Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 18:26


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 20:08 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Třeba to taky znáte: Něco někde hrajou a vám to leze na nervy. Co vás přinutí vypnout rádio nebo přehodit kanál na televizi?
Ale opatrně, protože je možné, že co nesnášíte vy, jiný má naopak rád.

https://www.youtube.com/watch?v=Yvt9rbr657Q


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 22:37 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Jeden nejmenovaný "publicista", který na dotaz, proč je v dotyčném médiu tolik negativních informací, řekl neuvěřitelnou věc, něco jako : "Dobrá zpráva - žádná zpráva ...".
Kdykoliv toho vola vidím v televizi, vždycky si na ten blábol vzpomenu. A na rozdíl od něj to vidím opačně. V našem případě bych řekl, že nemá moc smysl mluvit o hnusné a otravné muzice, ale naopak o té skvělé. Ale je to jen můj názor ... :D

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Naposledy upravil Akusta dne 30 říj 2015 02:14, celkově upraveno 3

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 23:29 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Nejdříve mě tohle téma také dost překvapilo.Ale vzápětí jsem si okamžitě a bez velkého váhání vzpomněl na rádio Blaník které občas poslouchám.Často když si večer hledám něco k jídlu spustí tohle : https://www.youtube.com/watch?v=siyDTuH249k
Chuť si zkazit nehodlám,takže to pak musím opravdu okamžitě přeladit ,protože na tohle jsem už opravdu silně,ale silně....alergický.To opravdu nesnesu :roll:
Přijde mi že oproti tomu jsou "Zvonky štěstí "balzám na duši. :)
To ,že se to nelíbí mě je můj problém.Nejhorší na tom spíše ale je to ,že to každý den chce někdo zahrát na přání....A to už je podle mě ale opravdu smutné .....


Naposledy upravil scarabeo dne 25 říj 2015 00:32, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 24 říj 2015 23:40 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
scarabeo: Jo, to je fakt strašný :)

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 00:18 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
To je tak hrozne hrozny, az je to nejhroznejsi :-(

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 01:05 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Já jsem celkem snášenlivej. V autě neposlouchám rádyjo, nýbrž mnoho GB muziky na SD kartě, prokládaných dopravním zpravodajstvím. V těch mnoha GB, puštěných na náhodný výběr, dochází k takovým jevům, že Whole Lotta Love je následováno Mistrem basů nebo po Child in Time pokračuje Chirpy Chirpy Cheep Cheep. Když už ale náhodou poslouchám rádyjo, tak ho spolehlivě vypne Vladimír Štancl nebo česká dechovka.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 09:55 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom: Já si do auta většinou beru CD a rádio neposlouchám. Leda tak dopravní zpravodajství a to si to pustím, až když se něco děje. Flashky ten Peugeot sráč, co dali do auta, bohužel neumí ... to by bylo praktičtější. Jinak samozřejmě extrémy, jako Jakub Smolík, dechnu, Vondráčková, Veverku (Zagorová) taky nemusím. Ale stejně jako Igorovi mi taky moc nevadí střední proud, pokud to fakt není úplná stračka ... dokonce už mi trochu začíná vadit i Mistr. Nemám totiž rád, nucení tvorby pod tlakem - Tvůl link na Mistra mi připomněl, jak na mne tuhle vyskočil skriptový link na Bontonlandu http://www.bontonland.cz/karel-gott-duety-1962-2015/ ... Ivanka asi potřebuje prachy. Tohle není Karlův styl. A dost těch písniček bylo ve své době příjemných.

Až přijedeme na sraz, přivezu spoustu pěkný muziky, kterou jsem objevil díky večerům se skvělým publicistou Jiřím Černým. A můžeme poslouchat, jako tehdy v Brně ty Tvoje pěkný nahrávky ...

EDIT : pro úplnost: doplňky pro MP3 apod. existují, ale asi se mi to za ty prachy tam nechce dávat ... a kam to umístit ... http://www.mp3auto.cz/peugeot/bez-podpo ... o-peugeot/

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Naposledy upravil Akusta dne 25 říj 2015 10:31, celkově upraveno 3

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 09:59 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Akusta:

A co tady tedy dělají témata jako "zvrhlosti a zajímavosti z oboru", kde se nevystavují pěkné a dobře hrající aparáty anobrž děsivé úchylnosti (a které je nejdéle v TOPU)? Nebo "co vás dnes naštvalo", kde je místo pro seroucí a bolestivé zážitky?
Navrhuju odpověď: Pro pobavení a poučení.
Já myslím naopak, že na RM je toho pozitivního nesrovnatelně, ale opravdu nesrovnatelně víc. A pokud se ukáže, že tohle téma není zajímavé, během pár týdnů zmizí samo mezi mrtvými.

Já mám obrovskou nevýhodu v tom, že se pohybuju po pracovištích, kde není kam se před rádiem schovat. A tak mám z čeho vybírat.


Naposledy upravil ransom dne 25 říj 2015 10:04, celkově upraveno 3

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 10:01 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ale vždyť jo ... nekouše to. To byla jen taková poznámka (možná i blbá).

EDIT: ta (ne)možnost se schovat před rádiem je asi klíčová. Kdo se schovat může, asi mu ten problém nepřijde tak kritický. To máš samozřejmě pravdu.

To já mám spíš principiální problém se zkurveným účelovým zpravodajstvím (TV hlavně), kde mi tím dokonce vznikají konflikty doma ... ještě že má žena druhou telku. Bedna je plná sraček, které stylem "chléb a hry" odvádějí lacinou "zábavou" pozornost od skutečných věcí k mluvení, jako je rozprodej národních pokladů (historické budovy), firmy, pivovar a další věci zahraničním subjektům apod. O tom se moc nemluví. Místo toho se furt omílají hovadiny, černá kronika apod.

EDIT: s výjimkou pořadů o přírodě sdílím Tvoji filosofii o majoritní roli TV obrazovky jako displej pro přehrávání multimédií (DVD, BluRay, fotky z dovolené, videí, FLAC a MP3 z NAS serveru).

A v rádiu si vystačím s Oldies Rádio http://www.oldiesradio.cz/ a asi začnu poslouchat skvělé pořady Jiřího Černého "Klub osamělých srdcí seržanta Pepře" http://www.rozhlas.cz/dvojka/porady/_porad/2700 .... sere mne, že jsem ho neposlouchal už dávno. Naštěstí to jde z archivu ...

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Naposledy upravil Akusta dne 26 říj 2015 01:50, celkově upraveno 3

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 10:48 
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2015 22:31
Příspěvky: 184
Bydliště: Bystré
Kraj: ČR - Pardubický
Nevím jestli se tomu dá řikat muzika, ale když si poslouchám na youtube a najednou tam vyskočí tahle reklama... https://www.youtube.com/watch?v=34aBp_W6aQg na to jsem fakt alergickej :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 12:03 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Mně osobně nevadí skoro nic, pokud mi to někdo necpe 5x denně. Rádio neposlouchám ani doma, ani v autě. V "éčku" mám rádio na USB, tak tam je to jednoduchý. Do čtyřky si poctivě nahrávám kazety. Jinak starší rock v autech poslouchám jen minimálně...většinou nějaký alternativní rock (Foals, Transistor, Arctic Monkeys), deep house (F3, Sasha Bremer, Fly O Tech) nebo nějakou synthwave (J.M.Jarre, Mitch Murder).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 25 říj 2015 12:26 

Registrován: 02 čer 2012 20:45
Příspěvky: 591
Bydliště: Bratislava IV
Kraj: SR - Bratislavský
Rádio neposlouchám vúbec, to co tam cpou, mi přijde jako nevyžádaný e-mail. Poslouchám alternativní rock, pokud má nějakou muzikální hodnotu.

_________________
Sony TC-129


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 16:28 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ty voe...
https://www.youtube.com/watch?v=WIKqgE4BwAY


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 16:55 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Obrázek

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 14 čer 2016 13:55 

Registrován: 17 črc 2012 13:53
Příspěvky: 36
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Ransom: To je dobrý úlet. Netušil jsem, že takovéto hudební projekty vznikají i v tomto hudebním žánru...

_________________
Doma: zesilovač Onkyo Integra A-8670, repro TM 265-BR, DAC Creative SB X-Fi, CD Technics SL-PJ27A, gramo NC430, NC 440
Dilna: Repro Tesla KE 30, zesilovač s TDA 2005, tuner Tesla 3606A


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 14 čer 2016 18:26 
Uživatelský avatar

Registrován: 24 zář 2008 11:46
Příspěvky: 4330
Bydliště: Slaný
Neclovek to shrnul velmi jasně. Je to fenomén.
Jinak odkaz Kreatora viděl předseda komise pro mrzačení umění, a odhryzl si z toho nohu... :-)

Neposlouchám nic mdlého, bez zajímavého nápadu nebo tématu, pop atd.
"Když se u nás chlapi poperou", mi na text muziky prostě nějak nestačí. To je shit.

_________________
We are not here because we're free, we are here because we're not free.

Líbí se Vám Web a fórum? Podpořte nás!


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 23 čer 2016 00:52 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Petr Berka píše:
Neposlouchám nic mdlého, bez zajímavého nápadu nebo tématu ...


V tom případě by se Ti líbil dnes již legendární pořad Klub osamělých srdcí seržanta Pepře Jirky Černého ...

Je dostupný i v archivu ... pro dodatečný poslech.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 23 čer 2016 07:49 
Uživatelský avatar

Registrován: 12 dub 2014 16:06
Příspěvky: 363
Kraj: ČR - Jihomoravský
Snesu skoro vsechno, na chvili, ale v posledni dobe uz nesnesu ceske a slovenske kapely jako Horkyzeslize, Mandrage, apod. A uz se tomu dost blizi Rytmus, Majk Spirit,... Proste toto v radiu v aute automaticky prepinam. Asi jak mi pribyvaji leta tak mi ubyva ochota tohle snaset.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 23 čer 2016 08:27 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Já úplně na smrt nesnáším tanec ptáčat, nebo jak se ta hopsavá odrhovačka jmenuje. A kolega si to den co den píská a já mu vyhrožuju, že po něm hodím nebo že na něj vyliju či vysypu co mám zrovna v rukách.
Tuhle se mi někam vytratil. Potřeboval jsem něco, tak jsem vzal telefon, volám, jenomže on nechal telefon na místě v batohu. A co myslíte, že se ozvalo jako vyzvánění na moje číslo?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co neposloucháte
PříspěvekNapsal: 23 čer 2016 08:35 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kocour: Tak to vůbec nechápu, jak se dá tohle dát na jednu hromádku. Já nic z toho neposlouchám kromě Horkýže Slíže, ty naopak poslouchám furt. Ale já mám pocit, že je v rádiu nehrají skoro vůbec.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group