Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 06:40


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 106  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 20:30 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Tak ono je smysluplný si vytipovat alespoň 3-4 vhodná auta v malém okruhu - pokud bude jedno vražda, tak zamáváš a jedeš k dalšímu. S krabicí jsem to tak neudělal, protože to byla láska na první pohled ale pak jsem byl ještě pro Fabii, Corsu (do rodiny) a Superblba (pro kolegu a vždycky jsem měl tři - čtyři kusy blízko sebe.
Jinak při hledání Fabie jsem se poprvé v životě setkal se zákazem exportu - byla to jedničková F RS, sice trošku votuzená ale v krásném stavu a Němec řekl, že ji na export neprodá, že je to jeho miláček a musí zůstat někde poblíž. A možná byla ukradená v ČR a bál se, aby se na to nepřišlo.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 20:44 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Možný je všechno. ;) Víc cílu to ale určitě chce. Už proto když majitel vidí podvalník a auto z ČR tak si myslí, že ho na tuty musíš vzít... Dáva to pak navíc lepší pozici pro vyjednávání. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 20:47 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
To já si vždycky vytipuju jenom jedno auto...ideálně někde až u holandských hranic v tureckým bazaru, většinou je to vražda, tak se pak otočím a jedu domů...nebo si vezmu nějaký hulení a pak je každý auto dobrý.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 20:58 
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011 23:13
Příspěvky: 512
Kraj: ČR - Jihomoravský
Pro upřesnění - raději bych kombíka, ale dík scarebo.

Já sám toho o autech tolik nevím, a popravdě moc nemám představu jak bych dal ten dovoz dohromady, ale pár známých by se poptat dalo.

Celkem s jistotou jsem šel po té Opelácké osmnáctce. Minimálně bude dynamičtější než 55 kW X16SZR. Jste mi trochu udělali čáru přes rozpočet. :-)

Kdyby se našla Vectra C hatchback, líbí se mi. A i když to kombajn neni, velikost by mi vyhovovala. Nad touhle jsem hodně uvažoval, ale odradili mě borci na Opel fóru, že motor ee.

Zatím nejsem ve fázi, že mi stávající kára nejezdí, tak sonduju co nejvíc.

Když začnu přemýšlet o Accordu v takovým objemu, radši bych vzal Subaru Legacy... A nebo nějakýho Mergla...

BTW dělaly se vůbec V50 Volva v benzínu? Podle našich bazů je to samej traktor (milovníci nafty prominou).

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > repro dle nálady
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 21:13 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
S tím benzínovým merglem to taky není jednoduchý, protože jsou to všechno veliký a rozežraný motory, co do objemu 2.8 navíc nijak slavně nejedou...třeba 240-ka je výborný motor, no spotřeba je skoro jako u 280 a jede to jak 4-válcová 230 (a ta jede dosti zoufale). Pak jsou tam použitelný ty kompresorový motory, ale je potřeba hledat ty starý, co vzešli ze základního motoru s kódem M111. Jenže od roku 2003 jsou už v podstatě všude nacpaný M271. On sice jede hezky a spotřebu lze udržet kolem 8L/100km...ale motory trpí na sedla ventilů a rozvodovej řetěz už není duplex, takže se časem vytahuje.
Od oplácký benzínový 2.2 raději ruce pryč.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 21:28 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Scarabeo: Já s podvalníkem nejezdím, kupuji převozky a jedu po ose a na plnej céres, kdyby se to chtělo vysrat, abych ho moh pohřbít rovnou v jeho vlasti.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 21:37 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
To sa mi stalo len raz...Fiat Bravo 1.9-TD75. Začal strácať výkon, až zastavil...plné valce vody. Praskla hlava.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 21:51 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Vectra C se mi sice líbí, ale domů by mi nesměla. Vcelku problémový auto po všech možných stránkách a jízdní vlastnosti taky nejsou až taková hitparáda.

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 22:01 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Nám sa to práve stalo pred miliónom s kamarátom na Slovensku - išli sme kamsi na stredné Slovensko po Škodu 136 GL zadokolku, tá bola v pohode, ale on ako ma stíhal svojou 105 GL, tak ju uvaril, museli sme ju nechať kdesi v Novom Meste nad Váhom v servise a potom si po ňu šiel vlakom.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 22:07 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tahle představa mně naprosto děsí i při koupi auta jen v ČR :)
No já mám zatím zkušenosti víceméně dobré a podle mně se slušný kus (pokud jde o "běžné" auto) dá sehnat i u nás. Akorát to asi dá víc hledání.

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 22:39 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Takovéhle věci Tě nesmí děsit, protože to se Ti stane i u fungl novýho auta - v létě jsem na Slovensku dostal dva defekty po 100 km a pak mi odešla vodní pumpa.
U toho nákupu venku je podstatný, že jsou tam srovnatelné ojetiny kvůli většímu trhu levnější a obecně jsou tam auta líp vybavená, málokdo si tam kupuje holobyt, zatímco tady na mne koukali jak na zjevení, když jsem jim říkal "dejte mi tam všechno kromě automatu, kůže, šíbru a signalizace únavy řidiče".

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 06 pro 2017 22:45 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
TheKytu: Já vezl hoooodně aut z Reichu do SR a stalo se mi to jen jednou. Dojely domů i takový herky, že bys na to nevsadil ani 5 kaček. Suzuki Baleno vytažený z kopřiv, obrostlý mechem...a taky jsem ho nešetřil. :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2017 00:13 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Tak tohle potvrzuju, kdysi jsem měl Taunuse, u oběda si mě dycky automechanici dobírali, jestli to dojede 40km do Brna a zpátky bez použití tažnýho lana... Auto jsem prodal za nějaký drobný, aby neskončilo na vrakáči, chlapík udělal běžnou údržbu (destičky, olej) a jel s tím do anglie. Poslal fotku z nábřeží u Big Benu, a prej s tím byl až v Birminghamu. Motor jsem složil ze dvou vyhozenejch, 2.0 s karbecem z 1.6, protože jinej zrovna nebyl, trochu žral olej a měl menší tlak na třetím válci, ale nad 3000 ot jel normálně, na volnoběh skoro tříválec - a tohle prej se po ujetí 500km po německé dálnici samo spravilo - asi se uvolnily ty zapečený pístní kroužky...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2017 08:58 

Registrován: 16 říj 2010 19:05
Příspěvky: 203
Kraj: ČR - Jihomoravský
TheKytu píše:
Vectra C se mi sice líbí, ale domů by mi nesměla. Vcelku problémový auto po všech možných stránkách a jízdní vlastnosti taky nejsou až taková hitparáda.


Keď je Opel problémový, čo taký Renault Laguna II?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2017 09:26 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Kamarád měl kombíka Vectru C 2,2 CDTi. Šílený křáp, to byl od Soplu krok totálně vedle. Ani prostorově nic moc, po ní si pořídil Golfa Variant a tvrdil, že v tom je víc místa. Paradoxně jsme předtím měli ve firmě dvě Vectry B a ty byly kromě toho, že je rez žrala snad už na výrobní lince, velmi dobré a vděčné.
Stejně tak jiný kamarád, Němec, celoživotní fanda Soplu, zahodil první Insignii a koupil si k plné spokojenosti dvojkového Superblba. Teď má novou Insignii a tu si chválí.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2017 13:20 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Vectra C trpí na tu šílenou subtilní elektriku...a podobně subtilní jsou i podvozkový prvky. Volil jsem mezi Vectrou C a Accordem...nakonec jsem zvolil toho japonce, protože i přes dražší díly je to auto zkrátka odolnější.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 07 pro 2017 21:29 

Registrován: 16 zář 2014 21:12
Příspěvky: 1169
Bydliště: Brno
Kraj: ČR - Jihomoravský
staffy: O Laguně tu ale, pokud vím, řeč nebyla. To je samozřejmě strašný sráč.

_________________
Creative SBX HD, Akai AM-32, ARS 9204-Godz rebuild, TM380, TM3120


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 08 pro 2017 08:56 

Registrován: 16 říj 2010 19:05
Příspěvky: 203
Kraj: ČR - Jihomoravský
Jj, o tom viem :lol: Škoda, auto sa mi ako také aj dnes páči.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 11 pro 2017 16:14 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Mně se v průběhu týdne slejzaly různé drobnůstky na Volvo, jako je interiérová svítilna, originální Volvo rádio na CD a MC, vyhřívaná skla do zrcátek, stěrače na reflektory, sada rozvodů... Ještě čekám přední nárazník, který je ohryzaný a štelovací motor naklápění jednoho světlometu, pak už jen najít čas a chuť se s tím v tomhle počasí mrcasit a následně může jít auto do laku kosmetických defektů a je ťip-ťop. Vlastně ještě potřebuji origo motorovou teleskopickou anténu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Autá a všeličo okolo
PříspěvekNapsal: 19 pro 2017 06:16 
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011 23:13
Příspěvky: 512
Kraj: ČR - Jihomoravský
Zdar chlapi, včera po cestě z práce jsem slyšel za jízdy dozt zajímavý zvuky (něco jako když se udělá vodní vír při vypouštění vany), tak jak jsem dojel domů, podíval jsem se pod kapotu a chladící kapalina v řiti... Při stání na volnoběhu nic, při přidání plynu ten zvuk. Zkusím se dnes domluvit s kámošem na zdvih, ale nemáte někdo tušení co by to mohlo být? Odhaduju na steřelou hadici, vodní čerpadlo mokrý není, co jsem se díval z vrchu. Příští týden mám jet na Slovensko.

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > repro dle nálady
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 106  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group