Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 07:18


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: AV Receiver Pioneer VSX AX3 problém optical in
PříspěvekNapsal: 24 zář 2019 15:54 

Registrován: 19 zář 2019 12:52
Příspěvky: 1
Kraj: ČR - Královéhradecký
Zdravím pánové,
mám tento vynikající stroj,který hraje opravdu dobře jak ve stereu tak i v multikanálu.Můj problém s tímto strojem je,že poslední dobou trvá déle naběhnutí zvuku přes optical in.Zapnu ho,sepne po určité době relé a měl by zvuk naběhnout hned,ale trvá to po každé jinak déle.Někdy 30s někdy 90s,ale naběhne pokaždé.Přes analog a direct jede hned jen přes digitál to trvá.Servisní manual mám.Postup pro zjištění závady tam je,jen to nemám jak proměřit.Udělal jsem jen to základní co tam je na začátku postupu.Projít všechny kontakty na DSP desce jestli není studený spoj atd.Kondík na vstupu do optical in jsem změřil kapacitu a tu má jako nový.Chtěl bych to dát zase do kupy než to přestane hrát úplně.Když receiver běží tak potom už naběhne hned pokaždé.Jestli je vadný nějaký polovodič nebo kondenzátor v cestě do DSP nebo nedej bože nějaký chip DSP.Jiný problém to nemá,protože zvuk do repro po sepnutí relé jde,jen to čeká než přijde signál do zesilovače.Servisní manuál kdyžtak mám kdyby vás cokoli napadlo.Díky za každé vaše postřehy


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group