Poslední návštěva: Právě je 20 dub 2024 06:21


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 00:20 
Řádný člen

Registrován: 08 kvě 2013 18:01
Příspěvky: 2052
Kraj: ČR - hl. m. Praha
Ransom:
To bych nebyl profík, ale debil a nikdo by se mnou nekamarádil. Takový píčoviny bych v životě neprodával.
Na posledy jsem na toto téma udělal průser, když mne kamarád požádal, abych se poradil s distributorem jůesej pičusárny SONOS a zjistil, co by se kámošovi mohlo domů hodit. Jo - jenže v tom telefonu jsem se neudržel a řekl dotyčnému, co si o SONOSu myslím. A bylo vymalováno. Kdepak, takové věci ne ne. Taková hrůza - drnčivej plast dálkově ovládanej z mobilu, ale s úžasnou možností si pustit "Já už jdu" na hajzl, "Je t'aime moi non plus" Plus do ložnice a "Snad jsem to zavinil já" do kuchyně. No, kdo by to nechtěl, že ? :lol:

_________________
Pamatujte na úctu k sobě, úctu k druhým a odpovědnost za vaše konání. Povýšenost nikdy nemá žádnou omluvu. Pochází buď z malého sebevědomí, nebo se opírá o dočasné a povrchní úspěchy. [Dalajláma]


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 00:37 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Akusta píše:
K čemu multikanál a to i na kino?
Obrázek
TELL THIS TO THE ATMOS® GUYS :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 07:48 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Mně stačí na filmy taky stereo...stejně už to všechno koukám ve formátu .avi komprimovaným tak, že na dvouhodinový film mi stačí 1GB na disku. :)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 08:02 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Já taky nejsem profík, já jsem empirik ale mám dlouholeté zkušenosti, zejména pak s Yamahou. Takže vím, že AV receivery od Yamahy vypadají, jako kdyby je konstruovala zcela jiná parta konstruktérů, než stereo. Proto jsem si produkci Yamahy rozdělil na stereo a AV a jak budu to první vždycky hájit, tak to druhé nikdy. Nakonec i s prací pro značku Yamaha jsem skončil proto, že mi moje svědomí nedovolovalo prodávat různé bakelitové modrozubové sračky k ajfounům.
Když někdo trvá na kinu i stereu, existuje pouze jedno řešení, které nestojí milión - oddělené řetězce pro stereo a pro kino. Pokud je kino v minoritě, je dobrým řešením "sound projector" (pozor, ne sound bar, to jsou dvě různé věci, i když to vypadá podobně), podmínkou je ale uzavřená poslechovka pravidelného tvaru.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 10:29 
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2013 23:11
Příspěvky: 945
Bydliště: Reichenberg
Kraj: ČR - Liberecký
Jo. Na svojí AX-900 nedám dopustit. Jen co jsem zkoušel tak phono by mohlo bejt lepší, nějak mi nesedí ten jeho zvuk.
Jinak na filmy koukám dost a vůbec mi 5.1 nechybí. Třeba takovej první Predator hunter edice, to je na těch sloupech naprostá paráda. Ten zvuk když predátor vypálí z toho dělá co má na rameni je naprosto úžasnej.

_________________
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
---Moje sbírka LP---


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 11:00 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
Kluci, když vás tak poslouchám, asi byste potřebovali slyšet pořádnej immersive setup na TM265, co? :P Ono je ten zážitek z filmu pak na NAPROSTO jinym levelu, ač filmů, který by za to stály až tolik není, ale radši budu dokola koukat na Interstellar nebo Master and Commander a budu uchcávat strachy než nějakej sound projektor (jedinej projektor mám na protější stěně od 3m plátna, sice už letitý, ale celkem dost slušný, Sanyo 3xLCD s FullHD rozlišením) ;)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 11:14 
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2013 23:11
Příspěvky: 945
Bydliště: Reichenberg
Kraj: ČR - Liberecký
Právě o to jde. Těch filmů, který by tolik těžili z prostorového zvuku moc není, a radši si na ně zajdu do kina. Na doma vzhledem k financím a prostoru mi naprosto vyhovuje kvalitní stereo. S těma sloupama co mám ani nepotřebuju subwoofer. Jóóó, to mít zbytečnou 6-ti místnou cástku a barák jako kráva, tak si prostě postavim regulérní promítací místnost s plátnem a klidně i prostorovým zvukem, ale nemám ani jedno.

_________________
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
---Moje sbírka LP---


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 11:21 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Zorg: Já jsem měl DSP-Z 11 s 11 kanály a dvěma subhoferama a nikterak mě to neoslovilo, zejména proto, že nějakej Interstellar mě vůbec neoslovuje a při sledování Vesničky mé střediskové je mi úplně jedno, zda má Turek hromovej bas a Otík zní z levého zadního horního kanálu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 12:23 

Registrován: 20 led 2009 23:43
Příspěvky: 1745
kemo: pozor, subwoofer je tam ani ne tak pro rozsah dolů - když ti dají sloupky 30Hz, tak asi dobrý - ale kvůli rozsahu "nahoru" = měl by dát +10dB oproti předním kanálům. DCI specifikace (což není doma, uznávám, sic!) požaduje, aby byl LFE kanál dimenzovaný na 115dB v poslechovém místě od 32Hz rovně (a zes je doporučený, aby měl další +3dB rezervu) ;) Takže by teoreticky stačilo něco jako 15BG100 metr od ucha :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 19 srp 2016 14:46 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
Já u filmů vždy basy stahuju, protože efekty jsou proti mluvenýmu slovu v přílišné dominanci a navíc je to samo o sobě přebasované (kdo nevěří, ať si poslechne muziku ve filmu a pak si tu samou skladbu pustí z CD) a pozdě večer (kdy koukám na filmy nejraději) je to pak nepoužitelný.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 16:58 

Registrován: 06 črc 2016 02:14
Příspěvky: 69
Kraj: SR - Bratislavský
vdaka za rady, aj na zaklade tohot vlakna som sa rozhodol ze ten multikanal nepotrebujem

s chlapikom som sa dohodol ze sa na to pojdem cez vikend pozriet, neviem co si mam myslieto tych bednach, moc som toho na nete nenasiel http://shpock.com/int/used/Hantor-Profe ... enserndorf


Naposledy upravil Kono dne 30 srp 2016 18:53, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 17:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Doporučil by som na to bleskove zabudnúť. HanTor je OEM značka, ktorá predávala aj dobré veci ale toto na mňa pôsobí mimoriadne nedôveryhodným dojmom. Tie elegantné drevené bočnice v kombinácii s pružinovými svorkami na repro a aj tie bedne "čím viac pásiem. tým viac highend"...

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 17:37 

Registrován: 06 črc 2016 02:14
Příspěvky: 69
Kraj: SR - Bratislavský
tak vdaka, mam usetrenu cestu. kazdopadne som za tieto cenne rady vdacny.
este by som mal otazku na tieto Dantaxy

pokial viem je to kvalitna Danska firma, robi prevazne lepsie bedne ale o tychto som sa moc nedocital. Skoda ze mi unikli Pioneer HPM-150, chlapik nevedel co predava a pustal to za 50 eur(par). Do hodiny ale boli prec.


Naposledy upravil Kono dne 30 srp 2016 18:52, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 17:41 
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 03 říj 2010 12:04
Příspěvky: 11102
Bydliště: Náchod
Kraj: ČR - Královéhradecký
Dantax neznám, ale toho Pioneera určitě litovat nemusíš.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 18:32 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Dantax je dánska firma,ten druhý prívlastok by som vynechal. Ak bezpodmienečne túžiš po vintage bedniach za pár korún, hľadaj Grundig, Heco, Canton, Dual.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 27 srp 2016 11:36 

Registrován: 06 črc 2016 02:14
Příspěvky: 69
Kraj: SR - Bratislavský
Bohuzial, nemozem si momentalne dovolit nic drahsie,stavame Domcek a njake luxusne nautilusy za desiatky tis. eur je pre mna utopia. a zaroven mam slabost pre stariny , sme s priatelkou proste vetesnici:). Asi mate aj narocnejsi posluch, pretoze tie pioneer HPM 150 su podla mna vy borne bedne, pocut som sice iny model hpm ale Bol som velmi milo prekvapeny. Na rockovu hudbu velmi dobre.
Uz vas nechcem otravovat ale co by ste povedali na talianske bedne viscount v3.8. http://viscountorgans.net/products/sample/
Par za stovku


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 27 srp 2016 13:00 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2011 19:11
Příspěvky: 5956
Kraj: SR - Trenčianský
HPM-150 sú výborné, ale určite ich nikto za 50€ nepredával. Také rozprávky hovor deťom v materskej škôlke. Tie bedne sú v SR nezohnateľné, ich cena je zhruba 30-násobná a už len ich monumentálne rozmery, 15" basák a všesmerový supertweeter by ani len laikovi nedovolili predávať to za 50€. Navyše HPM-150 nikdy nevlastnili ľudia, ktorí by nevedeli, čo majú doma. :lol:


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 27 srp 2016 13:09 

Registrován: 06 črc 2016 02:14
Příspěvky: 69
Kraj: SR - Bratislavský
No nebolo to na slovensku, to Je Prave ta vec. Skoda ze som si nespravil printscreen. Prisaham na vsetko co mi Je mile, ze to tam bolo. Predaval to niekto z viedne, nemal to ani oznacene na inzerate, bolo to poznat Iba z fotiek a zo stitku. Oznacene inzerate bolo ze preda stare tazke bedne , nic Viac.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 30 srp 2016 17:45 

Registrován: 06 črc 2016 02:14
Příspěvky: 69
Kraj: SR - Bratislavský
tak nakoniec som si zohnal celkom peknu zostavu Dual audiophile concept. zosik PA5030, CD5070RC, CC5050 a gramec CS 750 s prenoskou ortofon X3-mc. stale ale nemam bedne...moje Tesly 1PF06762 a ARS 824, a otcove DIY trojpasmo uz predsa len na serioznejsi posluch nie su.

ten zosik som potreboval hlavne kvoli tomu, ze ziaden z mojich zos. nema phono vstup na mc. este som to nedal dokopy a nepocul hrat, pretoze na to nebol cas ale vo stvrtok na sviatok sa uz na to tesim.
este raz dik za rady a nakoniec som rad ze som nevzal ten multikanal Sony esprit (monstrum).
konieckoncov ma to stalo aj ovela menej penazi.
mam dohodnute ze sa pojdem pozriet na dve reprosustavy Infinity SM 150 a Pilot SL220/2K . odporucili by ste ?


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Receiver včetně repro
PříspěvekNapsal: 30 srp 2016 18:42 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
To si kúpil celkom pekné veci, pokiaľ to nemá nejakého kostlivca v skrini, okrem gramofónu pochádza údajne všetko od Rotelu. Asi sa budem musieť viac zamerať na Rakúsko, v Nemecku sú už tieto vintage veci od starých nemeckých značiek vybičované do nepríčetných cien, asi ako TeSla v ČR.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group