Poslední návštěva: Právě je 25 dub 2024 02:50


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 15:35 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Desítka Plzeň? To existuje?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 15:40 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Já vím, že to není desítka. Už jsme to nějak probírali....Napsal jsem to naschvál.
Jen, že má srovnatelné množství alkoholu. Což mi vyhovuje.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 15:44 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Teorie, že Plzeň bývala lepší, spadají do stejné katogorie, jako zvukové rozdíly mezi kabely Südwest Síň Slávy a Monster Interlink 400. Nikdo nemá chuťovou paměť na 30 let.

Stupňovitosť mladiny nemá přímou souvislost s obsahem alkoholu.

Desítka Plzeň existovala, měla na hrdle lahve stříbrný staniol. Bohužel byla vyhubena ve prospěch hnusného Gambáče.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 19:06 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Ja Vám poviem tak, mal som minule vaše kráľovské pivo krušovice z akcie Teska a bol to otrasne horky vodový hnus na úrovni corgoňa a pod... To isté pivo somodou okolností mal ajz iného obchodu o 10 či 15 centov drahšie v rovnaký čas, tak som to otvoril tiež a chuť bola uplne odlišná, nasladlá, príjemná 3 sme sa zhodli že markantne lepšia. Jednoducho ja mám pocit že pivovary dobre vedia čo im nevydá a pred rokmi by to bez milosti vyliali, dnes kupujeme to fajne pivo a kukaj jaka f tesku akcija...je mi s toho na zvracanie... Podobne je to s keksíkmi malinovkami a kadečím...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 19:18 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
DJ souhlasím, že pivo které je v akcích vyjma snad kromě Plzně a Budvaru stojí dost často za bačkoru. To už nekupuju.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 19:40 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
djmayo: Pivo má byť horké a Corgoňa považujem v rámci Slovenska za celkom slušné pivo, tak neviem, čo si mám z Tvojho hodnotenia zobrať.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 21:04 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
V našem kraji se dá v akcích krom Plzně a Bembarda dostat:

Primátor 11° - trochu řidší, ale za akčních 7Kč nemá konkurenci (běžně 12)
Primátor 12° - mírně nasládlý, ale dobrý, za 10Kč (běžně 16)
Krakonoš 10°, 11°, 12° - velmi dobré všecky, v akci za 7, 8, 9Kč (běžně 10, 12, 14)
Svijany 11° - po katastrofálním období se to zase nechá vyslopat, v akci za 8Kč (běžně 12)
Argus 11° Gold v plechovce - akce za 10, někdy i za 9 (běžně 13). Překvapil mě příjemně a kupuju ho na chatu, kam se nechci tahat s flaškama.

V okamžiku, kdy mají Krakonoše desítku za 6,90, absolutně nechápu jak se někdo může sápat po Ambrosiovi, Bráníku, Pardálovi, Staročechovi a podobných sračkách. Pro mě je to asi nejlepší desítka v republice.

Dnes ráno jsem si z nouze koupil Krušovickou desítku v plechovce - neměli nic jinýho z lednice. Aceton jsem nezaregistroval, ale dobrá nebyla.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 10:06 

Registrován: 18 říj 2016 08:00
Příspěvky: 265
Kraj: ČR - Olomoucký
Laminat: Jak je ta řeč krásná - pivo má být horké :-)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 10:10 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Teplý pivo je horší než studená Němka...
Na Argus jsem už slyšel chválu. Jednou jsem si ho dřiv koupil a moc mi to ale nechutnalo.
Včera jsem si koupil u stánku,když jsem šel od doktora nealko Staročecha. Jiný nealko neměli.
Bylo hnusný ale po třech týdnech úplné abstinence lepší než drátem do oka...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 11:39 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Můžu potvrdit Ransomovy zkušenosti:
1) Svijany se zž zase nechají pít.
2) Argus je docela poživatelný, běžně to kupuji na kace, kam se nechci tahat s flaškama a Plzně by na masové chlastání bylo škoda.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 11:49 

Registrován: 18 říj 2016 08:00
Příspěvky: 265
Kraj: ČR - Olomoucký
Momentálně je absolutní top Zubr Grand, ale to se pije hlavně u nás na Moravě.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 11:59 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Uhnu od piva, když dovolíte.

Okamžitě po záruce nám hromadně vychcípaly všecky bateriovky Hilti, a to komplet: Mechanika, akumulátory i nabíječky.
Tipoval jsem si nějakou náhradu, ale šéf se nechal od kamaráda - dealera nabulíkovat do Milwaukee. Od Milwaukee máme naprosto skvělé sbíječky a nejlepší přímočarku, co jsem kdy měl v ruce, ani úhlové brusky nejsou o moc horší než Narex. Nicméně tlumočil jsem několikero varování před bateriovkami - marně.
První věc byla, že nám dealer navzdory mému výslovnému požadavku na vrtačky bez příklepu dovezl příklepové. Že prej to chce každej a je to dražší jen o stovku. To mě dost nasralo, protože vím sám nejlíp, proč to nechci.
Další šok nastal v okamžiku, kdy jsem začal šroubovat. Dvě hrsti samořezů do montážního panelu mi zabraly trojnásobek času co normálně. Podotahovat řadu jističů bez zničení hlav šroubů se mi nepodařilo vůbec.
Recenzi na Heurece máte k nahlédnutí tutaj. Cena pro nás byla samozřejmě na třech pětinách, ale i tak.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 12:07 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Mspacil: Ten absolutní top jsem na Moravě a ve Slezsku pil. Můj dojem: Velmi hořká (pozitivní, dá se to pít, hlavně pokud je to podchlazené) alkoholická limonáda s minimem řízu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 12:16 

Registrován: 18 říj 2016 08:00
Příspěvky: 265
Kraj: ČR - Olomoucký
To je asi tím že každej má jinou chuť. Ale tady je to momentálně fenomén kterej můžu 100% potvrdit. A že něco odpito mám.
Většinou už ale lahváče nepiju, kupuji v sudu a čepuji sám.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:05 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Na vyloženě špatným pivu se asi vesměs shodneme. U těch nešpatných je lépe se ani o shodu nesnažit, nebo si rozbijeme navzájem hlavy kríglama.

Nejhorší co jsem snad kdy ochutnal, to byl točený Ostravar ve stánku na pouti v Luhačovicích. Nemám tušení, jestli byl na vině pivovar nebo stánkař, ale chutnalo to popelem a nevylil jsem ho jen proto, že jako alternativa se nabízely pouze po bouři rozbahněný potok s kachnami nebo vlažná Vincentka na kolonádě.

Jako perličku bych nadhodil pingla z mé oblíbené putyky. Když jsem mu pochválil Plzeň, tak začal vykládat, že má nejradši jedenáctku Bráníka.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:12 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak to je fakt fajnšmekr. Občas jsem si Bráník koupil, ale už se mi tak zhnusil že ho nechci ani vidět.
Dorazil mě nadávno kolega který mi tvrdil, že ho vaří z Vltavy. :D
Ta 11 je extra hnusná. Dobrý je že lidi už dostali trochu rozum a i když už je v Kauflandu v akci třeba za 5 korun tak ho už stejně nikdo nechce.
Abych byl trochu k témě.
Přišel dnes mi nedaplatek od Čezu 211Kč. Celkově jsem šel se spotřebou investováním do spotřebiču několik let zpět hodně dolů. Tu cenu vůbec neřeším. Štve mě, že chtěj o pár korun navýšit zálohu. Hned tam zavolám. Nebudu kvůli 50 Kč za měsíc měnit příkaz.
Stačí mi bohatě různá pojištění a spoření, že si každý rok navýši částku třeba o dvanáct korun...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:22 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5319
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Nejhorší pivo:
Za top ohavnosti jsem považoval dnes už zaniklý břeclavský pivovar Podlužan.
Pak jsem jednou dostal v nádražce v Šalingradě absolutně nepoživatelné Starokyselo a když jsem pinglové říkal, že je to nepitné, tak mě dorazila argumentem "A co beste chtěéél? Šak to bel spodek bečke."
A na závěr jsme jednou jeli s kámošem na výlet do Skalice na Slovensku. Naprsti nádraží byla knajpa 6. cenové skupiny, kde jsme si koupili pivo, z něhož jsme upili a šli jsme ho vylít na zahrádku (byl to myslím tehdejší trnavský Horden). Když jsme se z výletu vraceli, tak jsme výčepní vydráždili do nepříčetnosti, protože jsme předběhli frontu, odevzdali jsem jí čtyřicet korun s tím, že spěcháme na vlak, jestli by nám pak, až přijde na nás řada, mohla natočit dvě piva a jít je na zahrádku vylít v našem zastoupení.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:40 

Registrován: 18 říj 2016 08:00
Příspěvky: 265
Kraj: ČR - Olomoucký
Já se taky nehádám, je mi úplně putna co kdo pije za motylí moč :-)

Braník jsem jednu dobu měl rád, ale už dlouho se nedá pít.
Staropramen mi taky teď nejede.
Svijany se zlepšily.
Plzeň není pivo, je to lék.
Ale je fakt že záleží na tom kde se točí.
Jinak mi na značce nezáleží, vypiju každé pivo co mi chutná a někdy, když není nic lepšího tak i nějaký samoser.
To ale naštěstí není už často.
Náhražky typu Birell ze zásady nepiju.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:50 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Samozřejmě že se pražský pivo vaří z Vltavy. Vařilo se z ní vždycky. Z čeho jinýho by se mělo vařit? Z Dunaje?
Vltavskou vodu jsi měl donedávna v pražském vodovodu. Upravuje se v nádherné vodárně v Podolí, kterou občas turisti považují za parlament, použitelná je dodnes a dobrá byla vždycky.
Pivo z Vltavy bývalo výborné i za komoušů navzdory znečištěné řece, zkurvila ho až rychlovýroba a několikeré stěhování. V pražské ZOO jsme brali celkem dobrou vodu ze 6m hluboké studny cca 10m od břehu Vltavy...
Právě tak bývaly výborné Krušovice nebo Popovice v době místní malovýroby (voda průsakem do studny ze sousedních hnusných rybníků), v Třeboni to bylo myslím taky nějak tak, jenom to sáklo přímo ze Světa, který vypadal o něco líp.
Bráník byl výborný ve druhé polovině 80. let. Nebo Pražan z Holešovic. Na toho jsem chodil v županu a pantoflích přímo z postele do 100m vzdálené knajpy V háji, kam ho tahali asi 200m přímo z pivovaru na vozejku. Takže se pil vlastně rovnou od zdroje.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:55 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Já vím, že tam asi nemají Artézkou studni. Ja jsem to napsal blbě. On to řekl jako, že ji nabírají přímo z řeky. ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group