Poslední návštěva: Právě je 24 dub 2024 01:23


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: reproboxy PA
PříspěvekNapsal: 21 dub 2009 22:31 
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008 10:59
Příspěvky: 899
Kraj: SR - Košický
Bavi sa tu zrejme o dvoch rôznych firmach. Pokial mate na mysli tu firmu z Lučenca, tak ty trosku prehanajú a ta citlivost je prikraslena a tie dristy okolo toho...ach jaj... Ale inac tie bedne im hraju celkom slušne, hlavne pokiaľ sa nejedna o tie najlacnejšie modely. Je tram celkom priaznivy pomer cena/zvuk, akurat by mohli požívať lepší koberec a nešetriť, lepidlom, lebo som videl od nich 4 subbasy mali cca 2-3 roky a koberec sa odlepoval na kazdom a už bol viac henedo-sivý ako čierny... Su tam osadene repra 18Sound, ktore by som zaradil nikde tiež medzi B&C a RCF...


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reproboxy PA
PříspěvekNapsal: 22 dub 2009 18:46 
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2009 18:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Frýdek-Místek
Kraj: ČR - Moravskoslezský
Ano,o těchhle repro se bavím:)
Proto jsem tam dal ten odkaz a jak jsem už psal:
ty repráky fakt nehrajou zle a za tu cenu už vůbec ne.Určitě to přeháněj s těma parametrama,s tím souhlasím.
Ale na začátek bych je doporučil.
(ty reproduktory jsou eighteensound)


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reproboxy PA
PříspěvekNapsal: 27 črc 2009 22:48 

Registrován: 19 dub 2009 17:21
Příspěvky: 2
Bydliště: kousek od Chrudimi
pepeq píše:
bandpass jsem měl teď doma. 2x18" hrálo to úchvatně. Já taky potřebuju aby to na louce zabíralo hodně místa. Víš co...U většiny sound systému vidim šneka nebo wbin. Bandpass se vidí málo kdy.


Podívej, ono je to takto. Wbin když je dobře udělaný Ti "s pár sty W" dokáže nakopat zadek.Má ciltlivost! Je to cesta zpět, ...ovšem je to co nejvíce hlasitosti s malým příkonem. I ta exponenciála je v podstatě to samé.
Sám vlastním ještě tlakové čtyřpásmo, bohužel již na to nehraji. Jsem již stár a váha mě ničí záda.
Technaři dělají chybu, že v podstatě sestaví horu beden, bez toho aby vše šlo ve fázi. Pak je hora k ničemu. Chceš-li provozovat tuto sestavu, je nutno sfázovat všechny pásma. A to je již drahá záležitost.Asi taky nad Tvé síly a vědomosti. Prostě rada drahá. Při dnešním frekvenčním rozsahu driverů, by to šlo realizovat již jako třípásmo. S dělením 120 Hz, a 2 KHz. Nad tu středovou tlakovku dát BC 250 s patřičnou hornou. Aktivní třípásmový kros i bez možnosti doladění fáze s tím,že to postavíš a na dělicích kmitočtech to sfázuješ. Myslím že pro Tvůj hudební styl to bude dobrý.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: reproboxy PA
PříspěvekNapsal: 28 črc 2009 19:19 

Registrován: 27 říj 2008 17:00
Příspěvky: 112
blefa reaguješ na docela starej příspěvek. Dneska už mam jiný věcičky


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group