Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 08:22


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.cz
PříspěvekNapsal: 27 zář 2022 10:45 

Registrován: 03 led 2022 22:59
Příspěvky: 9
Kraj: ČR - Vysočina
Pěkný den ve spolek.

Na tuto stránku jste jistě narazily při hledání servisních dokumentací:
https://adoc.pub/seznam-servisnich-manu ... s-pas.html
Já také a tak jsem napsal email na servisdok@seznam.cz.
Bylo mi sděleno, že není problém a že mám poslat 480Kč za požadovanou dokumentaci.
Peníze jsem odeslal, ale od té doby ani jedna odpověď. Už to budou skoro 3 týdny.
Druhý email lemal@volny.cz už není vůbec funkční. Na první uvedený nikdo neodepisuje.
Telefonní číslo neexistuje.

Zná tady někdo sinclaira? Myslím, že zde vídám jeho příspěvky celkem často a u jednoho příspěvku jsem našel, že jeho email je lemal@volny.cz čímž má něco společného s těmi servisními manuály...

Za jakoukoliv indícii budu rád. Třeba ten někdo skončil v nemocnici a nemůže odepsat, co já vím.
V opačném případě si nechají poslat peníze a končí s komunikací :-( Buďte tedy obezřetní.

Děkuji.
Milan


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 27 zář 2022 10:47 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Sinclaira tady znají všichni a obávám se, že nikdo z těch "všech" by v posledních letech Sinclairovi neposlal ani korunu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 27 zář 2022 10:54 

Registrován: 03 led 2022 22:59
Příspěvky: 9
Kraj: ČR - Vysočina
laminat píše:
Sinclaira tady znají všichni a obávám se, že nikdo z těch "všech" by v posledních letech Sinclairovi neposlal ani korunu.


Děkuji za odpověď. Takže je to lump :-( Čert vem tu pětistovku, ale pokud to udělal takto už vícero lidem, pak už je to opravdu člověk patřící do pekla :-( Je tu někdo takový další s podobnou zkušeností jako já? Pokud ano, dejte vědět. Děkuji


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 27 zář 2022 11:45 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Servisní dokumentaci k velkému množství tesláckých produktů mají archivovanou na slovenské Radiohistorii. Bývala ke stažení grátis, už pár let je download zablokovaný kvůli autorským právům a kvůli vykukům. Mám zkušenost, že když napíšeš administrátorovi a pěkně poprosíš, pošle ti dokumentaci mailem.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 27 zář 2022 12:37 

Registrován: 03 led 2022 22:59
Příspěvky: 9
Kraj: ČR - Vysočina
ransom píše:
Servisní dokumentaci k velkému množství tesláckých produktů mají archivovanou na slovenské Radiohistorii. Bývala ke stažení grátis, už pár let je download zablokovaný kvůli autorským právům a kvůli vykukům. Mám zkušenost, že když napíšeš administrátorovi a pěkně poprosíš, pošle ti dokumentaci mailem.


Děkuji pěkně. Zkusím napsat do Radiohistorie.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 01 říj 2022 07:47 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Ještě jedna možnost: radiomuseum.org
Dřív byla dokumentace jen pro platící členy. Teď je tam možnost získat omezené množství dokumentace zadarmo. Před pár dny jsem si tam stáhnul servisní manuál AZS200.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 02 říj 2022 18:08 

Registrován: 12 bře 2016 21:13
Příspěvky: 1805
Kraj: ČR - Jihomoravský
Dík za info, stáhl jsem si schéma k B400, a zkusím i k nějakejm dalším hostorickejm kusům co vlastním, abych to předal další generaci i s návodem. Nejstarší mám dvoulampovku z r 1938 po dědovi, a našel jsem k tomu i kupní smlouvu. Obyčejná Philips dvoulampovka stála 1100Kčs, což byly v roce 1938 skoro 2 výplaty řidiče z povolání, na druhou stranu, krom filtračního kondenzátoru a usměnovací lampy je v tom všechno původní a funguje...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Servisní dokumentace k Tesla výrobkům servisdok@seznam.c
PříspěvekNapsal: 02 říj 2022 19:36 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Tak do třetice: Ke spoustě Teslácké běžné spotřebky jsou manuály a schémata na http://www.radiojournal.cz


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group