Poslední návštěva: Právě je 24 dub 2024 18:54


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 19 led 2017 09:18 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
Ahoj, poradíte prosím někdo naprosto netechnické ženě :) s výběrem bt sluchátek s cenou do 2000,-max? Díky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 19 led 2017 09:44 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Jaké provedení? Špunty, týlový most, náhlavní, lehká otevřená, větší (přes uši), odhlučněná?
V loňském příspěvku píšeš v první osobě mužského rodu. Ježíšek přinesl operaci?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 26 led 2017 15:11 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
Dobrý postřeh :), ale bohužel nic takového. Jen mi tam asi v minulém roce ulítlo kamsi áčko. Chtěla bych ty velké přes uši. Nevím jestli to vůbec jde, ale aby měli pro případ nouze i možnost připojit kabel. Dík


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 27 led 2017 10:03 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1806
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak to potom raděj klasický sluchátka s kabelem a bleutooth adaptér, to je snadný řešení.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 31 led 2017 09:18 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
To já bych právě radši chtěla klasický bezdrátový a ten kabel mít jen v záloze. Nebo proč myslíš, že by to takhle bylo lepší? Díky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 31 led 2017 12:40 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
U sluchátek člověk musí koukat hlavně na to, jak mu vyhovují při tom hlavním využití: Jak hrají, jak mu sedí na šišce, jak jsou skladná, jak vypadají... Najdeš si taková sluchátka bluetooth, ale nejspíš pak nebudou mít alternativní připojení kabelem - přibývá ti další kritérium výběru.
V tom případě bych to řešil tak: Pečlivě vybraná a vymazlená bluetooth sluchátka na primární použití a do zálohy nějaká levnější drátová.

Jen pro doplnění: Proč to musí být zrovna bluetooth? Kabel tolik moc vadí? Protože kabel většinou za stejné prachy hraje líp, není závislý na baterii a je myslím i větší výběr. Bluetooth je zaměřený spíš na pohodlnou a pohotovou komunikaci než na kvalitu reprodukce (což by mohl být důvod, proč chceš sluchátka přes uši).


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 02 úno 2017 10:26 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
Díky, bezdrátový chci hlavně kvůli tomu, že beru sluchátka i do fitka kde ten kabel mě překáží dost. A ty přes uši, protože mi jednoduše vadí mít zacpaný špunty dovnitř ucha :) nikdy jsem si na to nezvykla ikdyž jsem jich zkoušela víc. A zase si nechci kupovat dvoje sluchátka, chci to vyřešit jedněma. V týdnu se chci stavit v Alze tak uvidím jestli tam na něco takového narazím, ikdyž si myslím, že jsem si zase vymyslela něco co nikde nebudou mít nebo se ani nevyrábí, jak je mi tak podobný :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 02 úno 2017 12:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Další malér: Jen málokterá sluchátka opravdu dobře drží na kebuli při pohybu. Myslím, že zrovna ve fitku asi nebudeš nehnutě sedět na sesli a snít.
Takže v první řadě vybírat tam, kde ti dovolí sluchátka si nasadit a vyzkoušet. Stačí rychleji zavrtět hlavou a hned uvidíš rozdíly. Technické a designové záležitosti budou tady až druhořadé. Vybírání podle obrázku moc nepomůže.
Podívej se po Marshall Major II. Myslím že se dají dostat do 2500Kč. Dělají se v různých barvách, mají odpojitelný kabel. A zatím jsem na ně neviděl negativní uživatelskou recenzi. Cérka je měla mezi favority, ale pak šla radši do sluchátek bez bluetooth.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 02 úno 2017 15:36 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
Proto chci právě v týdnu juknout do tý alzy a povyzkoušet jich víc. S těma marshalama když pominu cenu, která je celkem vysoká a to nad můj rozpočet tak mě se ten jejich styl moc nelíbí.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 02 úno 2017 16:51 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Nerad někomu kazím náladu, ale ta cena je jen kousek nad hranicí, pod kterou se už prodávají nevalné šunty. Designové výhrady samozřejmě respektuju.
Tak šťastnou ruku při výběru.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 15 úno 2017 11:19 

Registrován: 12 říj 2016 10:32
Příspěvky: 8
Kraj: ČR - Pardubický
Chápu, že pro někoho je ta cena nízká na pořízení sluchátek. Pro mě je to naopak Nikdy dřív bych si tak „drahý“ sluchátka nekoupila, ale řekla jsem si, že jednou investuju. Byla jsem se nakonec kouknout v tý alze a pořídila blaze od lamaxu a mě třeba i za tu cenu vyhovujou a zdají se mi suprový.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bedzrátová sluchátka
PříspěvekNapsal: 15 úno 2017 18:42 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11103
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak hlavně že jsi spokojená. Na pohled si myslím, že by mohly sedět.
Je mi jasný, že tady ses kdovíjaké pomoci nedočkala. Za jedno - fórum je přeci jen trochu jinak zaměřené. A za druhé - všichni tady jsme poněkud zblblí do skvělého a ještě lepšího zvuku, takže se na tyhlety běžné spotřební věci koukáme z (pro Tebe) blbého úhlu.
Ať slouží.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group