Poslední návštěva: Právě je 24 dub 2024 00:28


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nejkrásnější zesilovače
PříspěvekNapsal: 18 úno 2021 13:50 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Ano dneska je problém normální nahrávka. Já nechám někdy hrát trubku chvíli co chce a zrovna včera mě tam skočili Beatles a říkám si to je nějaký divný no a ono remastrovano 2014...
To už jsem ale taky trochu mimo.
Pro mě byl a bude vrchol vež Technics na kterou jsem si ještě ve škole vydělal co rok to komponet. Chodili to poslouchat kamarádi a známí a byli z toho hotový. K tomu bedny Pioneer CS 3030.
Dneska k neuvěření. :)
O to víc jsem rád za lidí kteří mi dnes prodají starého Duala který stál 700DM za dvě stovky a koupí si nový AV receiver.
V poslední době se mi, ale zdá že spousta lidí už si uvědomila, že udělala obrovskou chybu,že zesilovač prodali. Dobré staré komponenty za slušnou cenu mizí neuvěřitelně rychle!
Naproti tomu nové stroje jsou k mání za zlomek ceny a je jich všude plno a celem často je po pár letech psáno DEFEKT...
Jednu zkušenost s novou stero Yamahou RS 700 mám a to mi úplně stačí! :roll:
Byl to jedinný zesilavač u kterého jsem byl opravdu rád, že jsem ho prodal.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejkrásnější zesilovače
PříspěvekNapsal: 18 úno 2021 14:19 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Mám kamaráda, který to má vystudované, kdysi to měl i jako koníčka ale léta tomu nehověl a dělal produkťáka u nějakého velkého éšopu pro ajťáky. A ten přišel za mnou, že mu už děti odrostly, vyletěly z domu a že by si třeba zase občas něco poslechl. A že má doma ve skříni z porevolučních časů nějakýho espritovýho soňáka a nějaký Infinity Kappa bedny, že to už bude určitě na dnešní podmínky na hovno, že to vyhodí a že by mu jeho IT dodavatelé určitě dali dobrou cenu i na nějakou hifinu pro soukromé užití, co bych mu prej doporučil. Tak jsem mu doporučil, ať nic nevyhazuje, ať vytáhne ze skříně to, co má a oživí to a od svých kamarádů ať si půjčí nějaké aktuální modely a uděalá si srovnání. Pak přišel s otevřenou hubou a ptal se, jak je možné, že ty "staré plečky" hrají líp, než nějaká soudobá střední třída.
Stejně tak si moje ségra koupila nějakou drahou ložnicovou Yamahu a staré 1PF 068 88 chtěla vyhodit, tak jsem jí říkal, ať je nevyhazuje, že si je vezmu (snad mám dodnes někde u Penja nebo u Unicorna nevyzvednuté výškáče na přestavbu na třípásmo), jenže když jsem k ségře dorazil tak jsem zjistil, že 1PF hrají v ložnici s Yamahou a luxusní "high gloss piano finish" Yamaha bedny ozvučují počítač.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejkrásnější zesilovače
PříspěvekNapsal: 18 úno 2021 14:31 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Myslím, že to bylo skvělé doporučení!
Ještě bych mu doporučil ať nějakýho toho kamaráda pozve na návštevu a vezme sebou aparatůru na kterou mu chtěl udělat cenu :mrgreen:
Mě by zajímalo jak by dopadlo kdybych došel k prodejci,že mám zájem Yamahau A-S2100 a vzal sebou AX 730 na porovnání?...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejkrásnější zesilovače
PříspěvekNapsal: 18 úno 2021 14:36 
Řádný člen
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2009 20:28
Příspěvky: 5318
Bydliště: Čerčany - Vesnice u Železniční Křižovatky nad Sázavou
Kraj: ČR - Středočeský
Já jsem už několikrát zval Luboše Horčice (šéf časopisu S&V) na naši poslecohvku u Ransoma, že napíšeme do časopisu článek. Ale pak jsem pochopil, že on si nemůže podříznout větev (živí ho inzerce výrobců těch novosraček) a napsat pravdu.

_________________
NOBLE BRICKS


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejkrásnější zesilovače
PříspěvekNapsal: 18 úno 2021 14:38 
Řádný člen

Registrován: 30 kvě 2014 01:04
Příspěvky: 2082
Bydliště: lázně PDY
Kraj:
Tak to pak jo. No přijít může, ale nesmí o tom psát to je jasný. :D


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group