Poslední návštěva: Právě je 19 dub 2024 20:04


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ozvučení bicí soupravy
PříspěvekNapsal: 12 dub 2016 23:03 

Registrován: 10 led 2015 14:08
Příspěvky: 4
Kraj: ČR - Plzeňský
Ahoj, rozhodl jsem se investovat do ozvučení bicích a rád bych více rad a zkušeností. Mám v plánu sestavu mikrofonů pro live vystoupení a představoval bych si tuto konfiguraci:

1x basový mic pro kopák
1x (2x) mic pro snare
3x (4x) mic pro přechody
2x (3x) OH (Hi-Hat) - ty mám celkem slušné, pokud by set stál za to a nevešly se tam, nevadí

Dodávám, že bych se s cenou mikrofonů rád vešel do 18 - 20 tisíc, víc ne, protože mě čeká ještě pár investic. Rád bych mikrofony, které nebudu muset za rok zase prodávat, protože se rozbijí, nebo nebudou hrát, to už mám naštěstí za sebou :) . Můj doposud největší favorit je sestava Beyerdynamic. Hodilo by se to mít pohromadě. Vím od několika zvukařů o výborných zkušenostech s Audixem D6, klasika SM57 apod. Nicméně krom zmíněné sady (a mikrofonů v ní) bych vybíral z následujících:

kopák - Sennheiser e602, e902, Audix D6, Beyerdynamic TG D70d, Shure Beta52A
snare - Shure SM57, Audix i5, Beyerdynamic TG D57C, TG I50d, AKG P4, D40, Audio-Technica ATM650, Sennheiser e604, e609
přechody - AKG P4, EV PL35, (Sennheiser e604 3pack)
OH - Rode M5 (pár), M3

Tak prosím pište své zkušenosti a rady, klidně i jiné mikrofony, myslím, že z těch používanějších jsem ty levnější napsal. Ještě by mě zajímalo, jak hraje levnější varianta sady Audixu.

Mnohokrát děkuji


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ozvučení bicí soupravy
PříspěvekNapsal: 13 dub 2016 00:43 
Uživatelský avatar

Registrován: 26 pro 2010 12:50
Příspěvky: 574
Bydliště: Rokycansko
Kraj: ČR - Plzeňský
Na kopak je D6 opravdu fajn. Je potreba ji dusledne strkat co nejhloubeji do diry. Na vsechno dalsi vcetne rytmicaku funguje EV PL35 nebo senn 604. Taky funguje Shure 98 a do kopaku B91 nebo kolik to je. A jako obecny nastrojovy mikrofon je zvukove plnejsi audix i5.

_________________
Soundcraft SiEx3, Mackie DL1608, X32,SPL A394pw, IQ18b, Beyma SB18, odposlechy SPL, B@C 12CXT, EV ZLX12P, ZXA1 sub.


Nahoru
Offline Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

© LuKyss 2005-2012 | ReproMania.NET & ReproObchod.cz



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group