Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 15:27


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:57 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Však jo. Pak se to přefiltruje.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:59 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak to se přiznám, že to tedy koukám... Když nad tím přemýšlím,tak ono asi moc jiných možnosti při tom množství nebude... To mě teda dostalo.
No nic podělím se s novým poznatkem chytrému kolegovi, že já jsem ještě chytřejší už stejně nezakreju. :oops: ojojoj :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 22:52 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Serú ma "majstri", kur.. Ja ten dom asi nedokončím.

Oslovil som 4 ľudí na nacenenie D+M kuchyne, relatívne väčšia kuchyňa navrhnutá mnou bez najnovších zbytočností, ktoré sú pri mojich 4 deťoch aj tak zbytočné.
Prvý stolár, človek, ktorý mi bežne robí porez dielov nábytku, hneď sa ozval, že nestíha a môže mi max narezať diely a môžem skladať... Asi to nakoniec aj tak dopadne.
Druhý, najlepší kamarát mojej kamarátky, ktorý to určite spraví dobre a lacnejšie, keď sa na ňu odvolám, sa ozval po týždni, že dodá CP po víkende, po víkende ospravedlnenie, že nestíha.
Tretí, sused môjho brata, detto, už druhý týždeň posiela CP.
Štvrtý, odporúčaný kamarátom, detto, minule na tom robil, dnes som mu volal, kedy a či vôbec CP? On, že by aj mal CP, ale nie sú mu jasné veci a hneď sme si ich prešli, boli až dve!!! Vraj ešte pošle.
Ja fakt nechápem, ako takto chceme byť konkurencie schopní? Poliakovi pošlem podklady a na druhý deň mám cenu aj s dovozom do Košíc a Slovač? Škoda reči, najlepšia je kuchyňa za 10.000€, ostatné ma nezaujímajú...
Je mi z toho zle, ja fakt na tom dome nemôžem robiť všetko, nikdy to nedokončím. Mimo to doťahujem všetky hlúposti na byte, keďže ešte chcem predať byt do konca 06/2018, lebo sa u nás idú sprísniť podmienky poskytnutia hypotéky a čaká sa pokles záujmu o kúpu vlastného bytu...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 23:21 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Paulus 33 to chce klid. Nečím podobným si prošel skoro každý. Já v tom baráku navíc při rekonstrukci i bydlel. To už bych teda znovu nechtěl. Těsně před tím jsme u rodičů dostavěli nový barák. Ještě jsem si postavil dvougaráž. Pak jsem se přestěhoval do Poděbrad a začal na novo. A teď parkuju na ulici :) .
Aby se Ti trochu ulevilo. ;) Já mám druhý auto u jednoho z nejlepších kamarádů v opravě. Měnil posilovač řízení a chtěl jsem ještě opravit prahy. To auto tam bude už skoro rok...
Jsou podstatně horší věci. Hlavně zdraví...Tak už je Ti trochu líp?... :mrgreen:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 05 čer 2018 23:55 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tohle je důvod, proč jsem se naučil zednický, instalatérský práce, obklady, podlahy a to dřevo si obvykle taky jenom nechám nařezat. Je to hrozný, ale než bych stál nad řemeslníkem, a pořád mu říkal jak to má udělat, a ten dotyčnej by na mě za to byl sprostej (osobní zkušenost) tak raděj dělám všecko sám a spíš zaplatím helfra, abych na pomocnejch pracech nenechal ruce. Teda všecko ne, výkopy raděj bagrem než rukama...
Ale taky mě to dost vadí.
Kuchyní jsem dělal několik v intervalu 1995-2010 s tím, jak se vyvíjelo vybavení kuchyní, a můžu říct, že třeba kuličkovej plnovýsuv od renomovanýho výrobce vydrží míň než obyčejnej plecháč polovýsuv s plastovejma kladkama z 90-tých let, a těch 10cm šuplíku, co je "za hranou" mě netrápí. Co celkem oceňuju, tak jsou šuplíky místo spodních skříněk a výklopný dvířka na horních skříňkách, jinak jsou to módní výstřelky. Poslední kuchyň s délkou cca 4m stála cca 27kKč + pár odpolední s akumulátorovkou. Cena samozřejmě bez spotřebičů, i kdyby za těch pár let šel materiál na dvojnásobek, stejně kuchyně za víc než 100kKč nechápu, a to je dnes "low end". Synovec budoval kuchyn ze stavebnicovejch dílů ikea, a taky na tom nevidím nic špatnýho, nějakej rok to jistě vydrží a cenovka je úplně jinde. No a ten online planer je taky celkem dobrej, i ženská podle vizualizace pozná, jak to bude vypadat. Ale neberte to jako reklamu na ikeu. Podle mě je nábytek ze dřeva, z masivu, ale s tím se dnes nikdo nechce trápit.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 10:01 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
scarabeo píše:
Já v tom baráku navíc při rekonstrukci i bydlel. To už bych teda znovu nechtěl.

A vidíš, my s manželkou sme sa práve rozhodli, že sa sťahujeme. Na dome bude dokončené poschodie 91m2 a na prízemí 69m2 okrem kotolne nebude hotové nič (chýbajú sdk podhľady, chýbajú na 6 stenách sdk predsteny (extrémne krivá stena), nevymaľovaná a chýba finálna nášľapná vrstva podláh). Fasáda je zateplená na 70%, v záhrade som ešte ani nezačal. Po dvoch rokoch už mám dosť toho neustáleho presúvania z RD do bytu a späť. Keď tam budem, viem robiť do noci, tak ako teraz na revitalizácii bytu pred predajom... A to nehovorím o tom, že väčšinu prác robím sám, sám si to kreslím/projektujem a samozrejme, vždy mi chýba nejaký údaj z meračky...

kodl píše:
Co celkem oceňuju, tak jsou šuplíky místo spodních skříněk a výklopný dvířka na horních skříňkách, jinak jsou to módní výstřelky. Poslední kuchyň s délkou cca 4m stála cca 27kKč + pár odpolední s akumulátorovkou.
No a ten online planer je taky celkem dobrej, i ženská podle vizualizace pozná, jak to bude vypadat.

Čas, čas a ešte raz čas, D+M kuchyne som chcel ušetriť čas, už sa niekde vnútri pripravujem na to, že to bude moja práca. Mňa to dokonca viac baví ako samotná stavbarina.
Čo sa týka návrhu, tak som strávil po armáde 3,5r v ateliéri a tam sme používali soft, z ktorého žijem prakticky až do dnes. Viď jednoduché 3D mojej kuchyne...
Čo sa týka výsuvných/zásuvkových systémom, tak guličkové plnovýsuvy sú blbosť, ktorá nevydrží. Tie biele výsuvy spred 10r s dvoma bielymi kolieskami na jednej strane fungujú dodnes. Teraz sa mi páči BLUM TANDEM TIP-ON, Blum dáva doživotnú záruku, je to plnovýsuv a je dotykový, takže žiadna úchytka. Korpus zásuvky urobíš z DTD, nahodíš tento výsuv a máš. Cena je síce vyššia, ale podľa mňa adekvátna komfortu a už ušetrím na iných hlúpostiach, tak do toho zainvestujem...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 15:06 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
celkem pěkný, akrát ty horní skříňky si říkají o výklop nahoru, je to o dost praktičtější, a když je to s pružinama, ne s plynokapalinovejma pístama, tak i celekm trvanlivý. Ta klasický dvířka při otevření zavazí, a už párkrát jinm hrozilo vyvrácení a tyky jsem si o hranu několikrát dal čelovku...
no a ty úzký místa v rozích taky nejsou to pravý, lepší udělat rohový skříńky. Ale zase práce navíc...


Naposledy upravil kodl dne 06 čer 2018 15:30, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 15:26 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Já bych jen zvážil z čistě praktického hlediska, vzálenost mezi sporákem a dřezem. Do hrnce se musí dát mimojiné i voda a často zase z hrnce po uvaření vylít. Mě by to takhle daleko od sebe vadilo. Vyhovuje mě sporák dál cca 1,5m pracovní plocha a dřez.
Ale pochopitelně někomu jinému to vadit nemusí. Jinak moc pěkný. ;)
Souhlas s Kódlem , že vyklápění skříněl nahoru je skvělá věc.
A mám stejnou zkušenost i s panty - mám asi 16 let rohovou kuchyň asi 5m. Přišla asi na 45tis. bez spotřebičů. Jinou bych nechtěl...obyčejné panty s plastovými kolečky a jsou Ok.
Rodiče mají asi za 150 a většina "kvalitnějších" a mnohem dražších pantů není v dobrém stavu. Dýha se navíc místy odlupuje... Jo jasně v rozích to vyklápění není šikovné. V rohu mám nejoblíbenější skříňky tam se vejde naprosto všechno...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 15:49 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Co se ergonomie týče, nejdůležitější je v kuchyni správně umístit televizor. Jinak si ženská při vaření vyvrátí hlavu. A nemyslím to jenom ze srandy.

Paulus: Přeju hodně trpělivosti, zručnosti, sil a vynalézavosti...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 16:07 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Jo televize. :D To je pravda tu máme na džáku s ramenem. Dá se směrovat a dostat až asi metr od zdi.... ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 18:53 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
scarabeo, ransom
Výhľad na telku bola podmienka. Do kuchyne by mal podľa manželky pribudnúť ešte kuch.ostrov. Hoci aj malý, ale umožňujúci pohľad na spomínanú skrinku, keď bude majstrovať vo svojej časti domu. Otočný držiak je podmienka...
8-)
Asi takto nejak...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 20:03 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Výborně. Už držím hubu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 22:38 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
Ransom.
Základ je, že bude miesto pre stĺpy...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 07 čer 2018 23:24 
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2009 11:12
Příspěvky: 828
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kraj: SR - Košický
to máš starší dom ? robíš predsadené SDK steny ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 08 čer 2018 08:04 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
mereksk píše:
to máš starší dom ? robíš predsadené SDK steny ?

Hej starý, predsadenky ale iba lokálne max 10%, zvyšok je omietnutý. Strojové ľahčené omietky, hrúbka 1-10cm, podľa krivosti stien.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 02 črc 2018 12:32 

Registrován: 02 čer 2012 20:45
Příspěvky: 591
Bydliště: Bratislava IV
Kraj: SR - Bratislavský
Nenahráva pravý kanál. Čo sa mne všetko nestane... :P


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
Sony TC-129


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 04 črc 2018 11:31 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Leží mi už delší dobu dobu něco v žaludku. Cítím vinu za to, že i když si zakládám na pravdomluvnosti, před časem jsem lhal kamarádovi. Musím se proto alespoň takto veřejně omluvit Laminatovi, kterému jsem na srazu tvrdil, že nemám mleté kafe na turka. Celou dobu tam totiž hned vedle kávy rozpustilé ležel neotevřený pytlík Douwe Egberts Grand Aroma, který jsem od kohosi dostal. Nevšimli si toho ani kolegové, nejspíš proto, že je zabavil azbukou popsaný cukr. Kdykoli si teď jdu udělat kafe a ten rudý pytlik tam vidím, dělá se mi špatně od žaludku a celý den nemůžu v práci usnout.
Jako hostitel jsem tedy selhal a doufám, že příště už nikomu sraz nezkazím. Pokud po tomhle všem ještě vůbec někdo přijede.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 04 črc 2018 12:02 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Po tomhle podvodu velkého rozsahu budu muset svůj celkový postoj k Ransomovi zvážit.
Ke cti mu teda slouží, že se dobrovolně přiznal.
A já se tedy přiznávám, že tentokrát jsem po něm turka vůbec nechtěl, takže si mě nejspíše s někým spletl.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 04 črc 2018 15:16 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Když se Kryštof ptal, kdo si dá kafe, dožadoval ses turka. Já se otočil od hejblátek a sebejistě jsem tvrdil, že je jenom rozpustný. Načež jsi Ty otráveně vysvětloval, že pokud není turek, jsi schopen vypít ještě tak presovaný.
Příště budeme dělat z průběhu zápis.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co Vás dnes naštvalo?
PříspěvekNapsal: 04 črc 2018 16:01 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Jo, to máš pravdu, říkal jsem, že chemický kafe nepiji.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2557 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 128  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Viper a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group