Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:28


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Poštovní klient
PříspěvekNapsal: 24 kvě 2018 14:53 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Myslím, že jsem svoje požadavky popsal velmi přesně a že tam z funkce poštovního serveru nebylo vůbec nic. Ale i tak dík za snahu.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poštovní klient
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2018 00:26 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
ransom píše:
Akusta: Umí přesně to, co já výše požaduju? Na webu se mi to nedaří dohledat (Bat jsem měl v užším výběru). Jako letitý uživatel to snad budeš vědět, nebo to můžeš vyzkoušet. A jestli to dovede verze Home.

Ozvu se po neděli soukromě.

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poštovní klient
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2018 14:54 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Problém se zdá být vyřešený. A to tak primitivním způsobem, že nechápu, proč mě to nenapadlo už dávno.
Thunderbird portable, nainstalovaný v cloudové složce. A je to.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Poštovní klient
PříspěvekNapsal: 06 čer 2018 21:24 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Asi nikdo jiný nemá tak specifickou potřebu jako já, nicméně hodím to sem aspoň jako zajímavost pro ty, kdo se mi snažili pomoct.

Takže nápad s portable programem v cloudu se osvědčil. Nevím, proč mě to nenapadlo dřív, když už takhle dávno používám několik jiných programů. Jako cloud mi osobně nejlíp vyhovuje ruský YandexDisk s grátis 42GB, tvářící se jako úplně obyčejná složka v PC. Když si v práci natluču třeba do tam uloženého Amplionu parametry repráků, najdu je ihned v Amplionu i doma a nemusím je přepisovat znova nebo to ručně přenášet.
Upustil jsem od oblíbeného Thunderbirdu, protože ukládal docela mamutí databázi a s pomalým uploadem v práci se to synchronizovalo půl hodiny. Nakonec jsem skončil u multiplatformního Sylpheedu, což je velice, ale opravdu velice jednoduchý klient, který neumí nic jiného než poštu a vzhledově a ovládáním je TB dost podobný (jako ostatně skoro všecky klienty). Běhá to teď přesně podle mých představ.

Za neúmyslné nakopnutí správným směrem vlastně ze všeho nejvíc děkuju Akustovi, protože jsem na to kápnul při študování jím doporučovaného komerčního netopejra (TheBat!). Z toho je vidět, že každá rada může přinést užitek, i když třeba úplně jiný než jak byla zamýšlena.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Elkon5 a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group