nezkoušel jsi nějakej modul s TPA3255? mám na něj zálusk jako zes pro sub, mě by těch 300W do 4 ohm jistě bohatě stačilo, teď jsem koupil pěkný 50V zdroje 160W za krátký peníze...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 25 zář 2018 19:41 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Dorazil první objektiv na Sony A7R, kterým měním svůj ne moc starý Canon EOS M6.
Nadělá to kurva práce takovej stroj, a kdyby neměl hledáček, se kterym tedy kupodivu nemám problém, tak je to opravdu malinká mocná fotobestie.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 26 zář 2018 19:06 

Registrován: 04 zář 2016 15:56
Příspěvky: 171
Bydliště: Piešťany
Kraj: SR - Trnavský
Kodl: to som neskúšal. Mám ešte skúsenosť s modulmi s TDA8950, to je ale všetko, čiže iba stariny.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 29 zář 2018 08:39 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak se mi podařilo přerušit více než čtyřtýdenní pracovní maraton dvanácti- až šestnáctihodinovek a sobot, prokládaný nedělní dřinou na vlastním. A včíl tři noci s manželkou na Vysočině v hotelu (dostal jsem to jako dárek od šéfa a šéfové k narozeninám).
Těší mě, že se všecko potřebné a naslibované stihlo v duševní pohodě a s dobrou náladou ke spokojenosti všech. Bo tak je to spravne, soudruzi, tak to ma byť.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 29 zář 2018 19:57 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Ransom: to se mas....
Jinak, jako takovou aktivni prokrastinaci, kdyz se mi nechce delat co musim, sem si prekreslil diskretni zes (vychazi to z UNI100) do SMD, co nejmensi DPS, pridal operak s moznosti symetrickyho vstupu (prip. inverze pro zmosteni dvou modulu), ochrany repro s u1237, co slo do SMD, objednal levny desky s bilou maskou, osadil 1ks a ono to, svete div se, krasne chodi. To mi udalo radost. Dodelam jeste 3ks a mam konecne slusnej 4x100W@8R k mymu miniDSP.
(ten L profil tam nezustane, jinej nebyl, proto ty vyhlodany diry tam...)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 30 zář 2018 07:39 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Vida, další do rodiny koncáků. Vypadá to spíš jako JPA100... Čím se to liší krom těch TO-3, SMD a bufferu? Jasně, a uPC1237 místo tranzistorů.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 30 zář 2018 08:15 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Jo, je to něco mezi. UNI100 a JPA sou skoro identicke, krom trochu jiné regulace klid. proudu, Udelal sem to ted na TO3 (+ je na vic nastavena proudova pojistka), pac sem tu uz dlouho mel v supliku par MJ15003/4. Jestli budu delat ještě další desky, predelam to na naky MJL..(pripadne na hodne levny/slabsi C5200/A1943) v TO264. Pac montaz TO3 je prece jen trochu komplikovanejsi nez jedna dira pro TO264. Zvukove mi to je asi jedno, stejne jako obycejne BC546/556 na vstupu. Jinak ve VAS jsou 2SA1142/2SC2682 (misto BF469/70), budice MJE340/350 (nebo jdou tez nejaky 2SA../2SC..).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 30 zář 2018 10:02 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jo. Prostě další variace na téma koncák co dům dal. Možná zbytečná, ale určitě radostná.
Až jednou budu mít všechny resty splněné, hotovo doma i na chatě, z práce budu chodit domů odpoledne a některou zimu se mi poštěstí víkendy o dvou dnech, chtěl bych udělat překopávku zapojení AUJ637 na novém plošňáku, s komplementárním koncem a z civilizovanějších pasivních součástí. Na srazu se původní strašidelné AUJ líbilo a ta konstrukce je sice zastaralá, ale geniálně robustní, blbuvzdorná a v podstatě nezničitelná.
TO3 mají něco do sebe. Kdyby nic jiného, tak brutální rezervu v přenosu tepla.
Jak budeš řešit distribuci signálové země?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 30 zář 2018 10:33 
Řádný člen

Registrován: 02 pro 2012 15:54
Příspěvky: 1049
Kraj: ČR - Liberecký
Myslis v ramci krabice ? Rad bych mel hlavni privod signalu symetricky (vstup je zapojenej viz odkaz - tusim, ze to P. Dudek nazyva line receiver) a definitivne se zbavil brumu. Nicmene uz mam jeden zes s 2xJPA a tam to mam zapojeno, ze to nebrumi, takze budu vychazet z toho (v pripade nesymetrickyho pripojeni).
Co se tyce DPS, vstupni země OZ + diff. trandu je spolecna, se zbytekem zesu propojena přes R=10ohm.

Obrázek

Edit: tady ještě pekne info ohledne o zpracovani symetrickeho signalu
Edit1: jinak na DPS to ohledne AGND (vstupni signalova) + GND (silova+zbytek) vypada v TOPu viz příloha (v BOT vrstve je to to same - tam jsou ještě věci kolem zenerek, vyrabejici +/- 13V pro OZ).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 314  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group