Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 21:30


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 314  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 25 čer 2017 20:23 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
A to je ta pravá radost z bastlení. Emitorovej sledovač , a to žes to složil sám a funguje...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 25 čer 2017 21:37 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Jop, a hned to i v hezčí verzi najde využití v aktivním chlazení pro NAD T760 :)

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 29 čer 2017 21:43 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Tak dneska hotovo, je to sice takovej hackjob, ale je to udělaný snad v poho. Včetně "interní" regulace otáček, jede to tak na 90% a není to vůbec slyšet a vzduchu tahá dost. Jediný sem zapomněl stahovačkou zajistit ten poťák, to udělám příště. Jinak je všechno schovaný stahovací bužírkou.
Původní Sunon větrák dost hučel a v obvodu ve kterým byl nefungoval (při zkratu teplotního čidla nesepnul)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 08 črc 2017 18:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak už pár dnů se ženou chatujem. Zatím mě to baví a večer jsem fajně utahanej.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 08 črc 2017 22:10 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Na chatu se jezdí odpočívat ne? ;) Jak můžeš být utahaný? Nebo se tam rýpeš v hlíně?
Jako malej kluk jsem to přímo nesnášel.Teď mám ale docela radost, že mi občas něco vyroste a někdy se to dá i sníst. Přímá úměra hloupý sedlák a velký brambory mi celkem funguje. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 08 črc 2017 22:29 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
To máš tak: Koupili jsme to v podstatě za cenu holého pozemku, běžnou v té lokalitě (vzduchem to je na metr přesně 1,5 km od našeho bytu v centru Náchoda). Několik let na to nikdo ani nehrábnul (rodinná tragédie, ale nechci to tu rozebírat). Terasy jsou zarostlé bejlím vysokým jako já, stromy zplanělé, chata na generálku. Bude to ještě boj. Ale fakt fajné místo, kde se nám líbí.
Už jsem si všimnul, že pod střechou jedné roubené chaty na dohled od nás visí zřejmě dva ARS 276. Budu si muset zítra vzít dalekohled.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 08 črc 2017 23:00 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak hlavně, že se Vám tam líbí. O tom,že tam bude větší klid než ve vaší ulici nepochybuju. ;)
Taky si občas říkám, že bych vyměnil bydlení v centru Poděbrad za celoroční chataření na nějakém klidném místě. Třeba Vestíkovi moc závidím. Nádherné, neskutečné místo. Ale přiznal jsem mu to. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 09 črc 2017 23:24 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
scarabeo píše:
Tak hlavně, že se Vám tam líbí. O tom,že tam bude větší klid než ve vaší ulici nepochybuju. ;)
Taky si občas říkám, že bych vyměnil bydlení v centru Poděbrad za celoroční chataření na nějakém klidném místě. Třeba Vestíkovi moc závidím. Nádherné, neskutečné místo. Ale přiznal jsem mu to. ;)

To se teda musím Poděbrad zastat :lol:
Tak krásné město ... v letech 1970-72 jsem tam chodil na zámek na do školy a mám na Poděbrady úžasné vzpomínky. Ta nádherná Cidlina, kterou máš pár minut ...
Ve zmíněné době ještě existovala Záložna ... loni jsme se ženou byli U Soudku a tam si pořád drží úroveň ...

Ohledně Kaštanu v pohodě - sejdeme se tam jindy. Ale chtělo by to ten první termín po prázdninách (25.9.), to bude ještě teplo, můžeme si dát pivko venku v zahradě ...
Program na zbytek roku 2017 je tady.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 10 črc 2017 22:01 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Já nebrečel nad Poděbrady jako takovými. Určitě jsou horší místa. :) Jen ,že bych to někdy vyměnil za nějakou tu samotu. ;)
Dík za tipy. Snad to po těch prázdninách vyjde...
Poděbradský program na Střelnici hledat v Amfiteátru..
Na Jakuba Smolíka myslím nepůjdu, ale na Katíky to docela zvažuju.
Turbo tu zase hraje s Telegrafem který slaví 40 let a na ně se tady v okolí dost chodilo.
Taky jsem párkrát byl. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 12 črc 2017 22:16 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Dost jsem toho poslal dál. Tohle už si ale určitě nechám. Nemám důvod něco měnit. ;)
Nebylo to vše dnes, ale nějak jsem k tomu došel...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 14 črc 2017 15:55 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Mě dnes potěšil balík od UPS z UK :)
NAD T751 (Mám T760)

T760 - 1999
T751 - cca 2000,
jedinej rozdíl jsou pozlacené konektory u novějšího:D

Sranda je, že byl v UK a je připojen na 230V ale 110V už použitá někdy byla



(Nekamenujte mě prosím za tu TV na tom T760, je to jen na pár dní, stěhoval sem pokoj a musim zas navrtat držák)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 17 črc 2017 19:24 
Uživatelský avatar

Registrován: 19 srp 2011 09:39
Příspěvky: 1032
Kraj: ČR - Středočeský
Pořídil jsem si jen tak pro radost (a taky trochu ze zvědavosti) Wharfedale Glendale 3, asi 40 let staré - vypadají jako netknuté, a docela příjemně mě to zvukově překvapilo - čekal jsem to mnohem horší. Obzvlášť ten basák bude zřejmě fajn. Chvíli jsem měl nutkání to změřit, ale asi to nechám záhadou - je to tak možná lepší a taky jim to nevezme duši :)

_________________
https://at-horns.eu


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 21 črc 2017 00:24 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Mě moc potěšilo, že jsem získal svůj letitý sen. Teď už jen, aby dorazil v pořádku :)

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 16:33 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Akusta píše:
Mě moc potěšilo, že jsem získal svůj letitý sen. Teď už jen, aby dorazil v pořádku :)

Poklad už dorazil. Ale ty zážitky s DE low-cost (řekl bych i low-end) přepravcem Hermes, neschopnými lidmi na supportu rakouské pošty (nikdo nic neví a nikdo nic nemůže) a neuvěřitelnou nefunkčností InTime, to je děs. Něco domluvíte a je to zcela jinak ...

Po webu v rámci trasování zásilky chodí nesmysly, na supportu rakouské pošty neumí anglicky (při tom jim volají zákazníci z celého světa - u Němců podobně), tuhle přepravu si budu pamatovat do smrti. Kdyby to nebylo až od Dortmundu, jel bych si pro to raději sám ...

Ale zase na druhou stranu zjištění, že to s tou příslovečnou kvalitou a pedantstvím Němců není až takové ... (ostatně stačí si dát do Google Hermes a vyskáče Vám celý nasraný svět ...). Blbý na tom je, že člověk zaplatí balík peněz za perfektní zboží a pak je ve stresu, zda to vůbec dojde a v jakém stavu ... A vzhledem k unikátnosti věci nejde při průseru reklamovat a dostanete jiný kus ... leda tak po spoustě tahanic prachy zpátky.

Ale "to už je za mnou" ... realita je, že mám konečně perfektní preamp s nejvymakanějším vstupem pro gramofon, jaký existuje, konečně doma. :D
Verze C02 totiž obsahuje výborné japonské audio step-up transformátory na vstupu pro gramo vložku. Většinou se C02 kupuje právě kvůli tomuto.

Příloha:
1_front.jpg


Příloha:
2_front.jpg


Příloha:
3_back.jpg


Příloha:
4_det.jpg


Příloha:
5_det.jpg


Příloha:
6_det.jpg


Příloha:
7_gramo.jpg


Příloha:
8_switches.jpg

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 18:39 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Akusta - ja mám tie svoje sračky...(ktoré nevymením za nič) - zosik AKAI, zosik...vežičku Philips, nejaký FIIO, nejaký kompík s Win, bedne, o ktorých si ani tri hodiny po polnoci na...... nedovolím povedať "nejaké" - a aký to má zvuk...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 19:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 17:26
Příspěvky: 371
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak tedy k tématu: mě dneska potěšilo, že jsem to celej den v kabině náklaďáku bez klimatizace vůbec přežil. Ale byl to masakr.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 19:48 
Řádný člen

Registrován: 18 úno 2016 00:03
Příspěvky: 2757
Bydliště: Slovakistan
Kraj: SR - Trenčianský
Si tam kopal krumpáčem, šplhal po řebříku, tahal ťěžký hrubý kabely a tak???


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 21:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Nevím jak u vás za Uralem, ale v Evropě je hic.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 02 srp 2017 23:54 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Nevím jak u vás za Uralem, ale v Evropě je hic.

Jj, hic jako prase ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vás dnes potěšilo?
PříspěvekNapsal: 03 srp 2017 10:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Každý na tohle počasí nadává, já si ho užívám... :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6279 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 314  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Elkon5 a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group