Poslední návštěva: Právě je 25 dub 2024 06:54


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 314  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 02:36 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Tady máš ten cín ...

Příloha:
Sn60Pb40E_800.jpg

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 02:42 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Teď mě potěšilo, když mi kamarád poslal odkaz na tohohle úžasného člověka!

To je až neuvěřitelné - prostě vzor dokonalého podnikatele, navíc s úžasným vztahem k zaměstnancům. To je dobře, že ještě takoví lidé jsou ... Palec nahoru !

http://www.vitoul.cz/cs/historie

Příloha:
Vapenka_Vitoul.jpg

Zdroj: http://archiv.ihned.cz/c1-65335890-zame ... nky-vitoul

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 12:25 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Mě dnes potěšila chřipková epidemie. Volal jsem svýmu zubařovi, že se mi klube z dásně čelist. A protože jim někdo kvůli chřipce odřekl, mohl jsem si to nechat hnedka rozrejpat. Juchů!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 14:33 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Volal jsem svýmu zubařovi, že se mi klube z dásně čelist.

A to už Ti lezou trvalý zuby ? To se někde v dásni pár let zakecaly, ne ? :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 15:19 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ne, leze mi tam čelist. Kost. Leda že bych pak měl místo zubů něco jako želva.
Už to mám vorejpaný a jsem zpátky v práci, tak to snad zase zaroste. Je to stejně prdel s tou hubou, že jo.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 16:06 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
To mi povídej. S hubou jsem si srandy taky zažil až až...

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 17:41 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
TheKytu, Ransom:
No to asi každej. Za nejhorší zážitky se zubařem v životě považuju 2:

1) školní doktor na vejšce na Strahově na kolejích. Nejdřív mne obložil nástroji a pak šel do vedlejší místnosti telefonem domlouvat na večer sex s nějakou kočkou ... slyšel jsem každý slovo.
A pak mi tak rozjebal hubu, že když to přišlo k sobě, hryzal jsem skoro omítku na kolejním pokoji ...

2) A pak trhání moudráku závodní "lékařkou" v Tesle Pardubice ... když mi pak trhal sousední moudrák starý pan dentista, pravil: "Panebože, kdo Vám tam udělal ten kráter?" A když jsem se zeptal, kdy už bude ten zub venku, pravil, že už venku je ... Na můj dotaz, zda mi dal nějakej lepší Mesocain nebo větší dávku, řekl, že nikoliv. Ale že se musí přesně vědět,, kde ten trojklaný nerv je a pak že stačí úúúplně malá dávka ... Jo, staří praktici. Jinak dentistou a ne MUDr. byl jen kvůli komoušům. Zakázali mu studia z politických důvodů ... jestli měl příbuzné venku nebo co, nevím ... ale byl úžasnej machr.

Jo - k zubaři byla sodoma chodit. Dnes už jsou docela dobří (ne všichni, ale já si nestěžuju - akorát všechno musím platit a pojišťovna 0 příspěvek ... ).

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Naposledy upravil Akusta dne 16 led 2017 17:48, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 17:46 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Já si nemůžu stěžovat. Doktora mám mladého, dobrého, žádný problém. A ta stovka nebo kolik mu dám jednou ročně za prohlídku (každá druhá je na pokladnu) a občas tři kila za plombu?

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 17:49 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Mně nevylezly špičáky (zůstaly někde v patře), takže mi pro ně vyřízli v patře cestu a táhly se ven...
Od té doby beru klasickou prohlídku u zubaře jako naprosto banální záležitost :D

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 17:49 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
laminat píše:
Já si nemůžu stěžovat. Doktora mám mladého, dobrého, žádný problém. A ta stovka nebo kolik mu dám jednou ročně za prohlídku (každá druhá je na pokladnu) a občas tři kila za plombu?

A co takhle náročnější protetické práce (třeba metalokeramická korunka za 10 kkč) ? 3 kila by mi taky nevadilo ... Akorát pak nasere, když se Ti udělá něco pod zubem v dásni (váček apod.), ten napadne kořen mrtvého zubu, co je na něm ta drahá keramika nahoře ....
.... a doktor řekne: "Korunka musí dolů, nedostanu se přes ni ke kořenu zubu ..." A pak rozřízne a vyhodí korunku za 10 litrů ...
Jo zuby - to je paráda ...

Já bych raději jel na dovču, než to nechat u zubaře ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 17:58 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Tak metalokeramická nebo jiná korunka je samozřejmě až na nějaké výjimky důsledkem zanedbávání péče o chrup. Já mám jako následek hříchů mládí několik korunek zlatých a můj zubař je umí sundat, zub opravit a korunku dát zpátky.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 18:24 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Nevím co kdo furt máte s drahým zubařem? Já mám zubaře příjemnýho, šikovnýho, znalýho, pečlivýho, nikdy se u něj nečeká (na kolik tě objedná, v tolik tě vezme) a nikdy nic neplatím. Nic. Vlastně jo - jednou doplatek 39Kč na celokovovou korunku. Že prej vyšla větší, tak za materiál. Jediný prachy co mě kdy zubař kromě tohohle stál, bylo 90Kč za pohotovost. Všecko ostatní na kasu. A to mám hubu pěkně povyspravovanou.
Že mě šťourání v zubech baví, to beru jen jako svou osobní zálibu (prostě se mi to líbí jako taková jemná technika a jak to všecko pěkně funguje, podobně jako třeba chirurgie). Nikoho o tom nepřesvědčuju, ale masochismus to opravdu není.
I dnes to bylo fajn. Pan doktor si nechal popsat, co si myslím že tam mám. Pak skepticky nahlídnul, vyvalil oči a že prý tohle za jedenáct roků viděl jen dvakrát. Tak jsme si o tom pěkně popovídali, pak mi ukázal na tácku vyrovnaný co všechno musel z čelisti oštípat a oškrábat. Nakonec mě pochválil, že moje tělo sice neodbourává v ráně kostní materiál (takže mi neustoupila kost kolem díry po vytrženým zubu a drala se bokem ven) ale na druhou stranu mi nehrozí osteoporóza.
Měl to tam pak všecko zaprasený od krve, ale to prej za ten pohled stálo. A že bude mít kolegům co vyprávět.

No nic, jedu domů opravovat Transiwatty.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 18:45 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 17:26
Příspěvky: 371
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
O hubě mi ani nemluvte. Já nemít hubu, tak mám v životě o 99% problémů míň :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 18:46 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
laminat píše:
Tak metalokeramická nebo jiná korunka je samozřejmě až na nějaké výjimky důsledkem zanedbávání péče o chrup. Já mám jako následek hříchů mládí několik korunek zlatých a můj zubař je umí sundat, zub opravit a korunku dát zpátky.

No - netvrdím, že bych chodil pravidelně na kontroly. A asi mám zvýšenou kazivost po matce. Jinak na údržbu neseru. A čokoládu nežeru ani přes den, natož na noc. Asi je v tom ta genetika.

Ale tvrdit, že každý, co má korunku, dlabe na péči ... to je nesmysl. Chápu, že by člověk asi měl min. 2x do roka na kontrolu jít. Ale z výše uvedených důvodů je to individuální.
Můj doktor třeba nabízí profylaktický program 500,- Kč/měsíčně. A že prý někdo opravdu nemá šanci při běžných půlročních kontrolách ty problémy uhlídat. To prý závisí na spoustě faktorů - vyvážené minerály v těle (zejména Ca), záněty atd atd. A genetika.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 19:17 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Akusta: To je v mém příspěvku pod tím "až na nějaké výjimky". Můj zubař zase říká, že takových lidí je tak jedno procento a ostatní pod genetiku a zvýšenou kazivost schovávají zanedbávání jak ústní hygieny, tak profylaxe. A na sobě to vidím - do čtyřicítky jsem na prevenci sral a k zubaři chodil až s problémem Z této doby mám v hubě můstek a několik mezer. Od čtyřicítky chodím k zubaři pravidelně a nepřišel jsem o žádný zub a měl jsem dva malé kazy.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 20:07 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
laminat píše:
Můj zubař zase říká ...

Protože je mladej. Nezažil "stomatologii" v době mojí puberty ... Třeba problém mojí generace je asi hlavně v tom, že tehdy byla stomatologie jen oprávárenství a to místy dost odfláknuté (amalgám sem, amalgám tam a pod.) a zubní prevence a léčba byly téměř neznámé výrazy.
Dnes už je to všechno úplně jinde. Od materiálů až po znalosti lékařů. Jenže ty základní problémy v těch hubách máme holt z té doby. Stačí třeba mít z té doby paradontózu a tudíž díky ustouplým dásním částečně odhalené krčky, a je problém. A můžeš čistit 5x denně ... houby platné.

Kašlem na to ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 20:45 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Mě dnes přišla zásilka CDček, to v levo My World dorazilo až z Kanady :P :P
Super pocit si je rozbalit nové


Ve čtvrtek jsem si také pořídil nový telefon od mojí oblíbené značky Meizu U20 - novinka. (za 4k czk docela dost "high end" parametry). Jen je potřeba si dávat pozor, je celý skleněný. Naštěstí mě telefony z ruky nepadají : P

Helio P10 (8 cores)
Mali T860 Gpu
1080p 5.5" displej (U10 má 5")
2GB ram (32gb verze má 3gb ram)
13mpx fotoaparát
3260 mAh baterie
Navigace i pomocí GLONASS

Robustnost a zpracování materiálů top jak se dá u Meizu čekat, pokud nechcete utrácet x tisíc za vlajkový telefony doporučuju zkusit něco z jejich portfolia. Zejména ten jejich FlymeOS.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 21:50 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Od Meizu mám už pár let miniaturní kapesní přehrávač Music Card. Zvukově výborný, šikovné ovládání. Nemám potřebu chtít něco lepšího. Tak snad jim to vydrželo.

Nejsi ty do A. L. zamilovanej?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 16 led 2017 22:13 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
No, spíš je spojená s jednou smutnou životní událostí, a její tvorba se mi líbí (poslouchám asi od roku 2007/8)

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 17 led 2017 19:42 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
TASK, my máme v obľube XIAOMI. Ježiško potešil manželku Redmi 3s 3gb/32gb. Úplne niekde inde ako starý lg g2 mini, ktorý je podla mňa tiež veľmi vydarený fon, akurát tých 8gb je na prd, hlavne ak tam natiahneš lollipop.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 ... 314  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot], vlk a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group