Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:18


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 106  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 29 dub 2018 23:29 

Registrován: 16 říj 2010 19:05
Příspěvky: 203
Kraj: ČR - Jihomoravský
Jeden dobrý otcov kamarát má na predaj Ford Focus MKI, kombi, 1.6i 74kW, 2001 pred facelift. Klíma, el. okná, ťažné. Najazdené 146t km, on je prvý majiteľ. Poznám ho, takže viem že to auto vždy dostalo čo potrebovalo. Dnes mi ho bol ukázať, na svoj vek vyzerá výborne, exteriér aj interiér doslova krásny, pekne vyčistené, nezruinované. Bol som ho povoziť, nenašiel som žiadny problém, na náprave nič nebuchotalo, možno trošku spojka zaberala vyššie. Motor ťahal pekne, zvuk v pohode. Olej na 90% nežerie. Cena je 1500€. Nekvitne, okrem podbehu za predným kolesom, ten je trošku chytený.

Cena sa mi zdá dosť dobrá, to som si istý, otázka je či by tam mohla byť ešte nejaká zrada? Na čo boli náchylné tieto Fordy? Dosť nad ním rozmýšlam, tak na 2-3 roky že by som si ho nechal, zdá sa mi, že je to dobrá príležitosť.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 30 dub 2018 08:54 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Myslím, že u auta za 1500€ stačí, keď jazdí, svieti, brzdí a trúbi. Nie je tam čo riešiť. A kto si chce robiť u takto starého pekáča opičky a STK-čky, nech využije služby najbližšieho autosalónu a ide si za 20 000€ kúpiť nový focus. :D Cena je taká, lebo vyššiu hodnotu to proste nemá. Je to 17 ročné obyčajné (ničím zaujímavé) auto.
Focusy MK1 boli od začiatku pomerne spoľahlivé (hlavne tie stare benzínové zetec-y) a háklivejšie sú akurát prevodovky - potrebujú raz za čas vymeniť olej.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 30 dub 2018 15:46 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
tohle jsem měl ve verzi kombi 1.8 benzín, kromě koroze a běžné spotřebky dané i věkem to bylo bezproblémový auto. Ve chvíli, kdy mě vyrazili z STK s prorezlou přední nápravnicí a já těžko sehnal jinou použitelnou, jsem to raděj prodal, ostatně za velice podobný peníze. Na mým kusu to vypadalo, že začne týct servo (v okamžiku prodeje jenom omaštěný manžety) , za leta co jsem to vlastnil tak se měnily táhla stabilizátoru vzadu a snad přední ramena, nebylo to drahý, už si ani nevzpomenu. e mě opustil výfuk to je taky podle mě spotřebka, stejně jako kotouče a destičky.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 30 dub 2018 18:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Tak jak ste na tom vy s miláčkama? Můj po výletě na chatu vypadá zas stejně :)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 30 dub 2018 19:07 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 21 lis 2013 20:38
Příspěvky: 1529
Bydliště: Bratislava
Kraj: SR - Bratislavský
Môj vypadá už dlhé roky stále rovnako krásne :P
Obrázek

_________________
Gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku C.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 01 kvě 2018 21:48 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Resim zahadu u EspaceIII. Pres zimu byla vyndana baterka a na pocitadle ubyl jeden kilometr. Jak je to mozne?

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2018 22:38 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Tuhle otázku jako myslíš vážně, jo?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2018 23:03 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Jo. Dam sem klidne fotky.

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 08:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Je dost možný, že to jednotka prostě jen zaokrouhlila nahoru nebo dolů. 1km bych asi neřešil...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 11:09 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
staffy píše:
Jeden dobrý otcov kamarát má na predaj Ford Focus MKI, kombi, 1.6i 74kW, 2001 pred facelift.


V tejto kategórií výborné auto, máme vo firme niekoľko do dnes funkčných, 74kW benzínový motor super, sám som mal MKI kombi diesel=max spokojnosť.
Vážny nedostatok u týchto FF, náchylné na koróziu a finančne náročná výmena silentblokov na nápravách, pre predstavu pozri napr. TU.
FF 1999 som v 2015 vymenil za Kiu ceed SW 2009 pred FL, veľmi zlý krok. Keď sa presťahujem do opraveného RD a ostanú peniaze, mením na FF...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 17:18 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Sousedka mi udělala krásný ráno. Naštěstí vim že stála vedle mě tak sem hned věděl kdo to byl. Po příjezdu z práce sem se za ní stavil (respektive za jejím manželem, auto měla půjčené (starší audi a6) A dohodli sme se na zaplacení přelakování (i se záznamem nehody, ale na pojištovnu to dávat nebudem). Alespoň ten lem kolem dveří bude hotovej dřív :)
Kola sou oprejskaný snad všechny (od předchozího majitele), takže lem stříknu jen sprejem a řešit nebudu


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory (obrázky, fotky, dokumenty). Pro zobrazení je vyžadována registrace. / You haven´t authorisation for browsing photos and attachment, please check in and sign on. / Du hast nicht Legitimation für ansehen Foto und Anlage, bitte registriere dich.

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 19:21 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Ta shnilotina pod tím čerstvým škrábancem nevypadá moc optimisticky...

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 19:24 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
Tam už to bylo no, někdo to musel ťuknout a dostala se voda pod barvu. je to jen ten kousek co je vidět. Vypadá to spíš jen na povrchovku E60 má myslim docela tlustý plechy vzadu

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 20:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
To zjistíš, až to začneš brousit...
Jinak tohle fakt nasere. Kamarádovi jsem před půlrokem přivezl překrásnou W203 v kombíku, světlehnědá metalíza, krémový introš, bez škrábance a stopy koroze, s původním lakem. Předchozí auto (starou, odjetou a ohnilou jebku W202 C180) daroval přítelkyni a ta mu tím při vyjíždění ze dvorku krásně nacouvala do levých zadních dveří té 203-ky...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 20:26 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
to task: tak tohle vidím na nový lemy. Spíš si říkám, že to někdo tak zamaskoval, že sis toho nevšiml.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 21:12 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2009 10:51
Příspěvky: 1845
Bydliště: CV
Kraj: ČR - Ústecký
To si zas nemyslim, na nový lemy to určitě nebude neni to prožraný je to jen tenhle kousek malej. Zamaskovaný to nebylo, byla tam bublina z barvy s menší dirkou kde byla vidět rez (nerezlo to od kraje tam je to jen špinavý, je to tak 1-2 cm od něj. Zejtra nebo v sobotu jedu do autolakovny a tam mi řekne víc

_________________
AMP: PROTON AA-1150
PREAMP: PROTON 1100
SEC: NAD T751
CD: NAD CD524
ARS 641 / ARS 844 tuned


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2018 23:45 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Znovu jsem si prohlídl tu fotku, a spíš bych to viděl na návštěvu autoklempíře, a lakovny až bude co lakovat. Možná je to jenom lokálně blbě opravený místo, bude stačit nějaká menší záplata, ale v lakovně na to naplácají v lepším případě nějakej "zázračnej" odrezovač a pak kilo kytu, a příští rok na jaře to upadne celý, takovejch oprav už jsem viděl... Ale zase polyesterovej tmel se skelným vláknem podloženej novinama dokázal u Taunuse udržet notně prorezlej přední blatník na svým místě skoro 4 roky... A to, jak jsem kdysi v mladších třetihorách švagrovi vytvořil na R11 zadní lemy jenom z tmelu a barvy bych snad ani neměl zveřejňovat. Takhle se opravují auta před prodejem, ne nějaký opravy plechu, antikorozní nátěry a jiný drahý a pracný věci.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2018 08:51 

Registrován: 16 říj 2010 19:05
Příspěvky: 203
Kraj: ČR - Jihomoravský
paulus33 píše:
staffy píše:
Jeden dobrý otcov kamarát má na predaj Ford Focus MKI, kombi, 1.6i 74kW, 2001 pred facelift.


V tejto kategórií výborné auto, máme vo firme niekoľko do dnes funkčných, 74kW benzínový motor super, sám som mal MKI kombi diesel=max spokojnosť.
Vážny nedostatok u týchto FF, náchylné na koróziu a finančne náročná výmena silentblokov na nápravách, pre predstavu pozri napr. TU.
FF 1999 som v 2015 vymenil za Kiu ceed SW 2009 pred FL, veľmi zlý krok. Keď sa presťahujem do opraveného RD a ostanú peniaze, mením na FF...


Ďakujem, auto už je doma u rodičov, teším sa na neho :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2018 12:13 
Řádný člen

Registrován: 08 črc 2009 14:08
Příspěvky: 625
Bydliště: Košice
Kraj: SR - Košický
TASK píše:
Sousedka mi udělala krásný ráno.

Ak môžem poradiť, určite cez poisťovňu. Mne vrazila jedna nedočkavá pani do kufra, poisťovňa "na rozpočet" to ocenila na 980€, urobil som to s použitými dielami za 630€ a to ešte debil pri kompletáži nezavolal na doobhliadku kvôli zničenej výstuhe nárazníka. Naoko to auto po nehode vyzeralo úplne v pohode.
Takže aj u teba servisná hodina na BMW pri rozpočte by bola taká, žeby ti opravili "aj iné" súvisiace veci a nebol by si v strate. Teraz ti to otvoria, zistia rozsah hrdze, opravia a keď prídeš za susedom, tak ti povie, že je to nejako veľa a nebude ochotný to zaplatiť.
Teraz neradím ako s tým vyj..., ale ako to vybaviť, keďže som sa už niekoľkrát poučil, že "ľudia sú jedny z najhorších"...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2018 14:57 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
to staffy: ten chlapík z odkazu je detailista, co to dával do stavu novýho auta, obvykle se nemění ty silentbloky všechny. Na mám něco proběhlo, tuším na táhle od stabilizátoru a na jednom rameni (následek od předch. majitele, pravděpodobně obrubník při vysoké rychlosti) a jinak nic. Ostatně díky tomu, že na zadních dveřích a prahu byl šrám, a vůle v zadní nápravě, tak jsem to auto kupoval v r. 2011 za 55kKč, cca 15 stál první servis po nákupu, včetně lakování, no a nakonec to šlo v roce 2016 z domu za 40kKč a novej majitel si to pochvaluje...

to Paulus33: pozor na zklamání z novějších modelů, už fofoII je dost přetechnizovaná věc, co tě jaksi dostává "dál od řízení" a fofo III už je úplně hotovo, do toho když přesedneš z fofo I tak si říkáš, že je lepší už jenom zadat cíl cesty a jít si schrupnout na zadní sedadlo, ale tak nějak se chová většina dnešních aut. No a o motorizacích u fofo III škoda mluvit, snad jedině 2.0 ecoboost, ale těch je jak šafránu, a za těžký háky, na 1.6Ti-VCt jsem moc chvály taky neslyšel. Takže koupit, dokud je co, výrobci to tak przní, že brzo budou zajímavý už jenom elektromobily...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 106  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group